Ana Başlık Redmi Note 10 Pro [Global] Tüm Özellikleri [ Kullanıcı Yorumları ]

teyubesk

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Redmi Note10Pro
Meslek
Tekniker
Konular
6
Seste iyleştirmeler olmuştur o zaman hocam
Evet hocam seste iyileştirme var, Bende 2 cihaz var birisi 12.0.15 de diğeri 12.5.1 de aralarında bariz şekilde ses seviyesi ve kalitesinde fark var

Merdanov

﷽Aใhล๓dนใเใใลh﷽
Yönetici
Destek Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Merdan
Cihazım
Poco F5
Meslek
Mekanik
Konular
146
Cihazı bu gün Aldım 6/128 versiyonu. İlk izlenim olarak Çok İyi bir cihaz orası net. İki tane güncelleme geldi hemen güncelledim ve şu anki sürüm Miui 12.5 stabil sürüm. 120hz ekran şahane Bataryaya fazla bir etkisi olmadı. Pili gayet iyi gidiyor. En son Amoled ekranı 2016 da kullanmıştım. Amoled ekran çok güzel bir şey. İnşallah cihazın performansını bozmazlar. Yakınlık sensör problemi hiç yok bende bu gün bir kaç kez test ettim. Kamerası da fiyatına göre iyi. Alacak olanlar bence hiç kaçırmayın.

Son düzenleme:

Alptuğ 23

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alptuğ
Cihazım
Xiaomi
Konular
23
İmei işleminde son durum ne arkadaşlar en son atılamıyordu

MaviHareket

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kutluay
Cihazım
Redmi Note10Pro
Konular
2
Merhabalar Forumda yeniyim Redmi Note 10 Pro telefonu genpa garantili olarak 4gün evvel aldım yakınlık sensörü vs çalışıyor çalışmayan olumsuz bir durum yok şarj süresine gelicek olursak sabah 9:00 da söküp ertesi gün akşamına kadar kullandım yaklaşık 36saat diyebiliriz sosyal medya arada ufak tefek oyun oynadım performansından çok memnunum alacak arkadaşlara öneririm

Merdanov

﷽Aใhล๓dนใเใใลh﷽
Yönetici
Destek Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Merdan
Cihazım
Poco F5
Meslek
Mekanik
Konular
146
Merhabalar Forumda yeniyim Redmi Note 10 Pro telefonu genpa garantili olarak 4gün evvel aldım yakınlık sensörü vs çalışıyor çalışmayan olumsuz bir durum yok şarj süresine gelicek olursak sabah 9:00 da söküp ertesi gün akşamına kadar kullandım yaklaşık 36saat diyebiliriz sosyal medya arada ufak tefek oyun oynadım performansından çok memnunum alacak arkadaşlara öneririm
Hayırlı olsun Hocam

zaferaxu

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Zafer Aksu
Cihazım
Samsung
Konular
1
Teşekkürler Hocam genpa garantili olması hakkında bilginiz var mı kötü yorumlar okudumda biraz üzdü
Güle güle kullanın inşallah garantilik bir durum çıkmaz. Firma ayırmaksızın hepsi rezalet zaten işimiz düşünce tüketici hakları mahkemesine gidiyoruz zaten o yüzden hangisinde fiyat avantajlı ise ona yönelmek lazım. Bu arada ben yurtdışı kullanıyorum

MaviHareket

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kutluay
Cihazım
Redmi Note10Pro
Konular
2
Güle güle kullanın inşallah garantilik bir durum çıkmaz. Firma ayırmaksızın hepsi rezalet zaten işimiz düşünce tüketici hakları mahkemesine gidiyoruz zaten o yüzden hangisinde fiyat avantajlı ise ona yönelmek lazım. Bu arada ben yurtdışı kullanıyorum
teşekkür ederim inşallah öyle umut ediyorum başta ilk şarjda şarj 99da kaldı bitirip kapanana kadar kullanıp geri taktım sonraki şarjda 100oldu problem yok gibi bir de şarj olurken pil ısısı 40derece oluyor sanırım oda normalmiş onun dışında dediğim gibi bir sorun görmedim ama tabi ilk kez android telefon kullanıyorum iphone 6 dan geçtim bu telefonlar hakkında bilgiye çok açım

Üst Alt