Uygulama Play Store V.7.7.31.O-ALL

erencaner

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Konular
0
Ayarlar - gizlilik - konum - konum erişimine gir çık konum modunu yuksek dogruluk yap dene.

Yenı fıx hazırlmak gerek

Konum modum her zaman yüksek doğrulukta duruyor zaten hiç değiştirmiyorum. Guncellemen gps'i duzeltti mi peki? Backuptan geri döndüm. GPS duzeldiyse tekrar yukleyecegim. :)

haqanguven

нεя güη αчηι şεчℓεя
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
346
Konum modum her zaman yüksek doğrulukta duruyor zaten hiç değiştirmiyorum. Guncellemen gps'i duzeltti mi peki? Backuptan geri döndüm. GPS duzeldiyse tekrar yukleyecegim. :)
Google Play Storenin güncellemesi gps i düzeltmez. Muhtemelen senin izinler verilmemiş. Rom'un güncellemesini bekle sonraki güncellemede dene

erencaner

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Konular
0
Google Play Storenin güncellemesi gps i düzeltmez. Muhtemelen senin izinler verilmemiş. Rom'un güncellemesini bekle sonraki güncellemede dene
Ben o izinlerin verilmesini nasıl saglayabilirim? Onceden bu GPS sorununu deli gibi yaşarken yukledigim farklı bir gapps ile sorunu aşmıştım. Bence gappsten kaynaklı muhtemelen. Backuptan geri döndüm direkt çalıştı gps wifi ve data üzerinden

haqanguven

нεя güη αчηι şεчℓεя
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
346
Ben o izinlerin verilmesini nasıl saglayabilirim? Onceden bu GPS sorununu deli gibi yaşarken yukledigim farklı bir gapps ile sorunu aşmıştım. Bence gappsten kaynaklı muhtemelen. Backuptan geri döndüm direkt çalıştı gps wifi ve data üzerinden
O zaman birde şunu dene:

erencaner

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Konular
0
O zaman birde şunu dene:

teşekkürler, bir de hani şu an kullandığım ama bulamıyorum. ben burada gps sorunundan bahsetmiştim sonra şu linktenkini indirip kurdum düzeldi demiştim. sen de güncelleyemedim ben de başlığı güncelliyorum demiştin. O sürümü bulamıyorum, belki onunla denesem yani şuan içerisinde olan. Belki düzelir. Elinde var mı o sürüm?

Yanılmıyorsam bu sürümün bir sonrakiydi bahsettigim. Temmuz başı gibi olan olabilir.

haqanguven

нεя güη αчηι şεчℓεя
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
346
teşekkürler, bir de hani şu an kullandığım ama bulamıyorum. ben burada gps sorunundan bahsetmiştim sonra şu linktenkini indirip kurdum düzeldi demiştim. sen de güncelleyemedim ben de başlığı güncelliyorum demiştin. O sürümü bulamıyorum, belki onunla denesem yani şuan içerisinde olan. Belki düzelir. Elinde var mı o sürüm?

Yanılmıyorsam bu sürümün bir sonrakiydi bahsettigim. Temmuz başı gibi olan olabilir.
Yukarıda verdiğim o sürüm işte

haqanguven

нεя güη αчηι şεчℓεя
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
346
tamam bir de bununla deneyecegim. bu xiaomi.com dan n9000q'ya uygun içerisinde gapps barındıran bu tür sorunlarla ugrastırmayacak bir sürüm bulabilir miyiz acaba, ne dersin? ):
Hiçbirinde gapps yok ki. Ancak geliştirici eklerse olur. Onları da eklemiyorlar

erencaner

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Konular
0
Hiçbirinde gapps yok ki. Ancak geliştirici eklerse olur. Onları da eklemiyorlar
birisi tavsiye etmişti de xiaomi.com'dan indir diye gapps barındıran ama anladığım kadarıyla şu an kullandığım portlanmış sürüm dışında başka bir sürüm yok. miui 7 portlanır mı acaba..

haqanguven

нεя güη αчηι şεчℓεя
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
346
birisi tavsiye etmişti de xiaomi.com'dan indir diye gapps barındıran ama anladığım kadarıyla şu an kullandığım portlanmış sürüm dışında başka bir sürüm yok. miui 7 portlanır mı acaba..
portlanır

Üst Alt