Rom Redmi K20 Pro / Mi 9T Pro (Avrupa) EEA Kararlı MIUI 10.3.3.0 PFKEUXM indirme bağlantısı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

eastblood

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Doğukan
Cihazım
RED mi K20 Pro
Konular
23
Peki neden insanlar devamlı twrp den bahsedip duruyor? Forumda bir kaç kişi twrp kurmadan global sürümden başka HİÇBİR rom kuramayacagimi söylediler.

Ben bootloader kilidini açtım.

Şimdi sadece mi flash tool, yükleyip yapabiliyor olduğumu söylemeniz kafamı karıştırdı

Aynen oyle... pc ye kurup, pc üzerinden kurulum yapıyorum şu anda...
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Peki neden insanlar devamlı twrp den bahsedip duruyor? Forumda bir kaç kişi twrp kurmadan global sürümden başka HİÇBİR rom kuramayacagimi söylediler.

Şimdi sadece mi flash tool, yükleyip yapabiliyor olduğumu söylemeniz kafamı karıştırdı

bu rehber üzerinden devam edin... kolay oluyor

Rehber - Redmi K20 Pro cihazı Globale sürüme ( MI 9T Pro ) Dönüştürme Rehberi

onat

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onat
Cihazım
POCO F2 Pro
Konular
4

Bunu cihazi satanlar söylüyor dimi :) mi 9 se aldım aynısını söylediler, IMEI düşerse başlarına geri gideceksin diye söylüyorlar, eve geldim hemen tgz rom flashladim, 5-6 ay kullandık IMEI düşmedi, yeterki rom atıldıktan sonra orijinal recorevy de hard reset yapma, birde rom flashlarken cleen all seçin önemli cihazi brick etmeyin.

pendroz

Kardan Adam
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan
Cihazım
Redmi Note 4x
Konular
250
Herkese merhaba, mi 9t Pro aldım, cihazın bl kilidini açma talebinde bulundum ve 1 hafta süre verdi. 1 hafta sonra bl kilidini açıp aldığım kişi IMEI işlemini yapacak. Sorum şu; bl açıldıktan sonra eu rom için paylaştığım linkteki versiyonu mu indireceğim?
Evet hocam linkteki sürümü indirebilirsiniz.

muhammetfdn93

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Muhammet
Cihazım
Xiaomi Mi5
Konular
6
Miui mesaj uygulamasını yükleyen oldu mu

archesm

Süper Üye
Onursal Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mesut
Cihazım
Mİ 9T Pro
Konular
618
Miui mesaj uygulamasını yükleyen oldu mu

Maalesef kurulum yapılamıyor, eski sürümlerden bir kaçtane denedim kurulum gerçekleştirildi fakat bu defa da sürekli durduruldu hatası veriyor.
Sadece mesajlar değil, Kişiler ve telefon uygulaması da aynı şekilde.

muhammetfdn93

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Muhammet
Cihazım
Xiaomi Mi5
Konular
6
Çok can sıkıcı bi çözümü olmalı bunun

gopuk

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
XİAOMİ
Cihazım
K20 Pro
Meslek
Memur
Konular
3
Bunu cihazi satanlar söylüyor dimi :) mi 9 se aldım aynısını söylediler, IMEI düşerse başlarına geri gideceksin diye söylüyorlar, eve geldim hemen tgz rom flashladim, 5-6 ay kullandık IMEI düşmedi, yeterki rom atıldıktan sonra orijinal recorevy de hard reset yapma, birde rom flashlarken cleen all seçin önemli cihazi brick etmeyin.
Hoacam siz şu şekilde yazmışsınız yeterki rom atıldıktan sonra orijinal recorevy de hard reset yapma, ben yaptım birşey olmadı mtk işlemci değilki bu imil gitsin

Tecnics07

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
2
Hocam, Mi 9T Pro kullanıyorum V10.3.2.0.PFKMIXM kurulu şuan, cihazın BL şuan kapalı 140 saat dolmasını bekliyorum...
2. Yöntem ile direk cihaza Recovery işlemi ile EEA sürümü kurabilir miyim? BL olmadığı halde?
Risk var mı? yada şuan mevcuttaki programlarım ayarlarım vs silinip veya bozulur mu?
EEA sürüme geçme sebebim, Global'e göre Avrupa yasalarının daha kısıtlı kullanım ve güvenliği için...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt