Soru Poco F1 ve Mi 8 Arasında Kaldım Görüşlerinizi Merak Ediyorum

esmert2665

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
mert can
Cihazım
poco f1
Konular
2
Arkadaşlar daha önce ilk çıktığı zaman aldığım iphone 5s telefonu kullandım o zamanlar üst segment sayılırdı 5 yılı devirdim. Başka üst segmentli telefonum olmadı ancak telefona ihtiyacım var bütçem 3000 tl yi geçmiyor mi8 ile poco f1 arasında kaldım araştırma yaptım ancak arada ufak tefek farklar var mi8 kasa kalitesi ois desteği amoled ekran gibi konularda 1 tık önde gözüküyor poco f1 ise 4000 lik bataryası ve sıvı soğutması ile bir tık önde ama hangisini seçeceğim konusunda kararsızım poco f1 veya mi8 kullanan arkadaşlar kullanım tecrübelerini akrarırsa sevinirim benim gibi almayı düşünen ve daha kapsamlı araştırma tapan arkadaşlarda fikirlerini belirtirse memnun olurum şimdiden herkese teşekkür ederim.

esmert2665

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
mert can
Cihazım
poco f1
Konular
2
Pişman olucaksin :Pfacepalm~~
Hocam öncelikle bir fikrin varsa dinlemek isterim ancak açıklama belirtmeden pişman olacaksın lafı bence saçma yani bir açıklaman varsa örneğin iki telefonu kullandım mi8 şöyle üstün poco f1 şöyle kötü şu dezavantajları var bu yüzden pişman olabilirsin gibi bir açıklaman olsa daha mantıklı olabilirdi yorumun

Oyla:

endera

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ender
Cihazım
Redmi Note4G
Konular
12
ortak @mei kayıt konusunda durum netleşti mi ?

Oyla:

iquique

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Soner
Cihazım
11 Lite 5G 780g
Meslek
Mühendis
Konular
6
ben de ikisi arasında kararsızdım ama Poco alacağım. İki telefonu da dün Ankamall Migros'ta elime aldım. Aman aman bir kalite farkı yok. Asıl harika tasarım ve kalite farkı Asus Zenfone 5Z'de var. 5Z çekicilik olarak ikisine de basar. Ama performans ve batarya olarak çok geride. Bir de Xiaomi kullanıcısı çok fazla. Xiaomi'de bilgi paylaşımına ulaşmak daha kolay. 5Z kullanıcısı ise çok az. Mi8'in ise Poco ve 5Z'ye göre hoparlör sesi çok vasat. Youtube'da bir müzik açın hem Poco'da hem de Mi8'de dinleyin, Mi8'den soğursunuz.

Keşke Poco'yu 5Z kasası içine koysalardı. Harika olurdu.

Oyla:

esmert2665

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
mert can
Cihazım
poco f1
Konular
2
ben de ikisi arasında kararsızdım ama Poco alacağım. İki telefonu da dün Ankamall Migros'ta elime aldım. Aman aman bir kalite farkı yok. Asıl harika tasarım ve kalite farkı Asus Zenfone 5Z'de var. 5Z çekicilik olarak ikisine de basar. Ama performans ve batarya olarak çok geride. Bir de Xiaomi kullanıcısı çok fazla. Xiaomi'de bilgi paylaşımına ulaşmak daha kolay. 5Z kullanıcısı ise çok az. Mi8'in ise Poco ve 5Z'ye göre hoparlör sesi çok vasat. Youtube'da bir müzik açın hem Poco'da hem de Mi8'de dinleyin, Mi8'den soğursunuz.

Keşke Poco'yu 5Z kasası içine koysalardı. Harika olurdu.
yarın istanbulda mi store açılışına özel indirim olacakmış indirimler internete de yansır mı? Bilginiz var mı?

Oyla:

esmert2665

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
mert can
Cihazım
poco f1
Konular
2
Hayirli olsun hocam dogru bir karar vermissiniz. :)
Teşekkür ederim daha bir kaç saat oldu kullanalı ama çok hızlı bilmediğim çok özelliği var gibi inşallah uzun yıllar götürür beni

Oyla:

Martinlutersking

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Adım
Cihazım
Xiaomi mi 8
Konular
37
Teşekkür ederim daha bir kaç saat oldu kullanalı ama çok hızlı bilmediğim çok özelliği var gibi inşallah uzun yıllar götürür beni
Götürür hocam iyi bir cihaz poco gozunuz arkada kalmasın

Oyla:

iquique

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Soner
Cihazım
11 Lite 5G 780g
Meslek
Mühendis
Konular
6
Poco'cu arkadaşlar;

sosyal medya videolarını sıkıntısız full hd 1080p izleyebiliyor musunuz? youtube, twitter, whatsapp, fbook vs.

Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

Oyla:
Üst Alt