Rom Redmi K20 Pro İçin ( Hindistan ) Global Kararlı Rom V10.3.5.0 İndirme Bağlantısı

arruna

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cem
Cihazım
Poco X3 Pro
Meslek
Kamu
Konular
10
Hocalarım sakin olun, bende de bu rom yüklü, bende hiçbir sorun yok. Tek yapmanız gereken cihaza twrp den persist flashlamak, sorununuz çözülecektir.

Hocam geçen dediğinizi yaptım sorun çözülmüştü ama tekrar sorunlar yaşandı. Salı günü bootloader kilidim açılacak, o zamanı bekliyorum.

Hocam bir de şöyle bir sorum olacak, telefon için başvuru yaptım salı günü doluyor, açık kalması gerekmiyor dimi? Birileri cihazın açık olması lazım yazmış birkaç yerde :(

HaKaaN35

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sinan
Cihazım
Redmi K20 Pro
Meslek
Alüminyum kompozit
Konular
41
Bir Rus yapıyormuş, uzaktan yardım ile numarasını buldum, İngilizce ya da Rusçam yok ama İngilizce ve Rusça bilen yakınlarım var. Onlar üzerinden bi soracağım.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Persist twrp üzerinden yazılıyor, ben geçen öylesine denedim olduydu. Birisi de system dosyasını flaşladım yazmıştı. Onun da sorunu vardı buna benzer.
yok hocam yazma korumları,twrpde imaj seçeneğinde persist olarak bile görünmüyor,wipe bile yapamıyorum ne yapsam persist korumlaı hatası alıyorum.

Hocalarım sakin olun, bende de bu rom yüklü, bende hiçbir sorun yok. Tek yapmanız gereken cihaza twrp den persist flashlamak, sorununuz çözülecektir.
hocam twrpden neyaprsam yapayım şu hatayı alıyorum:

Failed to mount '/persist' (Invalid argument)

telefondada sensörler sorunlu ön kamera zırt pırt açılıyor kalibre et diye bi uyarı geliyor ama kalibre etmiyor.fastboot ile denedim adb üzerinden yüklemeyi ordada persist yazma koruma hatası alıyorum.En son çağre edl moda aldım telefonu ama ordada yüksek riskli hata uyarısı aldım.!

Zenex

Zirveye Doğru
Onursal Yönetici
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
OnePlus 7T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62
yok hocam yazma korumları,twrpde imaj seçeneğinde persist olarak bile görünmüyor,wipe bile yapamıyorum ne yapsam persist korumlaı hatası alıyorum.

hocam twrpden neyaprsam yapayım şu hatayı alıyorum:

Failed to mount '/persist' (Invalid argument)

telefondada sensörler sorunlu ön kamera zırt pırt açılıyor kalibre et diye bi uyarı geliyor ama kalibre etmiyor.fastboot ile denedim adb üzerinden yüklemeyi ordada persist yazma koruma hatası alıyorum.En son çağre edl moda aldım telefonu ama ordada yüksek riskli hata uyarısı aldım.!
Başka bir twrp deneyin hocam

HaKaaN35

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sinan
Cihazım
Redmi K20 Pro
Meslek
Alüminyum kompozit
Konular
41
Pitchblack denedim oda aynı hocam

mustafat

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mustafa
Cihazım
mi 5s
Konular
10
arkadaslar eu romdan globale gececeğim redmi k20 pro 6/64
cihaz unlock ve rootlu

burdaki zipi yüklesem olur mu?

HaKaaN35

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sinan
Cihazım
Redmi K20 Pro
Meslek
Alüminyum kompozit
Konular
41
arkadaslar eu romdan globale gececeğim redmi k20 pro 6/64
cihaz unlock ve rootlu

burdaki zipi yüklesem olur mu?
Valla hocam yükleyip sorun yaşamayanda var benimle birlikte 1 kişi daha kamera hatası alıyor seçim size kalmış.

socrates3000

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
yasin
Cihazım
mi 8 explorer
Konular
2
Valla hocam yükleyip sorun yaşamayanda var benimle birlikte 1 kişi daha kamera hatası alıyor seçim size kalmış.

ben twrp hiç kurmadım bugüne kadar telefonuma. global rom yüklemdim. hatta başka bir arkadaşımda da k20 pro var ona da yükledim. telefon gayet güzel çalışıyor. twrp sorun yaşatıyorsa onun üzerinden kurmayın mi flash tool üzerinden kurun. hatta en son baktığımda xiaomi tool da bu hint romu ( global rom ) görünmüyordu. xiaomi tool u kurun eğer rapahelin i ( global rom-hint romu ) buluyorsa yükleyin. en basiti ordan kurmak.

alicankocak

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
AliCan KOÇAK
Cihazım
Redmi K20 Pro
Meslek
Kalite Sorumlusu
Konular
12
Çin cihazına raphelin e yani raphelinin yüklendiği için oldu bunlar. Öneri verirken dikkat edelim bu hususa

socrates3000

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
yasin
Cihazım
mi 8 explorer
Konular
2
Çin cihazına raphelin e yani raphelinin yüklendiği için oldu bunlar. Öneri verirken dikkat edelim bu hususa

bende çinden aldım telefonu ve raphelin yükledim. hiç bir sıkıntın yok. hatta bugün güncelleme geldi. öneri verirken bilmediğim bir konuda vermiyorum.

arruna

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cem
Cihazım
Poco X3 Pro
Meslek
Kamu
Konular
10
bende çinden aldım telefonu ve raphelin yükledim. hiç bir sıkıntın yok. hatta bugün güncelleme geldi. öneri verirken bilmediğim bir konuda vermiyorum.

çin cihazına hint romu nasıl yükleniyor ? miflash'ta bilmeden denemiştim, başarılı gözükse de açılmıyordu, sonra raphael rom indirdim o şekilde kendine geldi.

Üst Alt