Haber Redmi Note 10 Pro İmei Tamiri Hakkında

sscetintas

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Semih
Cihazım
Redmi Note 10S
Konular
5
Bence bu imei tamiri olayı fazla uzadı. Sonuçta imei kayıt süresi uzatma diye bir işlem de var. Herkes cihazı elinden çıkartmanın peşine düşmüş ama uzun yıllarda bu şekilde kullanılabilir diye düşünüyorum. Cihazım mi 11 lite global versiyon. Aldığım için hiç pişman değilim valla verdiğim paraya değdi. İyi forumlar :)

CanYILMAZ

Geliştirici Üye
Geliştirici Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Can YILMAZ
Cihazım
Not 10 Pro
Meslek
Yazılımcı
Konular
1
kardeş sitelere yazdığım doğrudur gel Antep'e böyle burda laf yapmak kolay adama bir adet pro max nodelini götürdüm imei işlemi için atılıyor mu diye atılıyor dedi bakın bu cihazda koruma var dedim biliyoruz dedi 2 saat sonra gel cihazı al dedi 2 saat sonra gittim aldım atılmış cihazı elden çıkarttım herhangi bir sorunu yok 2016 senesinden beri bu foruma üyeyim sen kalkıp burda laf ebeliği yaparsan yanlış anlama ama ben seni takmam bile elimde kanıt olsa buraya yazarım değil mi adama soruyorum nasıl yaptınız diye o da bizde kalsın diyor ?
Güzel kardeşim laf ebeliği yapmıyorum, antepten ayda 2 kere geçiyorum. var ise böyle bir durum ver ki ismini cismini gidip yaptıralım. Bu foruma uzun zamandır üye olduğun için buradan yazdım zaten. Dediğim gibi efs yedeği olmayan telefonum var elimde, boş boş yatıyor yaptırıp kullanmak benim derdim.

ozcanirmk

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ozcan
Cihazım
mi9t
Konular
0
kim nerde yapıyor x3 pro veya note 10 acık adres yok mu bizede lazım ücreti neyse

hasankasabara

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Redmi note 10
Meslek
İç Güvenlik
Konular
47
Güzel kardeşim laf ebeliği yapmıyorum, antepten ayda 2 kere geçiyorum. var ise böyle bir durum ver ki ismini cismini gidip yaptıralım. Bu foruma uzun zamandır üye olduğun için buradan yazdım zaten. Dediğim gibi efs yedeği olmayan telefonum var elimde, boş boş yatıyor yaptırıp kullanmak benim derdim.
ben telefonu yaptırdığımda arka kapak açılmıştı sanırım öyle attılar ama sonuçta attılar yani senin kalkıp orda burda yazmış ama kanıt yok demen benim bu lafları yazmama sebep oldu elimde kanıt olsa emin ol bir dk durmam sana atarım bunu bil

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
seyranli hasankasabara

Her hangi bir cezai yaptırımla karşılaşmamak için lütfen mesajlarınızı yazarken forum kurallarımızı hatırınızda tutunuz.

• 2.2. Üslup : Kullanılan dilin saldırgan öğeler içermemesi ve üyelerin birbirlerine “siz” diyerek hitap etmesi esastır. Sizin için sorun olmayacak herhangi bir kelimenin, bir başkası için kırıcı olabileceğini düşünerek yazın. Sinirlerinize hâkim olamayacaksanız yazmayınız....

hasankasabara

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Redmi note 10
Meslek
İç Güvenlik
Konular
47
bölüm sorumlusu Kazgangap hocam ani çıkışım için kusura bakmayın :)

CanYILMAZ

Geliştirici Üye
Geliştirici Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Can YILMAZ
Cihazım
Not 10 Pro
Meslek
Yazılımcı
Konular
1
ben telefonu yaptırdığımda arka kapak açılmıştı sanırım öyle attılar ama sonuçta attılar yani senin kalkıp orda burda yazmış ama kanıt yok demen benim bu lafları yazmama sebep oldu elimde kanıt olsa emin ol bir dk durmam sana atarım bunu bil
dostum bir tek senin için demedim, genel olarak söyledim. *#06# yapmış olsan zaten yeterli kanıt olur. Elinde değilse de önemli değil, şu an Ankaradayım, artık genellikle iphone tamirine yöneldikleri için mi bilmiyorum ancak çok iyi telefoncular olmasına rağmen yardımcı olabilen çıkmadı. Değiştirmek istemiyorum zaten, içindeki imei gelsin bana yeterli olacak, hatta imei den geçtim, mac id de boş olduğundan wifi bğalanmıyor, wifi bağlansa da tablet niyetine kullansam ona da razıyım :)

AdeLa

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ender
Cihazım
iPhone 14 Pro
Meslek
Teknik Servis
Konular
22
Merhaba
Arka kapagin acilmasinin iki anlami olabilir, ya edl modundan islem yapildi , ki bu da Olasi bir durum degil cunku edl auth gerektiren bir durum. Ve Edl ile yapilabilen bir islem zaten twrpden de uygulanabilir, tabiki yontem barindirabilir icinde ama bu olasi bir durum degil.
ikinci durum ise, cihazin semasi ile rsa korumasi bypass edilmis olabilir, bu durum icin de çindeki kaynaklarimizda bile sema yok iken, Bu Korumayi bypass etmek buyuk yetenektir. Forumda Uzun suredir uye oldugunuzu varsayarak Boyle onemli bir durumu burada paylasmamaniz kanitlari ile gercekten hayret verici cunku, Buyuk bir ilgi toplayabilir ve Bazi insanlara umit olabilirdiniz. Ama bu onemli degil.
Yaptirdiginiz dukkanin bilgilerini verebilirseniz sahsen bulundugum ilden bu gece gidip yontemi satin almayi isterim.
şema icin 5bin dolar, tum cihazlari kapsayan bir yontem ise 50bin dolar vermeye talibim. Lutfen adres bilgisini, buradan veya ozelden iletiniz

hasankasabara

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Redmi note 10
Meslek
İç Güvenlik
Konular
47
Merhaba
Arka kapagin acilmasinin iki anlami olabilir, ya edl modundan islem yapildi , ki bu da Olasi bir durum degil cunku edl auth gerektiren bir durum. Ve Edl ile yapilabilen bir islem zaten twrpden de uygulanabilir, tabiki yontem barindirabilir icinde ama bu olasi bir durum degil.
ikinci durum ise, cihazin semasi ile rsa korumasi bypass edilmis olabilir, bu durum icin de çindeki kaynaklarimizda bile sema yok iken, Bu Korumayi bypass etmek buyuk yetenektir. Forumda Uzun suredir uye oldugunuzu varsayarak Boyle onemli bir durumu burada paylasmamaniz kanitlari ile gercekten hayret verici cunku, Buyuk bir ilgi toplayabilir ve Bazi insanlara umit olabilirdiniz. Ama bu onemli degil.
Yaptirdiginiz dukkanin bilgilerini verebilirseniz sahsen bulundugum ilden bu gece gidip yontemi satin almayi isterim.
şema icin 5bin dolar, tum cihazlari kapsayan bir yontem ise 50bin dolar vermeye talibim. Lutfen adres bilgisini, buradan veya ozelden iletiniz
Gaziantep turistik çarşı arka girişten girin üst kata çıkın en sondaki dükkan iki tane Suriye uyruklu adam abi nasıl yaptınız dedim bizde kalsın dedi adresi verdim hocam isterseniz bugün gidebilirsiniz isterseniz 1 ay sonra ilk başta telefonun modelini sordu söyledim 10 dk filan inceledi arka kapak açılması lazım dedi fark etmez abi dedim siz atın da gerisi önemli değil tamam 2 saat sonra sen gel dedi peki abi dedim 2 saat geçti gittim nasıl oldu nasıl ettin abi dedim tamam dedi 150 TL ücret aldı telefonu aldım inceledim lastik filan takmışlardı 1 gün öyle bıraktım 1 hafta kullandım telefonu elimden çıkarttım bende
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

orda şu kelimeyi de kullandım abi bu telefonlarda koruma var kimse atamıyor siz nasıl yapacaksınız dün geldi kardeşim bize aynı telden yaptık verdik sıkıntı edeceksen yapmayalım dedi yok abi dedim siz bilirsiniz .

bu konuyu açmam baştan başa hataydı başınızı agrittiysam kusura bakmayın yönetici arkadaşlarımdan da özür dilerim ani çıkış yapıp kelimelerimi forum kurallarına uygun biçimde seçemediğim için tekrardan özür diliyorum hayırlı akşamlar Allah'a emanet olunuz <3

Son düzenleme:

AdeLa

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ender
Cihazım
iPhone 14 Pro
Meslek
Teknik Servis
Konular
22
Gaziantep turistik çarşı arka girişten girin üst kata çıkın en sondaki dükkan iki tane Suriye uyruklu adam abi nasıl yaptınız dedim bizde kalsın dedi adresi verdim hocam isterseniz bugün gidebilirsiniz isterseniz 1 ay sonra ilk başta telefonun modelini sordu söyledim 10 dk filan inceledi arka kapak açılması lazım dedi fark etmez abi dedim siz atın da gerisi önemli değil tamam 2 saat sonra sen gel dedi peki abi dedim 2 saat geçti gittim nasıl oldu nasıl ettin abi dedim tamam dedi 150 TL ücret aldı telefonu aldım inceledim lastik filan takmışlardı 1 gün öyle bıraktım 1 hafta kullandım telefonu elimden çıkarttım bende

orda şu kelimeyi de kullandım abi bu telefonlarda koruma var kimse atamıyor siz nasıl yapacaksınız dün geldi kardeşim bize aynı telden yaptık verdik sıkıntı edeceksen yapmayalım dedi yok abi dedim siz bilirsiniz .
Geri dönüşünüz icin teşekkürler.
Gaziantepte tanidigim ve is yaptigim bir abim var. Kendisine adres bilgisini ilettim, yarin bos oldugunu ve 3 tane farkli model cihaz goturecegini soyledi. Bahsettiğiniz konumdaki neredeyse her telefoncu ile is yaptigini ve Boyle bir durumu hic duymadigini da belirtti. Yinede gidecegini soyledi. Yarin oglen saatlerinde gidip, ogleden sonra 16:00,17:00 gibi sonuc almayi bekleyecegiz. Geri donusu buraya yapacagim, eger yapilirsa Kanitlari ile buraya fotograflari atip, yontemi satin almak icin kendilerinin yanina gidecegim.

Üst Alt