Ana Başlık Redmi Note 10 Pro [Global] Tüm Özellikleri [ Kullanıcı Yorumları ]

Merdanov

﷽Aใhล๓dนใเใใลh﷽
Yönetici
Destek Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Merdan
Cihazım
Poco F5
Meslek
Mekanik
Konular
146
sweet_in yani bu cihazın hindistan versiyonlarında kamera sorunu vardı. Sonra güncelleme ile bu sorunu düzelttiler. Bir başka olay da yine modemle alakalı bir sorundu. Zamanında düzgün modem olmadığı için kamera mor, yeşil falan çekiyordu. Düzgün modemler çıkınca o sorun da ortadan kalktı. Çevremde benim gibi 2 yıldır bu cihazı kullanan insanlar var. Daha birinde kamera bozulması, ölmesi gibi bir sorun görmedim. Keza bende de bu sorun yok. İstisna olarak belki india cihazlarında vardır ama bu bahsettiğiniz sorun farklı bir şey gibi görünüyor hocam.
Valla Hocam Abim İstanbulda Mi store dan aldı Tr rom vardı onda bozuldu kamera endo rom attık farklı romlarda attık düzelmedi şu an bile çalışmıyor

Xiton

Premium Üye
Premium Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Uğurcan
Cihazım
M2101K6G
Konular
44
Valla Hocam Abim İstanbulda Mi store dan aldı Tr rom vardı onda bozuldu kamera endo rom attık farklı romlarda attık düzelmedi şu an bile çalışmıyor
Çok ilginçmiş hocam. Bir de global cihaz yani. O zaman nadir de olsa görülen bir sorun ama kesinlikle azınlık olduğunu düşünüyorum. 2 yıldır bu cihazı kullanıyorum hani forumda falan da geziyorum yazmasam bile okuyorum falan ama sizin anlattığınız şekilde kamera sorununu daha ilk defa dün duydum sizden.

Merdanov

﷽Aใhล๓dนใเใใลh﷽
Yönetici
Destek Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Merdan
Cihazım
Poco F5
Meslek
Mekanik
Konular
146
Çok ilginçmiş hocam. Bir de global cihaz yani. O zaman nadir de olsa görülen bir sorun ama kesinlikle azınlık olduğunu düşünüyorum. 2 yıldır bu cihazı kullanıyorum hani forumda falan da geziyorum yazmasam bile okuyorum falan ama sizin anlattığınız şekilde kamera sorununu daha ilk defa dün duydum sizden.
Can sıkıcı bir durum Düzelmezse cihaz değiştirecek artık :)

Üst Alt