Rom Redmi K20 Pro İçin ( Hindistan ) Global Kararlı Rom V10.3.5.0 İndirme Bağlantısı

digi_boy2006

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Süleyman
Cihazım
Xiaomi K20 Pro
Konular
1
Selam herkese bende redmi note 3pro ile başlayarak senelerdir xiaomi kullanıyorum. Bilgi amaçlı paylaşmak istedim çinden gelen cihazınız için global rom henüz verilmwmişse en iyi alteenatif eu.xiaomi romu. Bende çinden alırım telefonlarımı global rom yoksa euro rom kurarım stabil çıkana kadar. Şu an K20pro için 10.4.6 romu kurulu ve şuan bir eksik görmedim rom da. Sizlere tavsiyem sabırlı olun aceleci davranmayın başka romlar kurmak. Euro rom kurmak isteyen arkadaşlar 10.4 de WhatsApp aramalarında ve çağrı bekletme de sıkıntılar vardı 10.4.4 de ise twrp ile sorun yaşadım, romu kurdum kullandım sıkıntı telefonu kapatıp açınca otomatik twrp ye giriyor ve romu okumuyordu. 10.4.6 temiz gözüküyor
Hocam bende eu stable 10.3.16.0 kurulu 10.4.6 sürümünü indirip guncelleyici üzerinden direk yükleyebilir miyim? Twrp de kalma vs.bir durum yaşar mıyım?
Selam herkese bende redmi note 3pro ile başlayarak senelerdir xiaomi kullanıyorum. Bilgi amaçlı paylaşmak istedim çinden gelen cihazınız için global rom henüz verilmwmişse en iyi alteenatif eu.xiaomi romu. Bende çinden alırım telefonlarımı global rom yoksa euro rom kurarım stabil çıkana kadar. Şu an K20pro için 10.4.6 romu kurulu ve şuan bir eksik görmedim rom da. Sizlere tavsiyem sabırlı olun aceleci davranmayın başka romlar kurmak. Euro rom kurmak isteyen arkadaşlar 10.4 de WhatsApp aramalarında ve çağrı bekletme de sıkıntılar vardı 10.4.4 de ise twrp ile sorun yaşadım, romu kurdum kullandım sıkıntı telefonu kapatıp açınca otomatik twrp ye giriyor ve romu okumuyordu. 10.4.6 temiz gözüküyor
Hocam bende eu stabil 10.3.16 kurulu, 10.4.6 yı indirip cihazdan güncelleyici ile direk güncellesem twrp de kalma vs bir durum yaşar mıyım acaba

Tornado34

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İbrahim
Cihazım
Mı 5s plus
Konular
2
Hocam bende eu stable 10.3.16.0 kurulu 10.4.6 sürümünü indirip guncelleyici üzerinden direk yükleyebilir miyim? Twrp de kalma vs.bir durum yaşar mıyım?

Hocam bende eu stabil 10.3.16 kurulu, 10.4.6 yı indirip cihazdan güncelleyici ile direk güncellesem twrp de kalma vs bir durum yaşar mıyım acaba

Bildiğim kadarı ile euro rom güncelleme almıyor ve yapılmıyor. Varsada ben hiç denk gelmemişimdir ☺️ yine elle Manuel temiz kurulum gerektirmektedir diye biliyorum. Ayrıca gözlemlediğim kadarı ile şarj tüketimi 10.4.6 da daha fazla en az 4 saat etkiler ve kamerada resim çekip sol atta çektiğimiz resime basıp açamıyorum galeriye dönmek gerekiyor, şuandaki eksik yönler bunlar gördüğüm kadarıyla
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Ayrıca Twrp ile kurulum yaparken depolamaya wipe yapma eski yeni romlar kalsın hafızada. Ayrıca choreme ile indirme yapınca chrome kendine dosya açıp oraya atıyor indirilen şeyleri, dolayısıyla wipe yaparken vendor a da wipe yaparsanız yine silinir indirdiğiniz romlar, başıma geldi oradan biliyorum

Son düzenleme:

digi_boy2006

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Süleyman
Cihazım
Xiaomi K20 Pro
Konular
1
Bildiğim kadarı ile euro rom güncelleme almıyor ve yapılmıyor. Varsada ben hiç denk gelmemişimdir ☺️ yine elle Manuel temiz kurulum gerektirmektedir diye biliyorum. Ayrıca gözlemlediğim kadarı ile şarj tüketimi 10.4.6 da daha fazla en az 4 saat etkiler ve kamerada resim çekip sol atta çektiğimiz resime basıp açamıyorum galeriye dönmek gerekiyor, şuandaki eksik yönler bunlar gördüğüm kadarıyla
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Ayrıca Twrp ile kurulum yaparken depolamaya wipe yapma eski yeni romlar kalsın hafızada. Ayrıca choreme ile indirme yapınca chrome kendine dosya açıp oraya atıyor indirilen şeyleri, dolayısıyla wipe yaparken vendor a da wipe yaparsanız yine silinir indirdiğiniz romlar, başıma geldi oradan biliyorum

Cevap için teşekkürler, şarj konusu sıkıntılıymış en iyisi yeni bir sürüm beklemek.

eastblood

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Doğukan
Cihazım
RED mi K20 Pro
Konular
23
ROMlardaki raphael, raphaelin, davinci aydınlarının anlamı nedir?

Tornado34

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İbrahim
Cihazım
Mı 5s plus
Konular
2

muhammetfdn93

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Muhammet
Cihazım
Xiaomi Mi5
Konular
6
Raphael vs yazmadan romları kursak ne farkediyor?

arifgs1995

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
6.0
Cihazım
3S PRİME
Konular
9
stabil hindistan romu 16.10.2019 da yayınlanıcak galiba yükleme şekli aynımı olur acaba

S

Silinen üye 107783

Guest
Merhaba cihazım raphael model. Global 10.3.2 yüklü şuanda. Dediğiniz adımları yapıp yüklemeyi düşünüyorum. Şuanda ki sürümle bir fark varmı? Geçmeli miyim sizce?

Özgür04

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Özgür
Cihazım
K 20 pro
Konular
0
Merhaba arkadaşlar k20 pro cihaz kullanıyorum cihaz güncelleme almıyor malesef ben çok anlamıyorum bu rom yüklemelerinden açıklayıcı ve anlaşılır bir şekilde tarif ederseniz çok sevinirim şimdiden teşekkür ederim herkese

haszen

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hasan
Konular
1
Bu romu yükledim telefonuma Telefon ve mesaj uygulamaları mi nin kendi uygulaması olarak geldi global romda saf android di. Böyle daha iyi oldu

Üst Alt