Rom Redmi K20 Pro İçin ( Hindistan ) Global Kararlı Rom V10.3.5.0 İndirme Bağlantısı

mustafat

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mustafa
Cihazım
mi 5s
Konular
10
Bu romda sistem guncelleyide paket sectigimiz yer yok bende, sizdede oylemi

Tornado34

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İbrahim
Cihazım
Mı 5s plus
Konular
2
Hocam ben dün mi siteden india romu indirdim ve twrp üzerinden yükleme denedim ve hata aldım cihaz adı raphael. Dizi içerisinde onu değiştirmediğim için mi yükleme yapmadı? Bu arada K20pro da tanıtımda wireless şarj tanıtımında yapılıyor ama ben çalıştıramadım. Açaba yazılımsal mı sıkıntı var? Daha önce yüz tanıma telefonda vardı ama bölgeyi hindistan yapınca geliyordu, acaba buda onun ki gibi Bi durummudur diye Bi india rom denemek istiyorum yapa deneyen arkadaşlar var mı acaba. Cihazımda eu.rom yüklü stabil 10.4.4

pendroz

Kardan Adam
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan
Cihazım
Redmi Note 4x
Konular
250
Hocam ben dün mi siteden india romu indirdim ve twrp üzerinden yükleme denedim ve hata aldım cihaz adı raphael. Dizi içerisinde onu değiştirmediğim için mi yükleme yapmadı? Bu arada K20pro da tanıtımda wireless şarj tanıtımında yapılıyor ama ben çalıştıramadım. Açaba yazılımsal mı sıkıntı var? Daha önce yüz tanıma telefonda vardı ama bölgeyi hindistan yapınca geliyordu, acaba buda onun ki gibi Bi durummudur diye Bi india rom denemek istiyorum yapa deneyen arkadaşlar var mı acaba. Cihazımda eu.rom yüklü stabil 10.4.4
Ana konuda belirtildiği gibi gerekli meta inf değişikliğini yaptıktan sonra yükleyebilirsiniz.

Hommate01

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Tugay
Cihazım
Xiaomi Mi8 64 G
Konular
5
Arkadaslar yardimci olabilrmisiniz yeni k20 pro aldim sistem guncelleme bolumunden bu romu yuklersek sorun olurmu

HaKaaN35

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sinan
Cihazım
Redmi K20 Pro
Meslek
Alüminyum kompozit
Konular
41
Global rom çıktı o kunuya bakarsan daha iyi olur.

gopuk

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
XİAOMİ
Cihazım
K20 Pro
Meslek
Memur
Konular
3
HOCAM BU GÜNCELLEME TELEFONUMA GELDİ İNDİRDİM GÜNCELLEMEYİ YÜKLEMEK İÇİN YENİDEN BAŞLAT DİYOR BAŞLATIYORUM TWRP EKRANINA ATIYOR ORDAN INSTAL DEN BULUYORUM GÜNCELELMEYİ AMA HATA VERİYOR KAFAYI YİCEM BU DEDİĞİNİZİ DE NASIL YÜKLİYCEZ ANLATIM YOK SİZ SANIRIM HERKEZİ BU İŞTEN ANLIYOR SANIYORSUNUZ BAŞTAN SONA ANLATIM GEREKİYOR

Tornado34

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İbrahim
Cihazım
Mı 5s plus
Konular
2
Selam herkese bende redmi note 3pro ile başlayarak senelerdir xiaomi kullanıyorum. Bilgi amaçlı paylaşmak istedim çinden gelen cihazınız için global rom henüz verilmwmişse en iyi alteenatif eu.xiaomi romu. Bende çinden alırım telefonlarımı global rom yoksa euro rom kurarım stabil çıkana kadar. Şu an K20pro için 10.4.6 romu kurulu ve şuan bir eksik görmedim rom da. Sizlere tavsiyem sabırlı olun aceleci davranmayın başka romlar kurmak. Euro rom kurmak isteyen arkadaşlar 10.4 de WhatsApp aramalarında ve çağrı bekletme de sıkıntılar vardı 10.4.4 de ise twrp ile sorun yaşadım, romu kurdum kullandım sıkıntı telefonu kapatıp açınca otomatik twrp ye giriyor ve romu okumuyordu. 10.4.6 temiz gözüküyor

mcaykoylu

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Mustafa
Cihazım
K20 pro
Konular
0
10.3.2.0 Global romundan 10.3.5.0 hindistan romuna mi güncelleyiciden zip dosyasını seçerek geçiş yapabilir miyim?

gopuk

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
XİAOMİ
Cihazım
K20 Pro
Meslek
Memur
Konular
3
Selam herkese bende redmi note 3pro ile başlayarak senelerdir xiaomi kullanıyorum. Bilgi amaçlı paylaşmak istedim çinden gelen cihazınız için global rom henüz verilmwmişse en iyi alteenatif eu.xiaomi romu. Bende çinden alırım telefonlarımı global rom yoksa euro rom kurarım stabil çıkana kadar. Şu an K20pro için 10.4.6 romu kurulu ve şuan bir eksik görmedim rom da. Sizlere tavsiyem sabırlı olun aceleci davranmayın başka romlar kurmak. Euro rom kurmak isteyen arkadaşlar 10.4 de WhatsApp aramalarında ve çağrı bekletme de sıkıntılar vardı 10.4.4 de ise twrp ile sorun yaşadım, romu kurdum kullandım sıkıntı telefonu kapatıp açınca otomatik twrp ye giriyor ve romu okumuyordu. 10.4.6 temiz gözüküyor

Tornado34

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İbrahim
Cihazım
Mı 5s plus
Konular
2
10.3.2.0 Global romundan 10.3.5.0 hindistan romuna mi güncelleyiciden zip dosyasını seçerek geçiş yapabilir miyim?
Romlar arası fark varsa Çin romu global rom Hind vs... Temiz kurulum yapmak zorundasınız eski romun üzerine yazamazsınız. Zaten güncelleyiciden sadece aynı romun üst versiyonlarını güncelleyebilirsiniz. Yeni rom kurmak için eskiyi tamamen silip yenisini yüklemeniz gerek. Bununda iki yolu var bilgisayar üzerinden fastboot modunda yada telefon üzerinden Twrp ile yazabilirsiniz. Tecrübeniz yok ise bilgisayarda yapmanızı tavsiye etmem Twrp ile kurulum daha kolaydır ama dikkat edilmesi gerekir. Silmeniz gereken yerleri ve sildikten sonra yapmanız gerekenleri iyice anlamalısınz ki sorun yaşamayın.

Üst Alt