MIUI 12 Poco F2 Pro / K30 Pro - Endonezya Kararlı Rom V12.0.4.0.QJKIDXM İndirme Bağlantıları

rockwar

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Muhammed
Cihazım
Poco f2 pro
Konular
0
Teşekkürler bilgiler için

solstafir

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
asd
Cihazım
poco f2 pro
Konular
0
imei atılmış telefona kendim bu romu kurmak zorunda kaldım arkadaşlar bir sıkıntı çıkar mı?

Mehmetctnr

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet
Cihazım
Redmi not 8
Konular
2
Arkadaşlar şimdi bende bu sürüm yüklü indirdiğim APK Ler neden yüklenmiyor ne yapabilirim telefonda rootsuz

StyxFALL

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oğulcan
Cihazım
Poco F2 Pro
Konular
0
Selamlar.. Poco F2 Pro cihazım için bootloader kilidini açtım. İşlemi yaptıktan hemen sonra twrp ile eu rom yüklemeye çalıştım ve nedense cihazım twrp modunda kaldı. Bende fastboot rom indirip Mi Flash Pro ile fastboot rom kurdum. Şu an cihazım açık ancak eu rom kurmak istiyorum. Neyi yanlış yaptım da twrp de kaldı anlamadım. Eu rom kurulumu için yardımcı olabilecek birisi var mı? :)

yagamisan

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
yagami
Cihazım
Redmi k60
Meslek
Gizli Youtuber
Konular
3
Selamlar.. Poco F2 Pro cihazım için bootloader kilidini açtım. İşlemi yaptıktan hemen sonra twrp ile eu rom yüklemeye çalıştım ve nedense cihazım twrp modunda kaldı. Bende fastboot rom indirip Mi Flash Pro ile fastboot rom kurdum. Şu an cihazım açık ancak eu rom kurmak istiyorum. Neyi yanlış yaptım da twrp de kaldı anlamadım. Eu rom kurulumu için yardımcı olabilecek birisi var mı? :)
fastboot da kalmıştır hocam

StyxFALL

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oğulcan
Cihazım
Poco F2 Pro
Konular
0
Eu rom yüklemek istediğimde telefon twrp ekranında kalıyor. Bir şeyleri eksik yapıyorum sanırım. Yardımcı olabilecek birisi var mı?

S

skyman

Guest
Eu rom yüklemek istediğimde telefon twrp ekranında kalıyor. Bir şeyleri eksik yapıyorum sanırım. Yardımcı olabilecek birisi var mı?
TWRP'yi açın wipe>data>yes>reboot recovery
Daha sonra advanced wipe alanını açın data,dalvick cach, catch alanlarını işaretleyin ve 4 defa bunu tekrarlayıp bu bölümde ki bilgileri silmiş olalım akabinde
Romu dahili hafızaya kopyalayın ve kurun,kurulum bittikten sonra reboot alanına dokunun ve sistem yeniden başlamış olacaktır.Rom telefona kurulana kadar bekleyin, hepsi bu

StyxFALL

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oğulcan
Cihazım
Poco F2 Pro
Konular
0
TWRP'yi açın wipe>data>yes>reboot recovery
Daha sonra advanced wipe alanını açın data,dalvick cach, catch alanlarını işaretleyin ve 4 defa bunu tekrarlayıp bu bölümde ki bilgileri silmiş olalım akabinde
Romu dahili hafızaya kopyalayın ve kurun,kurulum bittikten sonra reboot alanına dokunun ve sistem yeniden başlamış olacaktır.Rom telefona kurulana kadar bekleyin, hepsi bu
EU rom yüklemeye çalışırken TWRP de kaldıktan sonra mecburen fastboot global rom yükledim. EU romu global rom varken yükleyebiliyorum değil mi? Çünkü 3-4 kere denedim ve sürekli fastboot modda kalıyor cihazım.

Üst Alt