Rehber Quallcom İşlemci Cihazlarda Turkcell VoLte-VoWifi-ViLte Etkinleştirme

oktaydemirtass

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
oktay
Cihazım
Mi 9T
Konular
2
Mi5 Vodafone da volte çalışıyor mu?
Eu beta rom

Rasit03

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
RAŞİT
Cihazım
POCO X5 PRO 5 G
Meslek
emekli teknisyen
Konular
5
Olmuştu ayri, şu an ayrı da, telefon çekti bugün, hiç ayar değişikliği olmadan ss aldim. Olmuştu vs kısmında degilim, nerde görünüyor voltenin kapalı olduğu 2. SS de? Bilmediğimden soruyorum. 1. SS bugün telefon çektiğinde alındı.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Vowifi için ims ayarlarını ekleyemedim sadece. Başka tele taktigimda vowifi çalışıyor, Samsung vs. Birisi Xiaomi modem seçiyor demisti, belki o ihtimal.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Sizde de vowifi aktif degil görünüyor. Amacım volte değil vowifi
sayın hocalar resimlerde gördüğüm EAB nedir benim telde hepsi aktif EAB hariciwifiden görüşme yapamıyorum

oktaydemirtass

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
oktay
Cihazım
Mi 9T
Konular
2
hocam elinize sağlık, çok güzel çalışma olmuş. ben Zuperm üstadımızın daha önce açtığı volte ile ilgili konudaki dosyalardan faydalanarak vodafone ve turkcell hatlı mi5 cihaza (orijinal miui ve eu miui romlarında) volte'yi aktif hale getirebilmiştirm. Ancak Avea olmamıştı. umarım başka arkadaşlar başarabilir. kolay gelsin.

Hortlatmak gibi olacak ama konu linkini verir misin hocam. Vodafone Mi5 cihazım da Volteyi bir türlü aktif edemedim

Bir de konu başında ki hangi dosyayı kullandınız? Teşekkürler

acemimerakli

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özkan
Cihazım
mi5
Konular
2
Hortlatmak gibi olacak ama konu linkini verir misin hocam. Vodafone Mi5 cihazım da Volteyi bir türlü aktif edemedim

Bir de konu başında ki hangi dosyayı kullandınız? Teşekkürler
bu konunun birinci sayfasında görebilirsiniz, başka yere bakmanıza gerek yok...

B747

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Fitzroy
Cihazım
Xiaomi mi 9
Konular
0
Wifi calling için turkcell den Vodafone a geçiș yaptım. 1 aydır sıkıntısız hem volte hem vowifi çalışıyor. Sadece vowifi da çağrı gelmiyor, ulaşılamıyor olarak gözüküyor. Şimdilik tek sıkıntısı o. Mi 9 global versiyon 10.2.9.0

devoker

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
mert
Cihazım
mi5splus
Konular
0
Merhaba, mi 5s plus kullanıyorum stock rom ile (vodafone). EFS dosyalarında herhangi bir işlem yapmadım fakat apn olarak ims ekleyemiyorum. Kaydete bastığım anda apn yokoluyor. EFS dosyalarını yüklesem ims kaydı olacak mı yoksa farklı bir sorun mu var? miui 8 de volte sorunsuz çalışıyordu. 9dan beri çalışmıyor.

mmengi

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mustafa
Cihazım
Grus
Konular
2
Merhaba, mi 5s plus kullanıyorum stock rom ile (vodafone). EFS dosyalarında herhangi bir işlem yapmadım fakat apn olarak ims ekleyemiyorum. Kaydete bastığım anda apn yokoluyor. EFS dosyalarını yüklesem ims kaydı olacak mı yoksa farklı bir sorun mu var? miui 8 de volte sorunsuz çalışıyordu. 9dan beri çalışmıyor.
MIUI de ims apn eklediğinizde kaybolur ama işlevini yerine getirmektedir.

Üst Alt