Ana Başlık Poco F3 / Redmi K40 - Tüm Özellikleri [ Kullanıcı Yorumları ]

Gurkut

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa G
Cihazım
Mi 9
Meslek
I.T
Konular
14
F3'te hem global, Eu, Eu beta ve miuimix kullandım. Hepsinin pil performansı iyiydi. Memnun kaldım o konuda. Screen dimming ise başıma hiç gelmedi. Zaten Mi 9'dan herhangi başka bir güncel cihaza geçecek olursanız, pil performansı olarak kesinlikle memnun kalırsınız.
Aynen Hocam, Mi 9 cihaz olarak çok güzelfakat pil gerçekten üzüyor.. Değerli vaktiniz için tşk ederim. Yarın almayı aklıma koydum. Mi 9 Maviydi. Bunu beyaz almayı planlıyorum kısmetse. KKTC fiyatı 4350 TL :) 1 yıl dükkan garantili ;) Bize öyle distiribitör garantisi vs yoktur

Safa53

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Safa
Cihazım
Xiaomi k40 gami
Konular
8
Rom yükleme zahmetine girmenize gerek yok, ihtiyacınız olan şey dönüştürücü.
Hocam farkli kulaklık denedim ama ayni sorun var siz dönüştürücü mü tak diyorsunuz
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Sorun dönüştürücü kaynaklıdır. Farklı dönüştürücü deneyin. Kutudan çıkan dönüştürücelerde de bu sorun olabiliyor. Uyumsuzluk yapıyordur kulaklık ile.
Hocam ben dönüştürücü kullanmıyorum type c kulaklık kullanıyorum

Son düzenleme:

LORDBONZ

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
MEHMET
Cihazım
POCO F3 250Gb
Meslek
Teknisyen
Konular
11

Bawer21

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İnan
Cihazım
Poco F3
Konular
4
Aynen Hocam, Mi 9 cihaz olarak çok güzelfakat pil gerçekten üzüyor.. Değerli vaktiniz için tşk ederim. Yarın almayı aklıma koydum. Mi 9 Maviydi. Bunu beyaz almayı planlıyorum kısmetse. KKTC fiyatı 4350 TL :) 1 yıl dükkan garantili ;) Bize öyle distiribitör garantisi vs yoktur
Şimdiden hayırlı olsun hocam, rica ederim.

Hocam farkli kulaklık denedim ama ayni sorun var siz dönüştürücü mü tak diyorsunuz

Hocam ben dönüştürücü kullanmıyorum type c kulaklık kullanıyorum
Hmm, pek bir fikrim yok maalesef.

nooodle

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
bcan
Cihazım
k20 pro
Konular
0
Son durum nedir arkadaşlar ? Mi 9 6/64'den F3 8/256'ya geçmeyi planlıyorum. Mi9'un pilini değiştirmeme rağmen kesinlikle memnun değilim. Eu beta kullanıyorum. F3'de durum nedir ? Pil süreleri gğncelleme ile uzadı mı ? Screen dimmingde durum nedir ? fikriniz almak isterim.
Hocam Mi 9'dan F3'e geçiş yaparsanız cihaz size ağır gelebilir en başta 170 gramlık cihazdan 200 gramlık bir cihaza geçiş yapacaksınız.

Gurkut

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa G
Cihazım
Mi 9
Meslek
I.T
Konular
14
Hocam Mi 9'dan F3'e geçiş yaparsanız cihaz size ağır gelebilir en başta 170 gramlık cihazdan 200 gramlık bir cihaza geçiş yapacaksınız.
Evet incelerken farketmistim bunu :) bugün aldım cihazı. Arkadaşımda X3 pro var ve geçenlerde yarım saat inceledikten sonra bugün F3 ile Mi 9 arasının çok olmadığını düşündüm. Aslında aklımda beyaz renk vardı ama poşeti açılmış tek bir kutu kaldığından açılmamış siyah almayı tercih ettim. Aldığım cihaz 06/21 üretimi. Açtığımda %64 şarjı vardı. Mi'nin cloud üzerinde aldığım yedeğimi poco F3 görmedi. Dolayısıyla yedekten dönüş yapamadım. Muhtemelen mi 9'un eu beta yedeği ile uyumsuzdur diyedir. Yinede esas ihtiyacım olan rehberim, SMS'ler ve galeri geri geldi. %64'den %0'a 5-6 saat kesintisiz uğraşma ile ulaşmak zor olmadı fakat dikkatimi çeken şey telefon %11 civarında kapandı. Ama açma tuşuna bastığımda da açılmadı. Kendi şarjı ile şarja taktigimda %11'den dolmaya başladı. %100 olana kadar kapalı şarj ettim. Simdi ise çıkan güncellemeyi indiriyorum. Üzerinde gelen sürüm 12.0.4 idi. Şu an indirdiğim yani ota ile gelen sürüm ise 12.5.3.0.

Son düzenleme:

yavzka

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Yavuz
Cihazım
Mi 6
Konular
1
Mi 6 kullaniyorken beta'nın ayrı resmi linki olurdu kaldirdilar mi onu? Nasil beta surumleri yukleyecegiz ?

halilgurbuz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halil
Cihazım
Poco X5 Pro 5G
Meslek
Bilişim ırgatı
Konular
196
Poco F4 ile ilgili bilgi varmıdır acaba. Bekemeye değermi yoksa f3 fazlasıyla yeterli bir cihazmı?
Bence bir telefonda olmazsa olmaz pil değeri günümüzde 5000 mah ve yukarısı olmalı ama bu telefonda 4500 mah pil var.
Kullanan arkadaşlara sormak isterim. Çok fark varmı? Ekran süresi ne kadar alıyorsunuz?
Ben standart bir kullanıcıyım. Oyun oynamam. Konuşma, WhatsApp, sosyal medya, mail, bazen görüntülü görüşme,

garmae0671

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat Kaan
Cihazım
Poco F2 Pro
Konular
20
Poco F4 ile ilgili bilgi varmıdır acaba. Bekemeye değermi yoksa f3 fazlasıyla yeterli bir cihazmı?
Bence bir telefonda olmazsa olmaz pil değeri günümüzde 5000 mah ve yukarısı olmalı ama bu telefonda 4500 mah pil var.
Kullanan arkadaşlara sormak isterim. Çok fark varmı? Ekran süresi ne kadar alıyorsunuz?
Ben standart bir kullanıcıyım. Oyun oynamam. Konuşma, WhatsApp, sosyal medya, mail, bazen görüntülü görüşme,
Konu içinde birçok kullanım şekline göre ekran süreleri paylaşıldı hocam göz atın önceki sayfalara. Özet olarakta ekran süresi çok iyi olan bir cihaz değil. Selefi sayılabilecek f2 pro un yarısı kadar ekran süresi var hemen hemen.

Üst Alt