Rom Redmi K20 Pro / Mi 9T Pro (Avrupa) EEA Kararlı MIUI 10.3.3.0 PFKEUXM indirme bağlantısı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

nido10

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
nadir
Cihazım
mi5s
Konular
1
Herkese merhaba, mi 9t Pro aldım, cihazın bl kilidini açma talebinde bulundum ve 1 hafta süre verdi. 1 hafta sonra bl kilidini açıp aldığım kişi IMEI işlemini yapacak. Sorum şu; bl açıldıktan sonra eu rom için paylaştığım linkteki versiyonu mu indireceğim?
Cihazdaki rom imei atıldıktan sonra gitmez şu an 10.3.2.0 güncel romdur ve stabil bi hata yok android 10 a geçen çoğu kişi sorunlardan bahsediyor büyük bir ihtimalle zaten önümüzdeki ay globalede gelir android Q şimdilik cihazın keyfini çıkarın

eastblood

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Doğukan
Cihazım
RED mi K20 Pro
Konular
23
Güncelleme tekrar yayınlanmaya başlamıştır.
linki ve Diğer linkler de Ana konuya eklenmiştir.
Selamlar hocam... Bugun itibariyle Red Mi K20 Pro aldım.. içinde bir rom var 9.8.1 modeli... Rom içinde güncelleme vs mevcut değil. Sonra satın aldığım yeri aradım. Recovery mod ekranına girip twrp ile güncelleme yapabilrisin dedi.. sonra rom içinden baktığımda MI-ROOM kurulmuş... OTA updatelere kapalı anlaşılan...

Telefona IMEI atılmış.

Şimdi sormak istediğim şey

Rom - Redmi K20 Pro / Mi 9T Pro (Avrupa) EEA Kararlı MIUI 10.3.3.0 PFKEUXM indirme bağlantısı

linkini indirip kursam telefonum globaldeki gibi OTA ile güncellemeleri alacak mıdır? Yani doğru rom mudur bu?

S

skyman

Guest
Selamlar hocam... Bugun itibariyle Red Mi K20 Pro aldım.. içinde bir rom var 9.8.1 modeli... Rom içinde güncelleme vs mevcut değil. Sonra satın aldığım yeri aradım. Recovery mod ekranına girip twrp ile güncelleme yapabilrisin dedi.. sonra rom içinden baktığımda MI-ROOM kurulmuş... OTA updatelere kapalı anlaşılan...

Telefona IMEI atılmış.

Şimdi sormak istediğim şey

Rom - Redmi K20 Pro / Mi 9T Pro (Avrupa) EEA Kararlı MIUI 10.3.3.0 PFKEUXM indirme bağlantısı

linkini indirip kursam telefonum globaldeki gibi OTA ile güncellemeleri alacak mıdır? Yani doğru rom mudur bu?

Aynen öyle,
Ben de Redmi k20 pro cihazıma fasboot yöntemiyle bunu kurdum gerçekten mükemmel, telefon yağ gibi akıyor ve hiçbir sorunla karşılaşmadım, aşırı derecede tavsiyedir, kesinlikle diğer romlara bulaşmayın mutlaka bir sorunla karşılaşırsınız.

Moderatör tarafında düzenlendi:

eastblood

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Doğukan
Cihazım
RED mi K20 Pro
Konular
23
Aynen öyle,
Ben de Redmi k20 pro cihazıma fasboot yöntemiyle bunu kurdum gerçekten mükemmel, telefon yağ gibi akıyor ve hiçbir sorunla karşılaşmadım, aşırı derecede tavsiyedir, kesinlikle diğer romlara bulaşmayın mutlaka bir sorunla karşılaşırsınız.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Aynen öyle,

Aynen öyle,

Şimdi burada bi kaç tane dosya var... TWRP üzerinden bu dosyayı kuramadım hata verdi...

S

skyman

Guest
Şimdi burada bi kaç tane dosya var... TWRP üzerinden bu dosyayı kuramadım hata verdi...
TWRP ile hiç uğraşmayın,Mi flash programını indirip akabinde fastboot romu indirip cihazınıza flashlayın.

TWRP ile hiç uğraşmayın,Mi flash programını indirip akabinde fastboot romu indirip cihazınıza flashlayın.

Rehber - Redmi K20 Pro cihazı Globale sürüme ( MI 9T Pro ) Dönüştürme Rehberi

Bu konuya bi göz atın nasıl yapıldığı konusunda, yanlış bir işlem yapmayın, imei silinmemesi ve cihazın brick olmaması için, kolay gelsin.

Moderatör tarafında düzenlendi:

eastblood

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Doğukan
Cihazım
RED mi K20 Pro
Konular
23
az önce twrp üzerinden kurulum yaptım... cihaz brick oldu... şimdi pc ye Flash Tool u ve FastBoot u indiriyorum... program üzerinden flashlayacağım herhalde...

Occaut

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Mi 9t pro
Meslek
Tekstil
Konular
11

Bu konuya bi göz atın nasıl yapıldığı konusunda, yanlış bir işlem yapmayın, imei silinmemesi ve cihazın brick olmaması için, kolay gelsin.
Hocam, global romda mi 9t pro cihazım var.

Bootloader kilidini açtım.

Sadece ve sadece ilgili fastboot rom dosyasını indirip, mi flash ile kararlı Avrupa romu atabiliyor muyum

S

skyman

Guest
Hocam, global romda mi 9t pro cihazım var.

Bootloader kilidini açtım.

Sadece ve sadece ilgili fastboot rom dosyasını indirip, mi flash ile kararlı Avrupa romu atabiliyor muyum
Evet yapabilirsin, fastboot romu indirip cihazınıza flashlayın, ama dikkat edin sadece clean alanını işaretleyin, imei ve brick olma olasılığı olmaması için

az önce twrp üzerinden kurulum yaptım... cihaz brick oldu... şimdi pc ye Flash Tool u ve FastBoot u indiriyorum... program üzerinden flashlayacağım herhalde...

Bu konuya göre yapalım

eastblood

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Doğukan
Cihazım
RED mi K20 Pro
Konular
23

Occaut

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Mi 9t pro
Meslek
Tekstil
Konular
11
Süper... teşekkürler...
Peki neden insanlar devamlı twrp den bahsedip duruyor? Forumda bir kaç kişi twrp kurmadan global sürümden başka HİÇBİR rom kuramayacagimi söylediler.

Ben bootloader kilidini açtım.

Şimdi sadece mi flash tool, yükleyip yapabiliyor olduğumu söylemeniz kafamı karıştırdı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt