Rehber Quallcom İşlemci Cihazlarda Turkcell VoLte-VoWifi-ViLte Etkinleştirme

FlyingKat

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serhat
Cihazım
Galaxy S23Ultra
Meslek
I fly brudda
Konular
38
Selamlar,
Mi 6 cihazımda 10.3 sürümüne güncelleme yaptıktan çok sonra ss lerini atacağım görüntüler dikkatimi çekti. Cihaz üzerinde herhangi bir işlem yapılmadı ayarları açmak için. Daha önceki sayfalarda cihaz dosyaları sıfırlıyor yazılmıştı. 10.3 güncellemesi ile acaba bu yöntem işe yarar mı ya da deneyen oldu mu Mi6 da.

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Eu mu global mi? Ayrıca mi 6 ve mix 2 nin kernel kodları pie için yayınlandı alakalı mıdır bilmem. Vowifi açık olarak gözüküyor ama ims de kullanılamıyor. Yazılım destekleyip efs desteklemediğinden vowifi çalışmıyor. Ben eu beta dayım volte seçenekleri kendi kendine gelmedi.

Volte ikonundan dolayı global kullandığınızı farz ediyorum :)

Ben daha önceden developer romunu kullanıyordum, en son 10.2 deydim dahada stabil kullanmadım. Ama dediğim gibi, build propta veya sistemde desteği var diye gözüküyor ama efs de desteği yok. Xiaomi belki güzellik yapar desteği getirir bilemem. Sonuçta sd835 volte ve vowifi destekliyor.

Moderatör tarafında düzenlendi:

tlh874

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Talha
Cihazım
Discovery El
Konular
0
Eu mu global mi? Ayrıca mi 6 ve mix 2 nin kernel kodları pie için yayınlandı alakalı mıdır bilmem. Vowifi açık olarak gözüküyor ama ims de kullanılamıyor. Yazılım destekleyip efs desteklemediğinden vowifi çalışmıyor. Ben eu beta dayım volte seçenekleri kendi kendine gelmedi.

Volte ikonundan dolayı global kullandığınızı farz ediyorum :)

Ben daha önceden developer romunu kullanıyordum, en son 10.2 deydim dahada stabil kullanmadım. Ama dediğim gibi, build propta veya sistemde desteği var diye gözüküyor ama efs de desteği yok. Xiaomi belki güzellik yapar desteği getirir bilemem. Sonuçta sd835 volte ve vowifi destekliyor.

Stabil Global Rom hocam. Garip bir cihaz vesselam. Uygun bir cihazda sim kilidini açabilirsem deneyeceğim. İlk baş uygun cihaz bulmak gerek tabi :)

FlyingKat

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serhat
Cihazım
Galaxy S23Ultra
Meslek
I fly brudda
Konular
38
Stabil Global Rom hocam. Garip bir cihaz vesselam. Uygun bir cihazda sim kilidini açabilirsem deneyeceğim. İlk baş uygun cihaz bulmak gerek tabi :)
Vodafone simler zaten kilitsiz oluyorki. Turkcell de açmak gerekiyor. Sizde zaten şuan volte var

alperozd

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Birinci Adım
Cihazım
Mi8
Konular
4
Volte için değil de vowifi ya da vilte için
Vodafone kullanıyorum, sabah miui üzerinde verilen dosyalarla VoWiFi çalışır haldeydi, başka bir telefonda aktifleştirmeye çalışmadan. Bazı custom romlarda çalışmıyor ne yazık ki.

FlyingKat

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serhat
Cihazım
Galaxy S23Ultra
Meslek
I fly brudda
Konular
38
Vodafone kullanıyorum, sabah miui üzerinde verilen dosyalarla VoWiFi çalışır haldeydi, başka bir telefonda aktifleştirmeye çalışmadan. Bazı custom romlarda çalışmıyor ne yazık ki.
Hangi telefon sizdeki? Bende mix 2 var kimseden vowifi çalıştığını duymadım

tr-aliveli

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali Topal
Cihazım
Mi4
Konular
12
Hocam merhabalar! Sayenizde vowifi uzun süredir mi8 de kullanıyorum. Ama geçenlerde fark ettim, vowifi ile arama yapabiliyorum ama vowifi ile çağrı alamıyorum. Bu normal mi?

Rasit03

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
RAŞİT
Cihazım
POCO X5 PRO 5 G
Meslek
emekli teknisyen
Konular
5
Hangi telefon sizdeki? Bende mix 2 var kimseden vowifi çalıştığını duymadım
çalışıyor uçak moduna almadan önce telefon bilgisi sayfası açık olacak çünkü radyo gücü uçuş modunda kapanıyor uçuş moduna al wifi yi aç tel bilgisi sayfasından mobil radyo yu aç bütün sayfalardan çıkış yap wifiden ara aran ben denedim çalıştı telefonum mix 2

FlyingKat

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serhat
Cihazım
Galaxy S23Ultra
Meslek
I fly brudda
Konular
38
çalışıyor uçak moduna almadan önce telefon bilgisi sayfası açık olacak çünkü radyo gücü uçuş modunda kapanıyor uçuş moduna al wifi yi aç tel bilgisi sayfasından mobil radyo yu aç bütün sayfalardan çıkış yap wifiden ara aran ben denedim çalıştı telefonum mix 2
global rom veya eu rom mu hangisinde çalışıyor? ayrıca sadece volte ve vowifi kodlarını mı kullandınız?

Üst Alt