Rom Poco X3 Nfc12.5.4.0 xiaomi.eu Rom

Frohell

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Nijat Hamid
Cihazım
Xiaomi Mi 10
Konular
45
hocam bu romu kurdum ancak uygulama pil tasarrufu bu romda kaldirilmis.pek cok yer ingilizce ve çince.
tekrar eu 12.0.9a geri dondum.
ghost thouch haric hiçbir problem yok.
Hocam Pil tasarrufunun kaldırılmasının nedeni o özelliğin arkaplanda çalışan uygulamaları agressiv bir biçimde engellemesi. Bu yüzden bir çok uygulamada bildirim sorunu yaşanıyordu. EU MİUİMİX gibi romlar haric tüm romlarda kaldırılıyor o özellik. Zaten o özellikde No Restrictions seçdiğinde bile doğru dürüst çalışmıyor.

İngilizce ve cince konularını bilmem. Ben hep ingilizce kullanıyorum. Ghost Touch sorunum yok.

xyorgunx

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
7
Cihazım
Note 4
Konular
0
Kurup deneyenler deneyimlerini paylaşabilirler mi. Malum önceki sürümler sıkıntılıydı teşekürler

Frohell

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Nijat Hamid
Cihazım
Xiaomi Mi 10
Konular
45
Kurup deneyenler deneyimlerini paylaşabilirler mi. Malum önceki sürümler sıkıntılıydı teşekürler
EU 12.5.4-ü mü kast ediyorsun? Öyleyse eğer ben kurup denemiştim. Bana göre fazla rezaletdi. Ben Android 10-dan geçmiştim ve bana bayaaaaaaa yavaş, lag dolu gelmişti. Zaten şu an official olarak tüm Android 11 güncellemeleri Poco markası için durdurulmuş.

Amma kullananlardan bazıları iyi diyor. Bence gözünüz Android 11 yavaşlığına alışıyorsa sorun etmiyorsunuz, ama Android 10 ile kıyaslarsak X3 modeli için fazla rezalet. Android 12 MİUİ 13 gelecek. O belki iyi ola bilir. Çünki Android 12-de Android 11-in ağır animasyonları hafifletilmiş

melih97

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Melih
Cihazım
Redmi note 8
Konular
84
İlla android 11 diyorsan Endonezya dan başka rom kullanma o baya seri stabil

pegasusline

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İBRAHİM
Cihazım
Mİ 11T 8/128
Meslek
MERMER TORNA USTA
Konular
7
Google Play Sistem Güncellemesi yapında restart yapıyordu bir türlü güncelleme yapmıyordu o hala devam ediyor mu deneyen var mı ?

Antagonist35

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Mi6,PocoX3 NFC
Meslek
Makine Mühendisi
Konular
2
Ghost touch sorunu yuzunden a11 olan bu roma donmek zorunda kaldim.
A10 yaninda cok hantal kalması disinda hicbir problemi yok.

Lordlook

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Xiaomi mi6
Cihazım
Mi6
Konular
0
Arkadaşlar öncelikle herkese merhaba, telefonuma bu yazılımı yükledim fakat bugün forumda gezerken Poco X3 NFC Global Stable ROM V12.5.3.0.RJGMIXM + MOD (Promeo) bu romuda çok övmüşler. Sizin fikriniz nedir? Güncelleme önceliğine önem veren biri olarak fikirlerinizi merak ediyorum. Şimdiden yardımlarınız için teşekkürler.

mav1li

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mav1li
Konular
0
12.0.9 dayım 12.5e geçmeye niyetim yok. Başka cihazlarda miui 13 deneyimleriniz nasıl bu cihaz için miui 13 beklemeye değer mi?

ibrahimarslan_6060

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ibrahim
Cihazım
poco x3
Konular
0
Arkadaşlar herkes temiz kurulumdan bahsetmiş nasıl yapılır bu temiz kurulum twrp den olmuyormu temiz kurulum bir tarif edersiniz çok sevinirim.. ayrıca romlar arası geçişte android 10, android11, 12 custom rom global, eu, stock vs. Geçişlerde ayrı bir dikkat edilmesi gereken şeyler mi var?

Üst Alt