Ana Başlık Poco F3 / Redmi K40 - Tüm Özellikleri [ Kullanıcı Yorumları ]

sevince1661

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
emos
Cihazım
note 9 pro
Konular
9
Kilit serviste açıldığı sürece sorun yok zaten kapatıp geri veriyolar. Açmak isteyen arkadaş açıp başka bir rom yüklemek istediği için sıkıntıya girecek garantisi gidecek. Sadece kilidi açmak bozar mı bilmiyorum ama servisler cihaz sahibinin üzerine yıkmaya çalışacaktır bundan eminim.
Peki hocam başka rom yükleyip orjinale dönüp bootloader i kilitleyip servise versem ne olur acaba ?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Kilidin açılmasına 42 saat kaldı iptal mi etsem acaba telefon 3 haftalık birde

Caner_Karaca

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Caner Karaca
Cihazım
Poco F3
Konular
3
Siz şimdi bahsedince internette baktım siyah olması gereken ekran yukarıdan aşağı yeşil olmuş. Bu genel bir sorun mu yazılım sorunu mu. Eğer böyle bir sıkıntı varsa almak istemem.
Yazılımsal mı donanımsal mı bilemiyorum fakat MIUI geliştiricilerinin bu sorundan haberi var bir süredir fix gelmediğine göre donanımsal ama diğer romlarda bu sorun çok az ya da yok diyenleri de duydum. Aynı şekilde sensör sorunu da var donanımsal.

garmae0671

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat Kaan
Cihazım
Poco F2 Pro
Konular
20
Peki hocam başka rom yükleyip orjinale dönüp bootloader i kilitleyip servise versem ne olur acaba ?

Kilidin açılmasına 42 saat kaldı iptal mi etsem acaba telefon 3 haftalık birde
Sadece kilit açmak size ne kazandıracak onu düşünün. Telefonun servislik bir durumu olduğunda kilidi kapatmak için telefona erişemeyebilirsiniz veya servis açılıp açılmadığını görüyor olabilir. Başka bir rom yüklemeyecekseniz tamamen gereksiz bir girişim ve riskli olacak. Zaman varken iptal edin.

sevince1661

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
emos
Cihazım
note 9 pro
Konular
9
Sadece kilit açmak size ne kazandıracak onu düşünün. Telefonun servislik bir durumu olduğunda kilidi kapatmak için telefona erişemeyebilirsiniz veya servis açılıp açılmadığını görüyor olabilir. Başka bir rom yüklemeyecekseniz tamamen gereksiz bir girişim ve riskli olacak. Zaman varken iptal edin.
Poconun yazılımını sevmiyorum açıkçası xiaomi.eu yüklemeyi düşünüyorum ondan açmak istiyorum ama ortada kaldım

garmae0671

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat Kaan
Cihazım
Poco F2 Pro
Konular
20
Poconun yazılımını sevmiyorum açıkçası xiaomi.eu yüklemeyi düşünüyorum ondan açmak istiyorum ama ortada kaldım
Garantinizin bitmesine çok var bence bozmayın idare edin. Başka bir cihaza geçmekte mantıklı olabilir sizin için.

echoes

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
çağdaş
Cihazım
Mi 9
Konular
1
Bu BL kilidini açmak için telefondaki herşeyi nasıl yedeklerim beyler ya? Şöyle tek tuşla yada 1 uygulama ile yedek alabiliyor muyuz?

Anonym0us

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Anon
Cihazım
POCO F3
Konular
9
Arkadaşlar bana güncelleme neden gelmiyor hala MIUI 12.5.2 bende tr rom yüklü

ribac23

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
cabir
Cihazım
s6 edge
Konular
50
Miuimix haftalık kullanan var mı, stabil mi iyidir yoksa haftalık mı?
Stabil kullanıyorum hiç bir sorun yok. Batarya süresi olsun her yönü ile harika.

Hocam ben size şu kadar söyleyim, eğer tek derdiniz 120 hz ise olmasın. F2 pro ile kıyaslarsak eğer götürüsü daha fazla bence. Göz alışır 1 haftaya o sıkıntı değil. F3 ciddi manada benim gözümde çok eksik bir cihaz. 5 saat ekran süresini geçemiyorum. Aşırı ısınıyor, dolayısıyla ekran diming oluyor. Bu iki sebep sizi hayattan soğutur. Overclock üstüne overclock bir işlemci sonuç olarak. Isınması gayet normal. Tamam ısınsın ama bunu soğutacak teknolojiyide koyun o zaman içine. F2 proda likit soğutma 2.0, f3 te 1.0+ var. Asla soğumuyor cihaz. Tek çözüm bence overclockun kaldırılması olacaktır. Tercih sizin ama 3ü arasından yerinizde olsam 4.yü ekler f2 pro alırım :D :D. Uzun kısa her türlü vadede çok daha bütün pişman etmeyecek bir cihaz f2 pro.

Poco f3 alacaksanız eğer iletişime geçebilirsiniz benimle dm yoluyla.
Hocam ben call of duty oynuyorum kesinlikle ısınma yok. Normal her cihaz gibi hafif bir belirti oluyor. Hatta mi 10 kullandım ondan daha az ısınıyor. Miumix stabil kullanıyorum

Anonym0us

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Anon
Cihazım
POCO F3
Konular
9
Stabil kullanıyorum hiç bir sorun yok. Batarya süresi olsun her yönü ile harika.

Hocam ben call of duty oynuyorum kesinlikle ısınma yok. Normal her cihaz gibi hafif bir belirti oluyor. Hatta mi 10 kullandım ondan daha az ısınıyor. Miumix stabil kullanıyorum
Codda öyle doğru knka senin MIUI sürüm kaç

garmae0671

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat Kaan
Cihazım
Poco F2 Pro
Konular
20

Hocam bende miuimix stabil kullanıyorum zaten ama haftalığın daha iyi olma ihtimali var mı diye düşündüm o yüzden sordum. Pubgde ısınıyor baya ekran dimming sorunu hala devam ediyor.

Üst Alt