Rom Redmi K20 Pro / Mi 9T Pro (Avrupa) EEA Kararlı MIUI 10.3.3.0 PFKEUXM indirme bağlantısı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

archesm

Süper Üye
Onursal Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mesut
Cihazım
Mİ 9T Pro
Konular
618
Hocam, Mi 9T Pro kullanıyorum V10.3.2.0.PFKMIXM kurulu şuan, cihazın BL şuan kapalı 140 saat dolmasını bekliyorum...
2. Yöntem ile direk cihaza Recovery işlemi ile EEA sürümü kurabilir miyim? BL olmadığı halde?
Risk var mı? yada şuan mevcuttaki programlarım ayarlarım vs silinip veya bozulur mu?
EEA sürüme geçme sebebim, Global'e göre Avrupa yasalarının daha kısıtlı kullanım ve güvenliği için...

Merhabalar hocam
-Farklı rom oduğu için kurulumu yapılamaz hocam.Hata mesajı ile karşılacaksınız.
Bootloader kilidinizi açtıkdan sonra, mi flashtool ile veya recovery rom ile kurulumu gerçekleştirebilirsiniz.Tavsiyem Mi flashtool ile temiz kurulum yapmanız yönünde.
-Bootloader kilidiniz açıldığı zaman, Tüm telefon sıfırlanacaktır.

SydraX

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Mustafa K.
Cihazım
Redmi K20 Pro
Meslek
Fitness Coach
Konular
2
Hoacam siz şu şekilde yazmışsınız yeterki rom atıldıktan sonra orijinal recorevy de hard reset yapma, ben yaptım birşey olmadı mtk işlemci değilki bu imil gitsin
MiFlash ile Fastboot moda alıp stock rom flashladıktan sonra, Orjinal recovery'den hard reset yaptığınız halde IMEI silinmedi mi yani? Cihaza IMEI işleminin yapıldığından eminmisiniz?

eastblood

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Doğukan
Cihazım
RED mi K20 Pro
Konular
23
Merhabalar hocam
-Farklı rom oduğu için kurulumu yapılamaz hocam.Hata mesajı ile karşılacaksınız.
Bootloader kilidinizi açtıkdan sonra, mi flashtool ile veya recovery rom ile kurulumu gerçekleştirebilirsiniz.Tavsiyem Mi flashtool ile temiz kurulum yapmanız yönünde.
-Bootloader kilidiniz açıldığı zaman, Tüm telefon sıfırlanacaktır.
Selam hocam... k20 pro ya geçen gün 10.3.3 romunu yükledim.. fakat WIFI de sorun yaşıyorum.. WIFI devamlı kopuyor. 5 sn den fazla bağlı kalamıyorum. Bi arkadas persist yükleyin dedi. Bilginiz var mıdır acaba?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

10.3.3.0
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Redmi K20 Pro / Mi 9T Pro (Avrupa) EEA Kararlı 10.3.3.0 PFKEUXM

Diğer
  • Optimize edilmiş sistem performansı
  • Gelişmiş sistem güvenliği ve kararlılığı

Güncelleme yöntemleri:

1) OTA yolu ile yazılımın size ulaşmasını bekleyebilirsiniz.

2) Aşağıda bulunan Recovery indirme bağlantısı üzerinden zip uzantılı dosyayı indirip cihaz güncelleyici menüsünden dosyayı göstererek yükleyebilirsiniz.

3) Cihazınızın Bootloader kilidi açık ise Fastboot indirme bağlantısı üzerinden ilgili dosyayı indirip MI Flash yazılımı ile cihazınıza yükleyebilirsiniz.

MiFlash 2016.04.01.0 64Bit

Mi Flash Tool – Xiaomi Tools

Recovery indirme bağlatısı ;

Ota indirme bağlatısı;

Fastboot indirme bağlatısı;

Hazır olarak RAPHEL sürümünün persist image dosyası var mıdır? 3.2 GB i indirmek istemiyorum

Son düzenleme:

alpert86

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Alper
Cihazım
Xiaomi Mi 9T Pr
Konular
1
Mi 9T pro kullanıyorum, IMEI işlemi için cihazın bl kilidini açtım bu gün. Bl kilidini açtığım için sanırım Netflix store dan indirilemiyor, netten bir apk sını indirdim o da çok kötü, yardımcı olabilecek varsa çok sevinirim.

eastblood

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Doğukan
Cihazım
RED mi K20 Pro
Konular
23
Mi 9T pro kullanıyorum, IMEI işlemi için cihazın bl kilidini açtım bu gün. Bl kilidini açtığım için sanırım Netflix store dan indirilemiyor, netten bir apk sını indirdim o da çok kötü, yardımcı olabilecek varsa çok sevinirim.
netflix yasaklı listesinde...

alpert86

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Alper
Cihazım
Xiaomi Mi 9T Pr
Konular
1
linkten Netflix uygulamasını indirip kurabilir misiniz.
Hocam bu sürüm çok eski sanırım ve normalde altta olması gereken menü görünmüyor. Hdr desteği de var mı acaba bu sürümde? Daha güncel bir apk yok mıdır acaba?

onat

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onat
Cihazım
POCO F2 Pro
Konular
4
Hocam bu sürüm çok eski sanırım ve normalde altta olması gereken menü görünmüyor. Hdr desteği de var mı acaba bu sürümde? Daha güncel bir apk yok mıdır acaba?
Kilidi açınca olay bitiyor, bırak hdr yi SD yayın izliyorsun.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt