Haber Redmi Note 10 Pro İmei Tamiri Hakkında

Lucas.Rintaro

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Lucas
Cihazım
Redmi Note 10 P
Konular
16
cihazın arka kapağı açılıp anakart üstünde işlem yapılıyor direnç değişikliği anlatım yasak olduğu için ilerki zamanlarda Chrome dan araştırabilirsiniz
Allahın Selameti Üzerinize Olsun<3 .
Merhaba, Firefox kullanıyorum ben. Onunla araştırsam olur mu yoksa illa Chrome mu lazım?
giggle~~

CanYILMAZ

Geliştirici Üye
Geliştirici Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Can YILMAZ
Cihazım
Not 10 Pro
Meslek
Yazılımcı
Konular
1
Hocam bir tek siz birden fazla sitede sorun çözüldü demişsiniz ancak hala yapılanı görmedim ben. Kim yapıyor şimdi bu işi?

Drkirpi

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
Redmi Note 9 Pr
Konular
5
Hocam bir tek siz birden fazla sitede sorun çözüldü demişsiniz ancak hala yapılanı görmedim ben. Kim yapıyor şimdi bu işi?
Ya hocam bunu yapan adamlar profesyonel adamlar.Cihazin kapağı açılıyor dirençler felan değişiyor da hani bana demek düşmez ama cihazla oynanması pek hoş değil bence.

CanYILMAZ

Geliştirici Üye
Geliştirici Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Can YILMAZ
Cihazım
Not 10 Pro
Meslek
Yazılımcı
Konular
1
Hocam boşta imei arızalı telefonum var yatıyor. Varsın açılsın ama kullanılsın istiyorum.

dreamteknik

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
kerem
Cihazım
Mi Note 3
Konular
1
Arkadaşlar şu an olmuyor, ortaya birisi kıtır atıyor millette atlıyor pilavın suyu biterse dibine tutar herkeste kokuyu alır bu kadar. Zaten yapılsa fısıltıyla duyurulmaz gümbür gümbür duyarız

CanYILMAZ

Geliştirici Üye
Geliştirici Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Can YILMAZ
Cihazım
Not 10 Pro
Meslek
Yazılımcı
Konular
1
Arkadaşlar şu an olmuyor, ortaya birisi kıtır atıyor millette atlıyor pilavın suyu biterse dibine tutar herkeste kokuyu alır bu kadar. Zaten yapılsa fısıltıyla duyurulmaz gümbür gümbür duyarız
Aynı fikirdeyim hocam. Arkadaşın adını yanlış hatırlamıyorsam 3 sitede gördüm çözüldüğünü iddia ettiği mesajlarda. Ne bir fotoğraf ne bir kanıt. Antep'te ise Antep'te yaptırayım madem bakalım kim yapıyor

Revengoa

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Revengoa
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
1
Bu sebepten dolayıdır ki, sarı sitede birçok Poco x3 Pro, Mi 11, Lite gibi modeller 1 hafta kullanılıp satışa çıkarılmış. Elden çıkarmak da zorlaştı sanırım artık. Umarım işin sonu hayırlı olur.

hasankasabara

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Redmi note 10
Meslek
İç Güvenlik
Konular
47
Aynı fikirdeyim hocam. Arkadaşın adını yanlış hatırlamıyorsam 3 sitede gördüm çözüldüğünü iddia ettiği mesajlarda. Ne bir fotoğraf ne bir kanıt. Antep'te ise Antep'te yaptırayım madem bakalım kim yapıyor
kardeş sitelere yazdığım doğrudur gel Antep'e böyle burda laf yapmak kolay adama bir adet pro max nodelini götürdüm imei işlemi için atılıyor mu diye atılıyor dedi bakın bu cihazda koruma var dedim biliyoruz dedi 2 saat sonra gel cihazı al dedi 2 saat sonra gittim aldım atılmış cihazı elden çıkarttım herhangi bir sorunu yok 2016 senesinden beri bu foruma üyeyim sen kalkıp burda laf ebeliği yaparsan yanlış anlama ama ben seni takmam bile elimde kanıt olsa buraya yazarım değil mi adama soruyorum nasıl yaptınız diye o da bizde kalsın diyor ?

Üst Alt