Rom Redmi K20 Pro İçin ( Hindistan ) Global Kararlı Rom V10.3.5.0 İndirme Bağlantısı

socrates3000

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
yasin
Cihazım
mi 8 explorer
Konular
2
çin cihazına hint romu nasıl yükleniyor ? miflash'ta bilmeden denemiştim, başarılı gözükse de açılmıyordu, sonra raphael rom indirdim o şekilde kendine geldi.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

[/QUO

bende de mi flash tool ile yüklediğim de ilkinde telefon fastboot modunda kalmıştı. sağolsun forumdan bir arkadaş yardımcı oldu. mi flah ın forumda da olan 64 bitlik versiyonunu kurup yükledikten sonra düzgünce yüklendi. hatta başka bir arkadaşımda da aynı telefondan var ona da yükledim. sorunsuz çalışıyor. şunu da belirteyim. k20 pro avrupada 5 ülkede mi9 t pro olarak lanse edildi. bugün yarın satışa başlayacaklar. zaten o zaman global rom da çıkar. çıkınca onu yükleyeceğim.

HaKaaN35

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sinan
Cihazım
Redmi K20 Pro
Meslek
Alüminyum kompozit
Konular
41
Hocam eski flash tool ilede olmadı yeni ilede olmadı, rom yükleniyor hatasız lakin açılınca hata veriyor sürekli. Çözüm bulamadım sonunda bu sabah telefonu yazılım için tamire yolladım.

socrates3000

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
yasin
Cihazım
mi 8 explorer
Konular
2
Hocam eski flash tool ilede olmadı yeni ilede olmadı, rom yükleniyor hatasız lakin açılınca hata veriyor sürekli. Çözüm bulamadım sonunda bu sabah telefonu yazılım için tamire yolladım.

üstad benim telefon bu durumda. diğer resimdeki flash tool ile kurdum.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2019-08-23-15-43-13-259_com.android.settings.png
    Screenshot_2019-08-23-15-43-13-259_com.android.settings.png
    123,7 KB · Görüntüleme: 45
  • IMG_20190823_154528.jpg
    IMG_20190823_154528.jpg
    1,1 MB · Görüntüleme: 45

digi_boy2006

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Süleyman
Cihazım
Xiaomi K20 Pro
Konular
1
arkadaslar eu romdan globale gececeğim redmi k20 pro 6/64
cihaz unlock ve rootlu

burdaki zipi yüklesem olur mu?
Hocam bende de eu rom var, bu rom'un ne gibi avantajları var, yüklemeye değer mi?

ClassiCTR

▂▃▅▆▇██▇▆▅▃▂
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsmail
Cihazım
Mi 9T [Davinci]
Konular
181
İndirme Bağlantıları ;
K20 Pro Raphaelin Modeli için Global ROM,

Recovery - 2.2GB

Fastboot - 2.7GB

MiFlash 2016.04.01.0 64Bit

Başlangıç için her zaman temiz kurulum.

Cihaz kodu "raphael" olanlar bu romu kurmak isterlerse Rom içinde ki META-İNF dosyasını zipten çıkarıp;
META-İNF/com/google/android/update_scprit dosyasını notepad++ ile açıp "raphaelin" satırlarını "raphael" ile değiştirip kaydeder ve rom içine tekrar eklerlerse kullanabilirler.
işlemleri telefondan yapmak isterseniz "Zarchiver" ve Root Explorer kullanarak yapabilirsiniz

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Son düzenleme:

arruna

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cem
Cihazım
Poco X3 Pro
Meslek
Kamu
Konular
10
E3
İndirme Bağlantıları ;
K20 Pro Raphaelin Modeli için Global ROM,

Recovery - 2.2GB

Fastboot - 2.7GB

MiFlash 2016.04.01.0 64Bit

Başlangıç için her zaman temiz kurulum.

Cihaz kodu "raphael" olanlar bu romu kurmak isterlerse Rom içinde ki META-İNF dosyasını zipten çıkarıp;
META-İNF/com/google/android/update_scprit dosyasını notepad++ ile açıp "raphaelin" satırlarını "raphael" ile değiştirip kaydeder ve rom içine tekrar eklerlerse kullanabilirler.
işlemleri telefondan yapmak isterseniz "Zarchiver" ve Root Explorer kullanarak yapabilirsiniz

Çin cihazı olanlar "raphael" satırlarını "raphaelin" değilde tam tersi yapması gerekmiyor mu shake~~

Moderatör tarafında düzenlendi:

Dentrax

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Furkan
Cihazım
Xiaomi K20 Pro
Konular
3
By.TRabZonLu™ Hocam ben SIM şebeke sorunu yüzünden EU ROM kurmuştum, fakat bu Hindistan için sanırsam. Bunu kurduktan sonra EU ROM 'a geçiş yapılabiliyor mu?

norsiwan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ibrahim
Cihazım
mi8 se
Konular
0
bu rom değilde mi-globe diye bi rom ekledim cihaz da sıkıntı veriyor ses kesintileri ve telefon reset atma oluyor arada twrp atıyor bu rom da deneyen varsa stabil düzgün bi şekilde çalışıyor mu yorum lütfen

hocam arkadaşın suçu yok ama başlıkta global yazıyor bende bütün yazıyı okumadım ve yükleim.cihazın ön kamera açılıp kapanıyor kalibre etdiyor tamam diyorum etmiyor .kameradan açınca çalışmıyor.ayrıca persist klasörü kilitli twrpden rom yükleyemiyorum.edl moda alıp denedim orijinal romu yüklemeyi oda olmadı.dünden beri denemediğim şey kalmadı.

cihazım çin versiyonu 6/128
twrp den eu rom denediniz mi hocam

HaKaaN35

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sinan
Cihazım
Redmi K20 Pro
Meslek
Alüminyum kompozit
Konular
41
bu rom değilde mi-globe diye bi rom ekledim cihaz da sıkıntı veriyor ses kesintileri ve telefon reset atma oluyor arada twrp atıyor bu rom da deneyen varsa stabil düzgün bi şekilde çalışıyor mu yorum lütfen

twrp den eu rom denediniz mi hocam
İnternet üzerinde dünyada ne kadar bu konu hakkında şey varsa hepsini denedim(Çin, Rus, İngiliz sitelerinin hemen hepsine baktım) olmuyor! Edl mod ile yükleyince düzeldi fakat bende kullanıcı hesabı olmadığı için yüklemedi yazılımcıya yolladım 130 liraya halletti.

Üst Alt