Uygulama Play Store V.7.7.31.O-ALL

erencaner

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Konular
0
Onuda ben hazırladım ki. Sadece maps.jar yok onda. Sorunsuz çalıştı mı sende?

bende sorunsuz çalışan sürüm senden aldığım değildi hatırlarsan ben yazmıştım buradan indirdim sorunsuz oldu diye. forum sıfırlandığı için o yazdıgım konuya ulasamıyorum tabii. sonra sen guncellemiştin.

bu maalesef calısmadı. ne gps ne de play store. playstoreda yer yok hatası verdi, senin verdigin gps fix'i kurdum bu sefer de downloading diyor kalıyor, indirmiyor.

29.06'dan sonrakiydi sanki indirdigim en.miui.com'dan sürümün tarihi neydi?

haqanguven

нεя güη αчηι şεчℓεя
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
346
bende sorunsuz çalışan sürüm senden aldığım değildi hatırlarsan ben yazmıştım buradan indirdim sorunsuz oldu diye. forum sıfırlandığı için o yazdıgım konuya ulasamıyorum tabii. sonra sen guncellemiştin.

bu maalesef calısmadı. ne gps ne de play store. playstoreda yer yok hatası verdi, senin verdigin gps fix'i kurdum bu sefer de downloading diyor kalıyor, indirmiyor.

29.06'dan sonrakiydi sanki indirdigim en.miui.com'dan sürümün tarihi neydi?
O zaman samsung alt yapısında düzgün çalışmıyor. Çünkü ben cm 4.4.4 alt yapısında sorunsuz kullanıyorum bu gapss'ı. Miui deki gapps'ı bilmiyorum.

erencaner

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Konular
0
O zaman samsung alt yapısında düzgün çalışmıyor. Çünkü ben cm 4.4.4 alt yapısında sorunsuz kullanıyorum bu gapss'ı. Miui deki gapps'ı bilmiyorum.
backup'tan geri döndüm tekrar. play store'dan kontrol ettim. bendeki 5.7.10'muş. onu buldum şuradan bir de bununla deneyecegim. :)

haqanguven

нεя güη αчηι şεчℓεя
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
346
backup'tan geri döndüm tekrar. play store'dan kontrol ettim. bendeki 5.7.10'muş. onu buldum şuradan bir de bununla deneyecegim. :)
Anladım. Kolay gelsin

erencaner

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Konular
0
Anladım. Kolay gelsin

hocam şu an itibarıyla sorunu çözdüm görünüyor.

bu linkteki global sürümü indirdim (universal global değil sadece global)

sistemi ota'dan update ettim ve haliyle gapps'ler gitti. gapps'i flashladım geldim. geçen sürümde aldığım hatayı aldım. login olurken oturum açılamadı hatası verdi. couldn't sign in. there was a problem falan filanlı bi mesaj.

gapps'in içini açtım, içindeki apk'ları tek tek kurdum, sonra yeniden başlattım. Oturum açabildim play store'da. Bu sefer de yeterli alan yok hatası aldım. senin önceden verdiğim fix'i kurdum. fakat olmadı. bu fix'te, fix 2 fix 3'te file explorer ve gapps hiç açılmıyor. son aşamasındayım ne yapmak lazım? :) ilk verdigin zaman birinci fix işe yaramıştı acaba güncellesen olur mu?

haqanguven

нεя güη αчηι şεчℓεя
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
346
hocam şu an itibarıyla sorunu çözdüm görünüyor.

bu linkteki global sürümü indirdim (universal global değil sadece global)

sistemi ota'dan update ettim ve haliyle gapps'ler gitti. gapps'i flashladım geldim. geçen sürümde aldığım hatayı aldım. login olurken oturum açılamadı hatası verdi. couldn't sign in. there was a problem falan filanlı bi mesaj.

gapps'in içini açtım, içindeki apk'ları tek tek kurdum, sonra yeniden başlattım. Oturum açabildim play store'da. Bu sefer de yeterli alan yok hatası aldım. senin önceden verdiğim fix'i kurdum. fakat olmadı. bu fix'te, fix 2 fix 3'te file explorer ve gapps hiç açılmıyor. son aşamasındayım ne yapmak lazım? :) ilk verdigin zaman birinci fix işe yaramıştı acaba güncellesen olur mu?
miui sürümü kaç

haqanguven

нεя güη αчηι şεчℓεя
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular