Ana Başlık Poco F3 / Redmi K40 - Tüm Özellikleri [ Kullanıcı Yorumları ]

garmae0671

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat Kaan
Cihazım
Poco F2 Pro
Konular
20
Yani yazılımı güzel değil poco nun miui launcher olmasını isterdim mesajlar arama xiaominin daha güzel
Hocam isteklerinize karşılık bulursunuz ama garantinizin bitmesine çok var daha bence bozmayın garantiyi. 2-3 ay kalmış olsa belki bir ihtimal önerirdim ama değmez şu an bence.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Kontrol merkezi ve üstten gelen bildirimlerin yazı içeriği bu şekilde kırmızı olmuş kendi kendine. Başına bu tarz birşey gelen var mı, herhangi bir bug a sebep olmuyor ama neden olduğunu merak ettim.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

sevince1661

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
emos
Cihazım
note 9 pro
Konular
9
Hocam isteklerinize karşılık bulursunuz ama garantinizin bitmesine çok var daha bence bozmayın garantiyi. 2-3 ay kalmış olsa belki bir ihtimal önerirdim ama değmez şu an bence.

Kontrol merkezi ve üstten gelen bildirimlerin yazı içeriği bu şekilde kırmızı olmuş kendi kendine. Başına bu tarz birşey gelen var mı, herhangi bir bug a sebep olmuyor ama neden olduğunu merak ettim.
İşte bende ondan sordum hocam herkes bozma diyor benimde içimden bozmak gelmiyor ama yazılımı çok dandik direk mi 10t alsaydım daha iyiymiş

sevince1661

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
emos
Cihazım
note 9 pro
Konular
9

hocam birde bu sayfada garantinin devre dışı kalmadığını söylüyor hemde resmi miui hesaptan yazılmış mesaj anlamadım ben bu işi

matadore2961

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ercbydr
Cihazım
Xiaomi Mi A1
Konular
2
Telefon alma aşamasındayım ama anladığım kadarıyla bu cihazın ekran, ısınma ve şarj sorunları var. Poco X3 nfc telefonumu da bu yüzden satmıştım. Sanırım mi10t yada tpro alacağım. Genek kullanıcı yorumları olumsuz yönde.

Goi09

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Poco f3
Konular
45
Telefon alma aşamasındayım ama anladığım kadarıyla bu cihazın ekran, ısınma ve şarj sorunları var. Poco X3 nfc telefonumu da bu yüzden satmıştım. Sanırım mi10t yada tpro alacağım. Genek kullanıcı yorumları olumsuz yönde.
hocam bende f3 kullanıyorum cihaz gayet iyi cpu 3.2 bir cihaz birazcıkda ısınsın hani :)

Caner_Karaca

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Caner Karaca
Cihazım
Poco F3
Konular
3
Şarj sorunu yok, ekran sorunu green tint olayı, ısınma da yoğun oyun oynarsanız olur MIUI 12.5 ee çıkınca daha da azalır diye düşünüyorum.

ugurgurbuz39

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Uğur
Cihazım
Mi 9
Konular
25
4 aydır bu cihazı kullanıyorum. Oyun oynayan biri değilim, bazen şarj alırken yoğun kullanım yaptığımda ısınıyor, onun haricinde günlük ullanımda hiç ısınma sorunu yaşamadım. Ekran ve kamera olayında ise kör olduğumdan yorum yapamıyorum.
Performansı ise gayet iyi.
Bu arada yüksek görüntü işleme yapan uygulamalar ve GPRS yoğun kullanan özel navigasyon uygulamaları kullanıyorum. Pil durumuda beni gayet memnun ediyor açıkçası.

garmae0671

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat Kaan
Cihazım
Poco F2 Pro
Konular
20

hocam birde bu sayfada garantinin devre dışı kalmadığını söylüyor hemde resmi miui hesaptan yazılmış mesaj anlamadım ben bu işi
Kilit serviste açıldığı sürece sorun yok zaten kapatıp geri veriyolar. Açmak isteyen arkadaş açıp başka bir rom yüklemek istediği için sıkıntıya girecek garantisi gidecek. Sadece kilidi açmak bozar mı bilmiyorum ama servisler cihaz sahibinin üzerine yıkmaya çalışacaktır bundan eminim.

matadore2961

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ercbydr
Cihazım
Xiaomi Mi A1
Konular
2
Şarj sorunu yok, ekran sorunu green tint olayı, ısınma da yoğun oyun oynarsanız olur MIUI 12.5 ee çıkınca daha da azalır diye düşünüyorum.
Siz şimdi bahsedince internette baktım siyah olması gereken ekran yukarıdan aşağı yeşil olmuş. Bu genel bir sorun mu yazılım sorunu mu. Eğer böyle bir sıkıntı varsa almak istemem.

garmae0671

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat Kaan
Cihazım
Poco F2 Pro
Konular
20
Isınma günlük işlemlerde değil ama oyun oynarken kesinlikle sorun oluyor. Saatlercesine falan gerek yok hemde 30 dakika yeterli. Sadece ısınsa tamam ama ekran parlaklığı gidiyor, bütün oyun zevkinizin orta yerine pisliyor. Pil konusunda başarılı demek için bu cihazın selefine ve dengi cihazlara bakmak lazım. Şahsen selefi olarak f2 pro yu görüyorum ben. F2 proda 10 saat ekran süresi burda 60 hz de bile 6.5 saati geçmiyor. 120hz 5-6 saat ekran süresi almak size uygunsa şarj problemide yok. İmei repair yapılmıyor henüz ve yapılmasıda çok mümkün gözükmüyor. 10t veya 10t pro yerine f2 pro sizi çok daha memnun edecektir amoled sevdalısıysanız.

Donanımı çok güçlü bir cihaz fakat yazılımı için daha katedecek çok yolu olduğunu düşünüyorum. Zamanla daha iyi olacaktır. Umarım yani inşallah

Son düzenleme:
Üst Alt