Soru Poco F1 ve Mi 8 Arasında Kaldım Görüşlerinizi Merak Ediyorum

esmert2665

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
mert can
Cihazım
poco f1
Konular
2
Arkadaşlar daha önce ilk çıktığı zaman aldığım iphone 5s telefonu kullandım o zamanlar üst segment sayılırdı 5 yılı devirdim. Başka üst segmentli telefonum olmadı ancak telefona ihtiyacım var bütçem 3000 tl yi geçmiyor mi8 ile poco f1 arasında kaldım araştırma yaptım ancak arada ufak tefek farklar var mi8 kasa kalitesi ois desteği amoled ekran gibi konularda 1 tık önde gözüküyor poco f1 ise 4000 lik bataryası ve sıvı soğutması ile bir tık önde ama hangisini seçeceğim konusunda kararsızım poco f1 veya mi8 kullanan arkadaşlar kullanım tecrübelerini akrarırsa sevinirim benim gibi almayı düşünen ve daha kapsamlı araştırma tapan arkadaşlarda fikirlerini belirtirse memnun olurum şimdiden herkese teşekkür ederim.

damn2u

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sercan
Cihazım
R.Note 5 Pro
Konular
7
Bana özellikle arka tasarımı daha hoş geldiği gibi daha yüksek batarya kapasitesi nedeniyle Poco tercih edilebilir geliyor. En azından bu iki cihaz arasında kalsam benim tercihim Poco olurdu.

Oyla:

Furkanbarbar

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Furkna
Cihazım
Pocophone f1
Konular
8
Kamera acisinda ikiside sony imx 363 lensi kullaniyor pocophonede ois yok yakin sonuclar alirsiniz

Oyla:

sunqfu

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
sunqfu
Cihazım
Mi 8
Konular
11
Bildiğim kadarıyla pil belli bir seviyeye düşünce işlemci kendini kısıyor zaten Mi 8 o yüzden zorlanmış olabilir diye düşünüyorum.

Oyla:

esmert2665

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
mert can
Cihazım
poco f1
Konular
2
Hepinize teşekkür ediyorum arkadaşlar görüşleriniz için telefonu delta garantili alacaktım ancak ufak bir araştırma sonucu delta garantisini çok kötü olduğunu öğrenmiş bulunmaktayım mi8 Türkiye garantili bütçemi çok fazla aşıyor poco f1 Türkiye garantili fiyatı 3000 tl veya 3000 tlnin altınıa düşerse ancak öyle alabilirim.

Oyla:

damn2u

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sercan
Cihazım
R.Note 5 Pro
Konular
7
Garanti konusunda al birini vur ötekine, hiç fazla para verip şu iyi bu kötü diye almayın. Hatta Delta bence Xiaomi konusunda en tecrübeli firma bile diyebilirim. Siz dediğim gibi uygun fiyatlı ithalatcı garantili alın ve pozitif düşünün ki cihazınız 2 sene hatta daha da sonrasına hiç garantilik duruma düşmesin. Yes~~

Oyla:

esmert2665

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
mert can
Cihazım
poco f1
Konular
2
Garanti konusunda al birini vur ötekine, hiç fazla para verip şu iyi bu kötü diye almayın. Hatta Delta bence Xiaomi konusunda en tecrübeli firma bile diyebilirim. Siz dediğim gibi uygun fiyatlı ithalatcı garantili alın ve pozitif düşünün ki cihazınız 2 sene hatta daha da sonrasına hiç garantilik duruma düşmesin. Yes~~
anladım teşekkür ederim tavsiyelerin için

Oyla:

AdeLa

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ender
Cihazım
iPhone 14 Pro
Meslek
Teknik Servis
Konular
22
Hepinize teşekkür ediyorum arkadaşlar görüşleriniz için telefonu delta garantili alacaktım ancak ufak bir araştırma sonucu delta garantisini çok kötü olduğunu öğrenmiş bulunmaktayım mi8 Türkiye garantili bütçemi çok fazla aşıyor poco f1 Türkiye garantili fiyatı 3000 tl veya 3000 tlnin altınıa düşerse ancak öyle alabilirim.
Hocam hic tr garantisi yada ithalatci garantisi diye kasmayin kendinizi.
Trendyol harici yerlerden alisverisinizi yapin (gittigidiyor-n11) tavsiyeli Gelen urunun kutusunde global versiyon yazip yazmadigina ve daha once acilip acilmadigina bakin. Herseyini kontrol edin yeterli.
Bu yeni modeller siz dusurup kirmadikca zaten en az 2-3 sene bir sorun cikarmaz.

Oyla:

esmert2665

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
mert can
Cihazım
poco f1
Konular
2
Trendyol harici yerlerden alisverisinizi yapin (gittigidiyor-n11) tavsiyeli Gelen urunun kutusunde global versiyon yazip yazmadigina ve daha once acilip acilmadigina bakin. Herseyini kontrol edin yeterli.
Bu yeni modeller siz dusurup kirmadikca zaten en az 2-3 sene bir sorun cikarmaz.
anladım teşekkürler bilgi için

Oyla:

Martinlutersking

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Adım
Cihazım
Xiaomi mi 8
Konular
37
İkisini de deneyimledim suan mi 8 kullanmaktayim ancak poco nun altta kalir bir yanı yok işçilik dışında kamera konusunda pek bi farklilik yok pil olarak poco önde

Oyla:
Üst Alt