Ana Başlık POCO X3 NFC - Genel Bilgiler - Teknik Özellikleri [ Kullanıcı Yorumları ]

mm33

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
Mi 11 ultra
Meslek
Personal trainer
Konular
53
Arkadaşlar herkese selamlar bende yarın ıtıbarıyle aranıza Poco X3 NFC ile katılıcam inşaallah.. Telefonu buldum 64 gb hafızalı NFC tip olan. Telefon global versiyon olandan. Poco X3 konusunda cok bilgisizim boyle bir global versiyon telefonu alırken nelere dikkat etmeliyim, neleri kontrol etmeliyim, satıcıya neler sormalıyım yada neler yapılmasını istemeliyim ne bileyim belki sorularım size sacma geliyor olabilir kusura bakmayın lutfen bu konuda tecrubesizim cunku ilk defa global versiyon bir telefon almaya karar verdim. internette farklı farklı kutu renkleri var, farklı farklı renkte telefonun uzerındekı jelatını olanları var, kimiler idiyor ki şarj cihazını degiştiriyorlar sizede 100-200 lira ucuza diye satıyorlar diyorlar.. kafam karısık bu konuda lutfen yardımcı olursanız cok sevınırım. telefonu alıp aranıza katılmayı cok ıstıyorum ama kafamdakı bu rahatsız edıcı konularıda atlatmak ıstıyorum acıkcası hepınıze yardımlarınız ıcın şimdiden tesekkur ederım selamlar
Global olup olmadığı arka kapakta ki sertifikalar'dan rahatça belli olur hocam kaldı ki telefon çin'de satılmıyor yurt dışı cihazlarda en çok yapılan dolandırıcılık şarj aletinin düşük yada sahte verilmesidir Vita Es Morte 'de dediği gibi özellikle ona dikkat edin.

Son düzenleme:

tivoli

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Güven
Cihazım
Poco X3
Konular
0
çok tesekkur ederım bırazdan telefonu almaya gıdıcem ama once dedıgınız gıbı şarj cihazınıda kontrol edıcem

kacaksevgilim

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Poco F4 pro
Konular
21
Arkadaşlar Mi 8SE sattım yeni telefon arayışındayım. POCO X3 nasıldır ? yani Mİ 8SE sattığıma pişman etmez değil mi:)

Vita Es Morte

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Arif D.
Cihazım
Poco X3 N 6/128
Meslek
Emniyet Müdürü
Konular
7
Arkadaşlar Mi 8SE sattım yeni telefon arayışındayım. POCO X3 nasıldır ? yani Mİ 8SE sattığıma pişman etmez değil mi:)
Büyüklük ve ağırlık rahatsız etmeyecekse düşünmeden alabilirsin. Hanımda mi 8 se var, ikisini karşılaştırdığımda mi 8 se kuş gibi :)

kacaksevgilim

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Poco F4 pro
Konular
21
Büyüklük ve ağırlık rahatsız etmeyecekse düşünmeden alabilirsin. Hanımda mi 8 se var, ikisini karşılaştırdığımda mi 8 se kuş gibi :)
Aslında küçük telefon seviyorum ama Mİ 8SE beğenmediğim çok özelliği vardı. Yazılım desteği az, romlar tırt , amoled diye koydukları ekran rezalet vs.
Yine de 1.5 yıl hizmet etti 1.400 tl veren olunca elden çıkardım
Telefonlar terlik gibi, cebe sığan birşey yok

Yapacak tekbirşey var şu whatsapp desteği olan kaliOS yüklü kapaklı telefon alıp değişikli kullanağım artık.
Çünkü ne alırsam alayım alayı terlik

LaCRiMaL

Since MI 4...
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat YÜKSEL
Cihazım
Xiaomi 11 LE
Meslek
Sağlık Mem. / 112
Konular
23
Çıkacağını bilsem, beklerim tabiki... Şu an zaten Max3 ile ilgili bir sorunum yokki, güncellememe haricinde

Gesendet von meinem Schajomi mit Tapatalk
Max3'ten sonra seni anca BlackShark3 Pro paklar dedem... rock~~rock~~rock~~

brkbskc

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Burak
Cihazım
Poco X3 NFC 64
Konular
0
poco x3 nfc cıhazım var. Kullanmadığım uygulamalar var onları nasıl devre dışı bırakabilirim mesela mi tarayıcı gibi mi cloud gibi

diğer bir sorumda boşta kalan ram miktarını ve arkada çalışan uygulamaları nasıl görebilirim ?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

bazı yerlerde telefonun power tuşuyla ilgili sorunlar var diye okudum ama içeriğini çok çözemedim size gelen bir duyum var mı bu konuda ?

Kasa kalitesi için iyi değil yorumları var yıllardır samsung kullandım genelde metal kasaydı ve sağlamdı. Telefon yan cebımde yada mont cebimde eğilmelerde falan bükülme sorunu yaşayacak kadar mı kalite az kasada ? Yıllardır amiral gemisi kullandım ama bu sefer orta üst model bir telefon almak istedim.

Fiyatı 3 bin olunca aldım. Bence seri güzel telefon s9 plustan geçtim hemen hemen s9 plus kadar seri.

ayrıca altta ki navigasyon tuşlarının otomatik gizlenme özelliği var mı ? Ekranda yanık olmasın istiyorum lcd ekran gerçi ama ekranda iz yapar diye korkuyorum uzun süre kalınca. Şimdilik tam ekran hareketlerini kullanıyorum. Menüsü bana biraz karışık geldi çözemedim daha telefonu

Son düzenleme:

brkbskc

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Burak
Cihazım
Poco X3 NFC 64
Konular
0
hızlı şarjı kapama şansımız var mı ayarları var mı ? araştırdım bulamadım :( Hızlı şarj güzel aslında ama batarya uzun ömürlü olsun istiyorum

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
hızlı şarjı kapama şansımız var mı ayarları var mı ? araştırdım bulamadım :( Hızlı şarj güzel aslında ama batarya uzun ömürlü olsun istiyorum

Kapatma ayarı yok,10w şarj aleti alarak/kullanarak çözebilirsiniz...

brkbskc

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Burak
Cihazım
Poco X3 NFC 64
Konular
0
poco x3 nfc cıhazım var. Kullanmadığım uygulamalar var onları nasıl devre dışı bırakabilirim mesela mi tarayıcı gibi mi cloud gibi

diğer bir sorumda boşta kalan ram miktarını ve arkada çalışan uygulamaları nasıl görebilirim ?

bazı yerlerde telefonun power tuşuyla ilgili sorunlar var diye okudum ama içeriğini çok çözemedim size gelen bir duyum var mı bu konuda ?

Kasa kalitesi için iyi değil yorumları var yıllardır samsung kullandım genelde metal kasaydı ve sağlamdı. Telefon yan cebımde yada mont cebimde eğilmelerde falan bükülme sorunu yaşayacak kadar mı kalite az kasada ? Yıllardır amiral gemisi kullandım ama bu sefer orta üst model bir telefon almak istedim.

Fiyatı 3 bin olunca aldım. Bence seri güzel telefon s9 plustan geçtim hemen hemen s9 plus kadar seri.

ayrıca altta ki navigasyon tuşlarının otomatik gizlenme özelliği var mı ? Ekranda yanık olmasın istiyorum lcd ekran gerçi ama ekranda iz yapar diye korkuyorum uzun süre kalınca. Şimdilik tam ekran hareketlerini kullanıyorum. Menüsü bana biraz karışık geldi çözemedim daha telefonu
bu konularda yardım beklıyorum google da aradım ama bulamadım

Üst Alt