Uygulama Play Store V.7.7.31.O-ALL

haqanguven

нεя güη αчηι şεчℓεя
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
346
tamamdır :) 5.8.14'ü yükleyip üzerine sendeki 5.8.8 i kursam olmaz demi?

bu arada birine 5.8.13 gelmiş diğerine başka başka. bana gelen 5.8.14 update'ini nette göremiyorum. bunlar neye göre geliyor?
Hiç birşey kurmana gerek yok. Direk gappsı flaşlaman yeterli olacaktır. Android sürümüne göre değişiyor güncellemeler

erencaner

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Konular
0
Hiç birşey kurmana gerek yok. Direk gappsı flaşlaman yeterli olacaktır. Android sürümüne göre değişiyor güncellemeler

5.8.14'ü yükleyip derken otadan gelen güncellemeden bahsettim. otadan güncellemeyi kurup 5.8.8 üzerinde çalışmaz demi? senin 5.8.14'ü bekleyeyim.

haqanguven

нεя güη αчηι şεчℓεя
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
346
5.8.14'ü yükleyip derken otadan gelen güncellemeden bahsettim. otadan güncellemeyi kurup 5.8.8 üzerinde çalışmaz demi? senin 5.8.14'ü bekleyeyim.
Sen istediğin romu kur. Benim paylaştığım gappsı kur sorunsuz çalışacaktır. Bunun sistemindeki sürüm numarası ile alakası yok. Android sürümü ile alakası var.

Buradaki gappsı güncelledim. Kurabilirsin

http://forum.miuiturkiye.net/konu/google-hizmetleri-kitkat-lollipop-29-06-2015-hg-mod.1122/

Son düzenleme:

erencaner

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Konular
0
Sen istediğin romu kur. Benim paylaştığım gappsı kur sorunsuz çalışacaktır. Bunun sistemindeki sürüm numarası ile alakası yok. Android sürümü ile alakası var.

Buradaki gappsı güncelledim. Kurabilirsin

http://forum.miuiturkiye.net/konu/google-hizmetleri-kitkat-lollipop-29-06-2015-hg-mod.1122/

Dogru surumu kurdum fakat cok onceden plan bir sorun yine oldu. WiFi ve Mobil data uzerinden GPS calismamaya basladi yine. :(

Bir de yeterli depolama alani yok hatasi aldim play storeda. Senin daha onceden verdigin 3 fix i de sirayla flashladim hicbiri fayda etmedi.

2 sorun var yani simdi nasil cozebilirim?

Son düzenleme:

haqanguven

нεя güη αчηι şεчℓεя
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
346
Dogru surumu kurdum fakat cok onceden plan bir sorun yine oldu. WiFi ve Mobil data uzerinden GPS calismamaya basladi yine. :(

Bir de yeterli depolama alani yok hatasi aldim play storeda. Senin daha onceden verdigin 3 fix i de sirayla flashladim hicbiri fayda etmedi.

2 sorun var yani simdi nasil cozebilirim?
Ayarlar - gizlilik - konum - konum erişimine gir çık konum modunu yuksek dogruluk yap dene.

Yenı fıx hazırlmak gerek

Üst Alt