Uygulama Play Store V.7.7.31.O-ALL

haqanguven

нεя güη αчηι şεчℓεя
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
346
tamam dene. sonuç alırsan sitede paylaş. sam baseler için yardım etmiş olursun

erencaner

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Konular
0
tamam dene. sonuç alırsan sitede paylaş. sam baseler için yardım etmiş olursun
buraya yazıyorum yetiyor degil mi? backup'tan geri donmeden wipe cache ve dalvik cache yaptım. factory reset gibi diğer wipe secenegini yaptım telefon sıfırlanmasın diye. uzerine ota'dan indirdiğim zip'i kurdum. tel. acılınca universal gapps'i flashladım. oturum acılamadı hatası almadım fakat yer yok hatası aldım

ama sunu da belirteyim. ben 5.7.10 üzerine yani uyumlu sürüm üzerine kurdugumda da yer yok hatası almıstım senin fix1 ile çözmüştüm. şimdi yer yok hatasındayım. gps wifi ve 3g üzerinden calısıyor gapps'te 5.7.10'u kurdugum için.

haqanguven

нεя güη αчηι şεчℓεя
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
346
yok onu demiyorum. uyumlu gapps bulunca konu açıp hem paylaş hemde anlatımını yap ki başkası senin kadar uğraşmasın

erencaner

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Konular
0
yok onu demiyorum. uyumlu gapps bulunca konu açıp hem paylaş hemde anlatımını yap ki başkası senin kadar uğraşmasın
hocam tam oldu valla yazacaktım, fix'i kurdum düzeldi ama restart ettim yine yer yok hatası verdi. :)

ok hocam şu işi bi sonuca baglasak açacagım valla en ince ayrıntısına kadar :)

erencaner

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Konular
0
hocam tam oldu valla yazacaktım, fix'i kurdum düzeldi ama restart ettim yine yer yok hatası verdi. :)

hocam yeniden fixledim senin fix4'ü ı ı olmadı. ama en azından olabileceğini gördük :)

haqanguven

нεя güη αчηι şεчℓεя
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
346

Oo zaman yarın farklı fix hazırlayacağım sana başka yerde hata var dosyanın onu bulmak gerek

erencaner

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Konular
0
Oo zaman yarın farklı fix hazırlayacağım sana başka yerde hata var dosyanın onu bulmak gerek
bu arada dipnot olsun. restart etmeden önce security'den check edip cache'i falan temizledim, backup alacagım için temiz olsun diye ama restart attım. gitti. tamam hocam bu şekilde bekliyorum o zaman ben :)

erencaner

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Konular
0
bu arada dipnot olsun. restart etmeden önce security'den check edip cache'i falan temizledim, backup alacagım için temiz olsun diye ama restart attım. gitti. tamam hocam bu şekilde bekliyorum o zaman ben :)

hocam bunları yazdıktan sonra bir uygulama denedim indirmeye başladı yarıda kestim başka denedim yine hata verdi. oldu olacak ama nazlanıyor. :)

Üst Alt