Ana Başlık Redmi Note 10 Pro [Global] Tüm Özellikleri [ Kullanıcı Yorumları ]

Merdanov

﷽Aใhล๓dนใเใใลh﷽
Yönetici
Destek Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Merdan
Cihazım
Poco F5
Meslek
Mekanik
Konular
149
Ama sonucta sürekli güncelleme alıyor miu yani en son yüklü olana da güncelleme gelecek ilerleyen günlerde. Yada ben anlayamadım.. mesela misal 12.1.1 oldu diyelim yeni güncelleme geldiginde kurdurmak isticek anlayamadım ben :(
Bataryada sorun yok Hocam 120 hzde 6-7 dk da bir Yüzde 1 şarj gider 60 hzde 10-12 dk arası gidiyor Youtube da. Normal değerler bunlar

Merdanov

﷽Aใhล๓dนใเใใลh﷽
Yönetici
Destek Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Merdan
Cihazım
Poco F5
Meslek
Mekanik
Konular
149
Ama benim 120 de 3-3.5 dk , 60 da 7 dk... 10-12 görmedim ki
Cihazınız yeni ve stock romda Ben Custom Rom kullanıyorum Magisk Modüller vb şeylerden dolayı biraz fark var hocam.

jemjem

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Cem
Cihazım
Mi6
Konular
1
jemjem, En son ne yüklü ise o kurulur yani tekrardan 12,5 gelmez...
Hardreset attım simdi açıldı tel. Miui sürüm direk 12.5.1.0 kararlı olarak açıldı..cumartesi aldığımda kendim yükseltmiştim istediği için.. şimdi otomatik bu sürüm olarak kuruldu. Bir yanlışlık mı oldu?

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
jemjem, Olmadı, olması gereken oldu..

jemjem

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Cem
Cihazım
Mi6
Konular
1
jemjem, Olmadı, olması gereken oldu..
Peki teşekkür ederim. Sizin pil tasarrufu konunuzda ki eylemleri de gerçekleştireceğim, gerçekten bu forumda çok büyük emekleriniz ve yardımlarınız olmuş bende hem bana hem foruma bu kadar emek verdiğiniz için teşekkür ederim.

aliyurdkl

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ali
Cihazım
redmi 10 pro
Konular
0
arkadaşlar, mi mixx4 tanıtımı sırasında, yeni 12.5 gelişmiş versiyon hakkında güzel bilgiler paylaşıldı, lakin resmi olarak bu güncellemeyi alacak cihazlar arasında redmi note 10 pro serisi yoktu, deaha 1 yılı dolmamış cihaza bunu yapmazlar diye umuyorum, bu listede olmalıydı bence

Merdanov

﷽Aใhล๓dนใเใใลh﷽
Yönetici
Destek Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Merdan
Cihazım
Poco F5
Meslek
Mekanik
Konular
149
arkadaşlar, mi mixx4 tanıtımı sırasında, yeni 12.5 gelişmiş versiyon hakkında güzel bilgiler paylaşıldı, lakin resmi olarak bu güncellemeyi alacak cihazlar arasında redmi note 10 pro serisi yoktu, deaha 1 yılı dolmamış cihaza bunu yapmazlar diye umuyorum, bu listede olmalıydı bence
Sadece Amiral gemisi cihazlara veriliyor hocam. Bence de çok saçma. Amiral gemisi cihazın zaten her şeyi üst seviyede orta ve düşük seviyeli cihazlara daha ilgi gösterilmeli

aliyurdkl

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ali
Cihazım
redmi 10 pro
Konular
0
Sadece Amiral gemisi cihazlara veriliyor hocam. Bence de çok saçma. Amiral gemisi cihazın zaten her şeyi üst seviyede orta ve düşük seviyeli cihazlara daha ilgi gösterilmeli
adamlar 200 e yakın sorunu hallettik bu sürümde demiş, yani sana bana bu sorunlar va rama bu cihazlara yok demiş resmen, ayrıca %10 az işlemci kullanı mı ve haliyle enerji kullanımı da olacakmış yani hem performans hem bataryaya direk etki yapılmış, sadece bu olay bile bu markaya tövbe ettirir beni, umarım bu liste 13 ağustosta güncelleme alacak cihaz listesidir ve en kısa zamanda bizim cihazlara da optimize edilir...

Merdanov

﷽Aใhล๓dนใเใใลh﷽
Yönetici
Destek Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Merdan
Cihazım
Poco F5
Meslek
Mekanik
Konular
149
adamlar 200 e yakın sorunu hallettik bu sürümde demiş, yani sana bana bu sorunlar va rama bu cihazlara yok demiş resmen, ayrıca %10 az işlemci kullanı mı ve haliyle enerji kullanımı da olacakmış yani hem performans hem bataryaya direk etki yapılmış, sadece bu olay bile bu markaya tövbe ettirir beni, umarım bu liste 13 ağustosta güncelleme alacak cihaz listesidir ve en kısa zamanda bizim cihazlara da optimize edilir...
Optimize edilir edilmesine ama biz bunu Miui 13 de görürüz ben zaten şikayetim yok Cihazım her türlü sorunsuz mükemmel çalışıyor çok şükür. Diğer cihazlarıda düşünmeleri lazım.

Üst Alt