Haber Redmi Note 10 Pro İmei Tamiri Hakkında

hasankasabara

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Redmi note 10
Meslek
İç Güvenlik
Konular
47
Geri dönüşünüz icin teşekkürler.
Gaziantepte tanidigim ve is yaptigim bir abim var. Kendisine adres bilgisini ilettim, yarin bos oldugunu ve 3 tane farkli model cihaz goturecegini soyledi. Bahsettiğiniz konumdaki neredeyse her telefoncu ile is yaptigini ve Boyle bir durumu hic duymadigini da belirtti. Yinede gidecegini soyledi. Yarin oglen saatlerinde gidip, ogleden sonra 16:00,17:00 gibi sonuc almayi bekleyecegiz. Geri donusu buraya yapacagim, eger yapilirsa Kanitlari ile buraya fotograflari atip, yontemi satin almak icin kendilerinin yanina gidecegim.
peki hocam benim için sıkıntı yok ben alabilseydim emin olun atardım

Lucas.Rintaro

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Lucas
Cihazım
Redmi Note 10 P
Konular
16
Geri dönüşünüz icin teşekkürler.
Gaziantepte tanidigim ve is yaptigim bir abim var. Kendisine adres bilgisini ilettim, yarin bos oldugunu ve 3 tane farkli model cihaz goturecegini soyledi. Bahsettiğiniz konumdaki neredeyse her telefoncu ile is yaptigini ve Boyle bir durumu hic duymadigini da belirtti. Yinede gidecegini soyledi. Yarin oglen saatlerinde gidip, ogleden sonra 16:00,17:00 gibi sonuc almayi bekleyecegiz. Geri donusu buraya yapacagim, eger yapilirsa Kanitlari ile buraya fotograflari atip, yontemi satin almak icin kendilerinin yanina gidecegim.
Nefesler tutuldu, yarın saat 17:00'yi bekliyor herkes :)
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

peki hocam benim için sıkıntı yok ben alabilseydim emin olun atardım
Rsa koruması geçildiyse Sim1 ve Sim2 olarak iki hat için de IMEI yazılmış öyleyse doğru mudur?

hasankasabara

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Redmi note 10
Meslek
İç Güvenlik
Konular
47
Nefesler tutuldu, yarın saat 17:00'yi bekliyor herkes :)
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Rsa koruması geçildiyse Sim1 ve Sim2 olarak iki hat için de IMEI yazılmış öyleyse doğru mudur?
nasıl ettilerse yazmışlardı

zaferaxu

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Zafer Aksu
Cihazım
Samsung
Konular
1
Hadi bakalım hayırlısı düzgün bir şekilde atılsın ben de yaptırabilirim

AdeLa

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ender
Cihazım
iPhone 14 Pro
Meslek
Teknik Servis
Konular
22
Merhaba arkadaslar, toptanci abim dun bahsettigim gibi belirtilen dukkana;
Poco X3 Pro
Mi11 Lite
Redmi Note 10 düz versiyon
İle gitti.
Belirtlen dukkan turistik carsi ikinci katinda, en sondan 2-3 dukkan oncesinde suriyeli birisine ait, ayni sekilde bir dukkan daha varmis ama oraya sorunca yapilamayacagi belirtilmis. Asil Konusu olan dukkanda İceride bir kisi varmis ve o ilgileniyormus asil.
Telefonlari gosterigimizde, bi 5-10dakika bilgisayarinda zannimca bir arastirma yapip, kesin olarak olmayabileceginden bahsetmis. Cihazlarin sökulup sökulmeyecegini sorunca, sökulme olmadan "deneyecegim" demis.
Hicbir guven ve referans da olmadigi icin, telefonlari almadan dukkandan cikmis.

Ortada Deneme ve yanilma durumu mevcut. Bu arkadas sizin cihazinizi nasil yapti bilemiyorum, yada yaptimi bilmiyorum ama kendisinin bile konu hakkinda bilgi sahibi oldugundan supheliyim.

lextor

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ömer
Cihazım
Redmi Note 10
Meslek
Computer Scientist
Konular
1
Teknolojide imkansız yoktur zaman vardır. Sabır etmek lazım.

maldoror

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
mi 9 se
Konular
1
Son durum nedir ? Yapılabiliyor mu ?

zaferaxu

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Zafer Aksu
Cihazım
Samsung
Konular
1
Poco X3 Pro
Mi11 Lite
İle gitti.
Belirtlen dukkan turistik carsi ikinci katinda, en sondan 2-3 dukkan oncesinde suriyeli birisine ait, ayni sekilde bir dukkan daha varmis ama oraya sorunca yapilamayacagi belirtilmis. Asil Konusu olan dukkanda İceride bir kisi varmis ve o ilgileniyormus asil.
Telefonlari gosterigimizde, bi 5-10dakika bilgisayarinda zannimca bir arastirma yapip, kesin olarak olmayabileceginden bahsetmis. Cihazlarin sökulup sökulmeyecegini sorunca, sökulme olmadan "deneyecegim" demis.
Hicbir guven ve referans da olmadigi icin, telefonlari almadan dukkandan cikmis.

Ortada Deneme ve yanilma durumu mevcut. Bu arkadas sizin cihazinizi nasil yapti bilemiyorum, yada yaptimi bilmiyorum ama kendisinin bile konu hakkinda bilgi sahibi oldugundan supheliyim.
teşekkür ederiz çabalarınız için beklemeye devam ya da hiç istemeden Mi10t ye geçeceğim

CanYILMAZ

Geliştirici Üye
Geliştirici Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Can YILMAZ
Cihazım
Not 10 Pro
Meslek
Yazılımcı
Konular
1
Poco X3 Pro
Mi11 Lite
İle gitti.

Teşekkür ederiz hocam

zaferaxu

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Zafer Aksu
Cihazım
Samsung
Konular
1
Redmi Note 10 için eng rom çıkmış Pro için de çıkarsa bu birşeylerin başlangıcı olabilir mi?

Üst Alt