Rehber Quallcom İşlemci Cihazlarda VoLte-VoWifi PDC programı ile etkinleştirme

memocaan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi 8
Konular
1
Türk Telekom vowifi özelliği yoktu. Kullanıma açmışlar mı ?

yunus90

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
yunus
Cihazım
a1
Konular
2
Türk Telekom vowifi özelliği yoktu. Kullanıma açmışlar mı ?

evet açıldı ama çok az cihazda destekleniyor. adresinde cihaz listesi mevcut. sim kartı burdaki cihazlara takip "wifi arama" yazıp 5555 e sms atmak gerekiyor. sonrasında kendi cihazınıza takıp kullandığını söyleyenler var.

memocaan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi 8
Konular
1
evet açıldı ama çok az cihazda destekleniyor. adresinde cihaz listesi mevcut. sim kartı burdaki cihazlara takip "wifi arama" yazıp 5555 e sms atmak gerekiyor. sonrasında kendi cihazınıza takıp kullandığını söyleyenler var.
evet listedeki telefonlar ile doğrulama yaptıktan sonra kullanabilirsiniz.

hazar49

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hazar
Cihazım
Redmi note 7
Konular
2
evet listedeki telefonlar ile doğrulama yaptıktan sonra kullanabilirsiniz.
Türk Telekom hattı olanlar başka uyumlu telefonda hem volte hem Vowifi özelliğini aktif etmeme rağmen kendi telefonum redmi note7 taktım sadece volte aktif oluyor.Vowifi malesef aktif olmuyor.Boşuna uğraşmayın.

memocaan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi 8
Konular
1
Türk Telekom hattı olanlar başka uyumlu telefonda hem volte hem Vowifi özelliğini aktif etmeme rağmen kendi telefonum redmi note7 taktım sadece volte aktif oluyor.Vowifi malesef aktif olmuyor.Boşuna uğraşmayın.
vowifi kodunu girdiz mi ayarlarda vowifi seçeneği gözküyor mu ? Bunları kontrol etti iseniz çalışmıyordur.

hazar49

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hazar
Cihazım
Redmi note 7
Konular
2
vowifi kodunu girdiz mi ayarlarda vowifi seçeneği gözküyor mu ? Bunları kontrol etti iseniz çalışmıyordur.
Evet koduda girdim ayarlarda Vowifi seçeneği var üstelik wifi ayarlı ama malesef üste simgede çıkmıyor anlamadım gitti.Pdc programında farklı bir şey yapılacakmı?

memocaan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi 8
Konular
1
Evet koduda girdim ayarlarda Vowifi seçeneği var üstelik wifi ayarlı ama malesef üste simgede çıkmıyor anlamadım gitti.Pdc programında farklı bir şey yapılacakmı?
Uçak moduna geçip wifi açık olarak arama yapmayı deneyin. Volte ile vowifi arasında açık iken otomatik geçiş oluyor. Çalışmıyor ise pdc programında row commericall gibi aktif etmek istemedigimiz secenekler aktif olmuştur. O seçenekleri de silersiniz

hazar49

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hazar
Cihazım
Redmi note 7
Konular
2
Uçak moduna geçip wifi açık olarak arama yapmayı deneyin. Volte ile vowifi arasında açık iken otomatik geçiş oluyor. Çalışmıyor ise pdc programında row commericall gibi aktif etmek istemedigimiz secenekler aktif olmuştur. O seçenekleri de silersiniz
uçak moduna alıp wifiyi açtım denedim radyo kapalı diyor.pdc de zaten row commericall tamamen silmiştim.başka bir yolu olması lazım.

memocaan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi 8
Konular
1
uçak moduna alıp wifiyi açtım denedim radyo kapalı diyor.pdc de zaten row commericall tamamen silmiştim.başka bir yolu olması lazım.
Pdc ile kontrol edin tekrar eğer aktif ise Dt_greece seçeneği vowifi calismiyordur. Başka seçenekler ile denemek gerek Türk Telekom hattım olmadığı için test edemiyorum.

hazar49

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hazar
Cihazım
Redmi note 7
Konular
2
Pdc ile kontrol edin tekrar eğer aktif ise Dt_greece seçeneği vowifi calismiyordur. Başka seçenekler ile denemek gerek Türk Telekom hattım olmadığı için test edemiyorum.
Dt-greece de denedim yine aktif olmadı.Hatta bu sefer volte serviside gitti.Tekrar Turkey-volteyi aktif ettim volte geldi ama vowifi gelmedi.Pdc bir sürü seçenek var hangisi vowifi aktif ediyor bilmiyorum.TTmobil çok sorunlu bir operetör malesef...

Üst Alt