Rehber Quallcom İşlemci Cihazlarda Turkcell VoLte-VoWifi-ViLte Etkinleştirme

Koçara

Eğitime adanmış bir ömür...
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Avni Ataver
Cihazım
Xiaomi 13 Pro
Meslek
Eğitimci
Konular
37
Turkcelle mi geçsek acaba? Hem kazık yeriz, hemde VoWifi kullanırız8=)haha--haha--

Gesendet von meinem Schajomi mit Tapatalk
Yok hocam ben almayayım. Artık daha kazık girecek tarafımız kalmadı. Turkcell' i de wowifisi de aman eksik olsun.8=):S

rgvns

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
rgvns
Cihazım
Redmi 3 Pro
Konular
0
Kullandığınız qpst sürümü nedir? Eski sürümlerde bahsettiğiniz gibi sorunlar çıkabiliyordu.
Sürüm numarasını hatırlamıyorum fakat başlıkta paylaşılan'dan yeniydi. Şunu sorayım sizin evs için hazırladığınız bat ile deneme yaptım. Mantık olarak aynı geldi bana çünkü. İçindeki efs'leri değiştirerek de denedim. Yani başlıkta paylaşılmış efs dosyalarını da denedim sonuç alamadım. Cihazın kullandığı işlemci qualcomm'a göre vowifi destekliyor. Farklı pie romlarda farklı kombinasyonlar yaptım ama malesef.

farukkk

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Faruk
Cihazım
Mi 8 se
Konular
6
Voltede vofi de aktif mi9 se eu rom beta yüklü sadece kodları girdim.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2019-07-11-08-09-01-295_com.miui.home.jpg
    Screenshot_2019-07-11-08-09-01-295_com.miui.home.jpg
    1,3 MB · Görüntüleme: 35

FlyingKat

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serhat
Cihazım
Galaxy S23Ultra
Meslek
I fly brudda
Konular
38
Yok hocam ben almayayım. Artık daha kazık girecek tarafımız kalmadı. Turkcell' i de wowifisi de aman eksik olsun.8=):S
Gnç turkcell e 35₺ verip 3gb internet alırken vodafone freezone ile 45₺ ye 7gb her yerde 7gb ister youtube ister instagram da geçerli paket veriyor. Üstelik taahhütsüz. Yıllardır turkcell kullanıyordum, gerçekten değmez.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Sürüm numarasını hatırlamıyorum fakat başlıkta paylaşılan'dan yeniydi. Şunu sorayım sizin evs için hazırladığınız bat ile deneme yaptım. Mantık olarak aynı geldi bana çünkü. İçindeki efs'leri değiştirerek de denedim. Yani başlıkta paylaşılmış efs dosyalarını da denedim sonuç alamadım. Cihazın kullandığı işlemci qualcomm'a göre vowifi destekliyor. Farklı pie romlarda farklı kombinasyonlar yaptım ama malesef.
Snapdragon 835 modelli samsunglarda vowifi çalışıyor(simi başka telefonda aktif etmelisiniz), bende oneplus 5t vardı, pdc ile overseas dosyasını kapatınca volte ve vowifi geliyordu. Burda sıkıntı xiaomi de.

Fark ettinizmi bilmiyorum ama chiron custom romlarda mobl menüsünde vowifi seçeneği olmuyor, volte ve görüntülü görüşme opsiyonu oluyor. Yani bu telefona sahip olan rom geliştiricisi dahi vowifi kullanamıyor

Moderatör tarafında düzenlendi:

farukkk

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Faruk
Cihazım
Mi 8 se
Konular
6
Turkcell faturalı Vodafone kontörlü çift hat kullanıyorum.

tlh874

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Talha
Cihazım
Discovery El
Konular
0
Selamlar,
Mi 6 cihazımda 10.3 sürümüne güncelleme yaptıktan çok sonra ss lerini atacağım görüntüler dikkatimi çekti. Cihaz üzerinde herhangi bir işlem yapılmadı ayarları açmak için. Daha önceki sayfalarda cihaz dosyaları sıfırlıyor yazılmıştı. 10.3 güncellemesi ile acaba bu yöntem işe yarar mı ya da deneyen oldu mu Mi6 da.

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

alperozd

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Birinci Adım
Cihazım
Mi8
Konular
4
Arkadaşlar mi8 için yardımcı olabilecek var mı? Ne yaptıysam QPST'de No Phone / No ESF hatasını alıyorum, QFIL de bana yedek vermiyor telefon bağlı değil diyerek.

Mi 8 Eu rom beta kullanıyorum. Haftalık guncellemelerde efs dosyası değiştigi için pc den tekrar dosya atmam gerekiyor. Eskiden yedekledigim efs dosyasını flasladiginda oluyordu ama artık olmuyor. Bazı yerlerde romun içinde ki hlos.bin dosyasını silinirse efs dosyası guncelkenmez denmiş ancak telefon na indirdiğim rom dosyasına telefon da rar ile açtığım da bu dosyayı göremiyorum. Önerisi olan var mı?
Hocam acaba yardımınızı rica edebilir miyim? Nasıl bir uygulama izlediniz?

may

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Samsung
Cihazım
Galaxy
Konular
18
Arkadaşlar mi8 için yardımcı olabilecek var mı? Ne yaptıysam QPST'de No Phone / No ESF hatasını alıyorum, QFIL de bana yedek vermiyor telefon bağlı değil diyerek.

Hocam acaba yardımınızı rica edebilir miyim? Nasıl bir uygulama izlediniz?
Her rom. Yukledigimde dosya hı tekrar atıyorum

alperozd

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Birinci Adım
Cihazım
Mi8
Konular
4
Her rom. Yukledigimde dosya hı tekrar atıyorum
MIUI kullanısı değilim, belki ondan kaynaklanıyordur diye düşünüyorum. Teşekkürler şimdiden. Bir soru daha, MIUI EU, AOSP ROM'dan taşınırken data wipe gerektiriyor mu? En son şans olarak o şekilde denemeyi planlıyorum da.

Üst Alt