Ana Başlık Redmi Note 10 Pro [Global] Tüm Özellikleri [ Kullanıcı Yorumları ]

eren15935

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren
Cihazım
Oneplus 10 pro
Konular
11
İmeili cihazlarda sensör sorunları varmış. Devam ediyor mu acaba? Var mı bilgisi olan?

Troublesome

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cengiz
Cihazım
Note 10 Lite
Konular
1
Arkadaşlar merhaba ben mi note 10 lite kullanıcısıyım fakat bu cihaz adına pek bilgi sahibi değilim. Deneyen ve konuya hakim arkadaşlar bu cihaz için en iyi rom hangisidir acaba? Cihazın üzerinde gelen rom kullanılıyor şu an..
Teşekkürler.

UnmoveD

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Nazar
Cihazım
Redmi Note 8 Pr
Konular
15
Cihazı Garantili Alan Sensör sorunları ile Uğraşan Miui Arama Kaydetme özelliğini Kullanmak isteyenler için BL kilidi açmadan Rom değiştirme Yöntemi çıkmıştır. İki video gördüm biri rus biri hint iki yöntem de aynı ve iki test edilen cihaz da Note 10 proydu. Hayırlı olsun artık garanti dışı kalmadan rom değiştirebilirsiniz.
Medyaları görmek için kayıt olmalısınız
Miui 13 globalden Miui 13 endonezya roma bl kilidi açılmadan ve verilerim silinmeden sorunsuz geçiş oldu teşekkür ederim hocam paylaşımın için. cihaz redmi note 10 pro global 8/128

Merdanov

﷽Aใhล๓dนใเใใลh﷽
Yönetici
Destek Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Merdan
Cihazım
Poco F5
Meslek
Mekanik
Konular
146
Miui 13 globalden Miui 13 endonezya roma bl kilidi açılmadan ve verilerim silinmeden sorunsuz geçiş oldu teşekkür ederim hocam paylaşımın için. cihaz redmi note 10 pro global 8/128
Hayırlı olsun hocam

Emrecanyldrmm

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emre
Cihazım
Mi 9 se
Konular
1
Bu cihazi kullanan varsa kasma donma olup olmadığını söyleyebilir mi? Ben yurtdisi aldim PRO model ama kamerası 64 mp gösteriyor anlayamadim bilgi sahibi olan varsa aciklayabilir mi? Bir de 4k ve 2 k videolarda youtubede alta indirince gecis yapinca kasıyor normal mi?

Assault79

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
MetinKocabay
Cihazım
Mi 13 T
Meslek
İnsan Sarrafı
Konular
35
Senib
Bu cihazi kullanan varsa kasma donma olup olmadığını söyleyebilir mi? Ben yurtdisi aldim PRO model ama kamerası 64 mp gösteriyor anlayamadim bilgi sahibi olan varsa aciklayabilir mi? Bir de 4k ve 2 k videolarda youtubede alta indirince gecis yapinca kasıyor normal mi?

Senin cihaz hindistan cihazı pro Max olması lazım ama keşke global olanı alsaydın

Emrecanyldrmm

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emre
Cihazım
Mi 9 se
Konular
1
Senib

Senin cihaz hindistan cihazı pro Max olması lazım ama keşke global olanı alsaydın
Ne farki var anlatir misiniz? Ben bundan once Mi 9 se kullanıyordum islemcisi 712 ama bu 732 bu daha garip sanki azicik fps düşüklüğü belli oluyor bilmiyorum gıcık kaptım daha ilk haftadan. :D Kamerasi da garip gibi..

Assault79

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
MetinKocabay
Cihazım
Mi 13 T
Meslek
İnsan Sarrafı
Konular
35
İmei atınca farkı görürsün 😀
Ne farki var anlatir misiniz? Ben bundan once Mi 9 se kullanıyordum islemcisi 712 ama bu 732 bu daha garip sanki azicik fps düşüklüğü belli oluyor bilmiyorum gıcık kaptım daha ilk haftadan. :D Kamerasi da garip gibi..

Üst Alt