Ana Başlık Redmi Note 10 Pro [Global] Tüm Özellikleri [ Kullanıcı Yorumları ]

isyanet

YaReN
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mi Max 2
Cihazım
xianomi
Konular
5
Videodaki arkadaş kendi yapıyor o romu yeni port çıkarsa üstüne kurabilirsiniz. Ayda bir çıkartıyor romu.
Hocam diğer cihazımın bl kilidinin açılmasına 47 saat kaldı. Ben yedekleme işlemi yapmak istiyorum. Uygulamalar ayalarlar vs. Yaparsam bl kilidi süresi uzar mı ve yedekleme için hangi yöntemi kullanmalıyım ?

Merdanov

﷽Aใhล๓dนใเใใลh﷽
Yönetici
Destek Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Merdan
Cihazım
Poco F5
Meslek
Mekanik
Konular
146
Hocam diğer cihazımın bl kilidinin açılmasına 47 saat kaldı. Ben yedekleme işlemi yapmak istiyorum. Uygulamalar ayalarlar vs. Yaparsam bl kilidi süresi uzar mı ve yedekleme için hangi yöntemi kullanmalıyım ?
Mi hesabından çıkış ve Güncelleme yapmadığınız sürece Süre uzamaz. Yedekleme yapabilirsiniz. Çoğu yedek uygulamaları root yetkisi ister. Mi cloud ve google fotoğraflar kullanabilirsiniz. Migrate veya Titaium backup kullanabilirsiniz.

aliyurdkl

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ali
Cihazım
redmi 10 pro
Konular
0
cihazın şarjda kullanılmadığı zaman bile ısınması beni de memnun etmese de diğer cihazlarda da bu durum olabiliryor, aynı kalibrede, onlar plastik bu cihaz cam olunca belki bize 1 tık fazla ısınıyor gibi de gelebilir, iletkenlik açısından, yinede sd 732 bir işlemöciden daha az ısınmasını beklerdim, 800 serisi olsa yanacaktı demek ki

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
aliyurdkl, Seri yükseldikçe ısınma artıyor mu ? O zaman 600 işlemcili alalım buz gibi kullanalım

aliyurdkl

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ali
Cihazım
redmi 10 pro
Konular
0
aliyurdkl, Seri yükseldikçe ısınma artıyor mu ? O zaman 600 işlemcili alalım buz gibi kullanalım
ena zından 5nm ye göre 8nm bir işlemci daha serin olmalı, performansı daha kısıtlı olmasına hiç değinmiyorum bunlar hep sıcaklığı azaltacak şeyler, bu durum normal kullanırken ama şarjdayken anlam veremiyorum, kullansam cihazı o esnada, yine tamam. oyun da oynamıyorum bu arada, oynayanlar ne yorum yapar merak ediyorum

isyanet

YaReN
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mi Max 2
Cihazım
xianomi
Konular
5
ena zından 5nm ye göre 8nm bir işlemci daha serin olmalı, performansı daha kısıtlı olmasına hiç değinmiyorum bunlar hep sıcaklığı azaltacak şeyler, bu durum normal kullanırken ama şarjdayken anlam veremiyorum, kullansam cihazı o esnada, yine tamam. oyun da oynamıyorum bu arada, oynayanlar ne yorum yapar merak ediyorum
Şarjda iken bende çok kurcalarım telefonu ama çok ısındığına şahit olmadım. Memnunum.

aliyurdkl

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ali
Cihazım
redmi 10 pro
Konular
0
Şarjda iken bende çok kurcalarım telefonu ama çok ısındığına şahit olmadım. Memnunum.
şanslısınız hocam sizin adınıza sevindim, bende bir telefon yanında gelen koruyucu kabı çıakrıp şarj edeyim bakalım belki olumlu etkisi olur.

Lucas.Rintaro

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Lucas
Cihazım
Redmi Note 10 P
Konular
17
Üretim teknolojisi çokta etkili değil hocam. Önemli olan soğutma teknolojisi.

aliyurdkl

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ali
Cihazım
redmi 10 pro
Konular
0
Üretim teknolojisi çokta etkili değil hocam. Önemli olan soğutma teknolojisi.
çekirdekler küçüldükçe daha çok ısınıyorlar diye biliyordum hocam, bilgilendirme için teşekkürler, cihazı , kılıfı ile kullanmasam muhtemelen daha az hissedilir ısınma lakin ilginç bir şekilde ilk defa bi
r cihazımın ekranını çizdiğimi bir şekilde fark ettim, o nedenle evde falan değilken kılıfa koyuyorum, cihazda donanımsal bir sıkıntı olduğunu düşünmüyorum, sadece bir öneri dilek benim ki. fp cihazı için özel soğutma bekleyemeyiz ancak yazılım donanım uyumu ile çok şey yapıalbilir birbirine bağlı olarak bence.

xioami , samsungu geride bıraktı , umarım yazılıma büyük önem verir, samsung da zamanında çok kötüydü yazılım ve arayüz konusunda, şuan ise çok iyi durumdalar gerek güncelleme gerek arayüz olarak, xioami de bu yoldan gitmeli.

Lucas.Rintaro

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Lucas
Cihazım
Redmi Note 10 P
Konular
17
çekirdekler küçüldükçe daha çok ısınıyorlar diye biliyordum hocam, bilgilendirme için teşekkürler, cihazı , kılıfı ile kullanmasam muhtemelen daha az hissedilir ısınma lakin ilginç bir şekilde ilk defa bi
r cihazımın ekranını çizdiğimi bir şekilde fark ettim, o nedenle evde falan değilken kılıfa koyuyorum, cihazda donanımsal bir sıkıntı olduğunu düşünmüyorum, sadece bir öneri dilek benim ki. fp cihazı için özel soğutma bekleyemeyiz ancak yazılım donanım uyumu ile çok şey yapıalbilir birbirine bağlı olarak bence.

xioami , samsungu geride bıraktı , umarım yazılıma büyük önem verir, samsung da zamanında çok kötüydü yazılım ve arayüz konusunda, şuan ise çok iyi durumdalar gerek güncelleme gerek arayüz olarak, xioami de bu yoldan gitmeli.
Çekirdek boyutu küçüldükçe kullandığı voltaj seviyesi de düşer. Haliyle hem daha az ısınır hem de pil tüketimi daha az olur :)
Yazılım konusunda söylediklerinize katılıyorum. MIUI 13 ile bir iyileşme görürüz umarım.

Üst Alt