Rom Pixel Experience ROM Android 10 (UNOFF)

seco.can.can

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SercanSubaşı
Cihazım
Mi Note 10 PRO
Konular
16
Link sağlam hocam

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
bi indirme deneyin hocam o sayfaya giriyoruz zaten sayfada sıkıntı yokki indirmek için tıklayınca sıkıntı

trojan009

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Engin
Cihazım
Mİ 6
Meslek
Rüzgar Türbini Tek
Konular
6
Pardon hocam evet zip dosyaları serverda mevcut değil.
Zip korumalı direk linke izin vermiyor linkten. Linkleri yeniledim ordan pixel experience yazana girip tekrar deneyin.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

gözünü seveyim hocam tamda ondan bahsediyorum sayfa açık dosya mevcut değil :)
Link koruması var direk sunucu zip indirtmiyor linki yeniledim tekrar deneyin. Pixel Experience 10 romu seçin

bysensei

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ömür
Cihazım
mi6
Konular
0
trojan009 sizin linklediğiniz dosya 25-11-2019 dosyası ama sitesinde daha ileri tarihler için yayınlanmış sürümleri var 25-12-2019 tarihi gibi sizin sürümü indirip otadan güncelleme alsak sürüm yenilenirmi ?

trojan009

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Engin
Cihazım
Mİ 6
Meslek
Rüzgar Türbini Tek
Konular
6
trojan009 sizin linklediğiniz dosya 25-11-2019 dosyası ama sitesinde daha ileri tarihler için yayınlanmış sürümleri var 25-12-2019 tarihi gibi sizin sürümü indirip otadan güncelleme alsak sürüm yenilenirmi ?
Evet sorun olmaz yeni sürümü indirebilirsiniiz direk bu sürümü indirip kurduysanız ota ile güncelleme yapabilirsiniz.

bysensei

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ömür
Cihazım
mi6
Konular
0
Evet sorun olmaz yeni sürümü indirebilirsiniiz direk bu sürümü indirip kurduysanız ota ile güncelleme yapabilirsiniz.
romu yükledim sorunsuz ama google dan sonra g harfinde kaldı bu yaklaşık 8 dakika bekledim sizce bu normalmidir?boot ekranında kaldı gibi temiz kurulum yaptım bu arada

trojan009

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Engin
Cihazım
Mİ 6
Meslek
Rüzgar Türbini Tek
Konular
6
romu yükledim sorunsuz ama google dan sonra g harfinde kaldı bu yaklaşık 8 dakika bekledim sizce bu normalmidir?boot ekranında kaldı gibi temiz kurulum yaptım bu arada
Hocam format data - yes yapın.
Tekrar wipe data,system , cache , vendor , dalvik yapın. Romu tekrar kurun kurduktan sonra wipe dalvik yapıp tekrar başlatın. Sorunsuz açılması gerekmekte. Bugün tekrar kurdum son sürümü çalışıyor hocam bide son olarak magiskin güncel olanı kurun magisk kuruyorsanız.

spoiler

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erol
Cihazım
Mi6
Konular
0
pixel rom çıktığından beri kullanırım, pie sar versiyonu miui den bile iyidir sade arayüz severler için. bu çinli site sağolsun rom u devam ettiriyor. ruslardan verevka romdan elini çekince pixel sitesinde bile dosyaları kaldırılmıştı. tavsiye ederim şu an 10 sürümünde hata yok. bana göre tek sıkıntı orta tuştan telefonun uyanmaması o da yakında gelir diye bekliyorum. bunun yerine çift dokunma ile uyandırma var şimdilik yeterli

Üst Alt