MIUI 13 Redmi Note 10 Pro (sweet) – EEA 13.0.10.0 Kararlı Rom İndirme Bağlantıları

Xiton

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Uğurcan
Cihazım
M2101K6G
Konular
44
Lucas.Rintaro hocamın EEA kullandığını biliyorum. Hali hazırda başka EEA kullanan var mı acaba? Memnun musunuz? Değil misiniz? Şu an hangi romu kullanıyorsunuz? Bilgi verirseniz çok memnun olurum.

Lucas.Rintaro

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Lucas
Cihazım
Redmi Note 10 P
Konular
17
Lucas.Rintaro hocamın EEA kullandığını biliyorum. Hali hazırda başka EEA kullanan var mı acaba? Memnun musunuz? Değil misiniz? Şu an hangi romu kullanıyorsunuz? Bilgi verirseniz çok memnun olurum.
Rom deneyeceksen Papp54 romunu dene hocam. Çok iyi görünüyor :)

Xiton

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Uğurcan
Cihazım
M2101K6G
Konular
44
Rom deneyeceksen Papp54 romunu dene hocam. Çok iyi görünüyor :)
Hocam kendiniz deneyimlediniz mi ya da deneyen biri var mı çevrenizde/forumda? Stabilite, batarya nasıl bir bilginiz var mı acaba?

Lucas.Rintaro

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Lucas
Cihazım
Redmi Note 10 P
Konular
17
Hocam kendiniz deneyimlediniz mi ya da deneyen biri var mı çevrenizde/forumda? Stabilite, batarya nasıl bir bilginiz var mı acaba?
Maalesef denemedim hocam. Telegram yorumlarına istinaden yazdım o mesajı.

Marriedman92

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Marriedman
Cihazım
Note 10 Pro
Konular
8
Bende çok merak ediyorum bu romu hocam dönüşleri beklemedeyim ona göre karar kılcam :D :D

Xiton

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Uğurcan
Cihazım
M2101K6G
Konular
44
Maalesef denemedim hocam. Telegram yorumlarına istinaden yazdım o mesajı.
YouTube'ye de baktım adam akıllı inceleyen yok ama bir tanesi gözüme çarptı %80'da iken daha 33 dakika ekran süresi vardı. Bu değerler biraz düşündürdü beni doğrusu. Oyun falan da oynamamıştı

Lucas.Rintaro

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Lucas
Cihazım
Redmi Note 10 P
Konular
17
YouTube'ye de baktım adam akıllı inceleyen yok ama bir tanesi gözüme çarptı %80'da iken daha 33 dakika ekran süresi vardı. Bu değerler biraz düşündürdü beni doğrusu. Oyun falan da oynamamıştı
33 dakikada %20 pil tüketimi aşırı fazla hocam. Ya tamamen doldurmamıştır ya da benchmark uygulamasına fazla yüklenmiştir :)

Xiton

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Uğurcan
Cihazım
M2101K6G
Konular
44
33 dakikada %20 pil tüketimi aşırı fazla hocam. Ya tamamen doldurmamıştır ya da benchmark uygulamasına fazla yüklenmiştir :)
Olabilir hocam. O durum beni baya işkillendirdi ondan dolayı pek sıcak bakamıyorum ister istemez. EEA'dan şu an memnunsunuz ama siz sanırım değil mi?

Lucas.Rintaro

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Lucas
Cihazım
Redmi Note 10 P
Konular
17
Olabilir hocam. O durum beni baya işkillendirdi ondan dolayı pek sıcak bakamıyorum ister istemez. EEA'dan şu an memnunsunuz ama siz sanırım değil mi?
Ben rom değiştirmekten bıktığım için stock romlara döndüm. Miui arama ve SMS var diye Endonezya romu yükledim ama bir kaç gün sonra hafif hafif takılmalar vs yaptı. Arama uygulaması hantal kalıyordu. EEA'ya geçtim. Bence stock v13 romlar arasında en iyisi EEA.
Xiaomi adb fastboot tool ile de gereksiz uygulamaları kaldırdım mutlu mesut yaşıyorum :) ( Şimdilik)

Xiton

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Uğurcan
Cihazım
M2101K6G
Konular
44
Ben rom değiştirmekten bıktığım için stock romlara döndüm. Miui arama ve SMS var diye Endonezya romu yükledim ama bir kaç gün sonra hafif hafif takılmalar vs yaptı. Arama uygulaması hantal kalıyordu. EEA'ya geçtim. Bence stock v13 romlar arasında en iyisi EEA.
Xiaomi adb fastboot tool ile de gereksiz uygulamaları kaldırdım mutlu mesut yaşıyorum :) ( Şimdilik)
Peki hocam EEA'yı ne kadar süredir kullanıyorsunuz? v13 romlar arasında en iyisi olduğunu söylediniz. Hangi konuda en iyisi? Stabilite, Şarj? Bunları soruyorum çünkü bilgi alıp yükleyip yüklememe konusunda düşüneceğim (tabi Xiaomi'nin kendi arama, mesajlaşma uygulamalarından vazgeçebilirsem) 😅

Üst Alt