Rom Pixel Experience ROM Android 10 (UNOFF)

bysensei

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ömür
Cihazım
mi6
Konular
0
Hocam format data - yes yapın.
Tekrar wipe data,system , cache , vendor , dalvik yapın. Romu tekrar kurun kurduktan sonra wipe dalvik yapıp tekrar başlatın. Sorunsuz açılması gerekmekte. Bugün tekrar kurdum son sürümü çalışıyor hocam bide son olarak magiskin güncel olanı kurun magisk kuruyorsanız.
Merhaba üstad sorunum aslında tam olarak bu değil romu kurmada sorun yok bütün wipe işlemlerini gerçekleştirdim twrp3312 versiyonu yüklü krulumdan sonra wipe dalvik işleminide yaptım reboot ediyorum ama açılış ekranında kalıyorum bu arada son sürüm elimde yok indiremiyorum sitesindende sizin yüklediğinizi indirdim olmadı açılış ekranında yaklaşık 20 dakika bekledim belki bende hata vardır diye havoc yükledim sorunsuz çalışıyor havoc ama PE bir türlü açılış ekranından ileriye götüremedim kaç kere kurduysam olmadı

jackalsifo

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Konular
0
Selamlar üstadlar , uzun süredir EU haftalık rom kullanıyorum. Pixel Experience veya LineageOS a geçmeyi düşünüyorum . Sorum şu ki bu romları kullanırken Google Fotoğraflar uygulaması bize ücretsiz depolama alanı olarak 15 gb mı veriyor yoksa Pixel Telefonlar gibi sınırsız mı veriyor ?

trojan009

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Engin
Cihazım
Mİ 6
Meslek
Rüzgar Türbini Tek
Konular
6
Selamlar üstadlar , uzun süredir EU haftalık rom kullanıyorum. Pixel Experience veya LineageOS a geçmeyi düşünüyorum . Sorum şu ki bu romları kullanırken Google Fotoğraflar uygulaması bize ücretsiz depolama alanı olarak 15 gb mı veriyor yoksa Pixel Telefonlar gibi sınırsız mı veriyor ?
Google depolama için usgp.zip diye aratırsan bulursun bir modül var onu kurarsan miui da da sınırsız depolama oluyor
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Merhaba üstad sorunum aslında tam olarak bu değil romu kurmada sorun yok bütün wipe işlemlerini gerçekleştirdim twrp3312 versiyonu yüklü krulumdan sonra wipe dalvik işleminide yaptım reboot ediyorum ama açılış ekranında kalıyorum bu arada son sürüm elimde yok indiremiyorum sitesindende sizin yüklediğinizi indirdim olmadı açılış ekranında yaklaşık 20 dakika bekledim belki bende hata vardır diye havoc yükledim sorunsuz çalışıyor havoc ama PE bir türlü açılış ekranından ileriye götüremedim kaç kere kurduysam olmadı
TWRP offical mı ? Arian twrpde deneyin. TWRP sürümünüz android 10 desteklemeli belki ondandır hocam
Deneyin bunu bi

Son düzenleme:

bysensei

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ömür
Cihazım
mi6
Konular
0
Google depolama için usgp.zip diye aratırsan bulursun bir modül var onu kurarsan miui da da sınırsız depolama oluyor
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

TWRP offical mı ? Arian twrpde deneyin. TWRP sürümünüz android 10 desteklemeli belki ondandır hocam
Deneyin bunu bi
sonunda çözümü bulmuş bulunmaktayım :) sorun şu ki son wipe dalvik işleminden sonra gelen ekranda do not install derseniz rom kurulumu başarı ile gerçekleşmektedir. ben kursun diye sürekli işaretli bir şekilde default olarak geldiği için oradaki ayar seçili olarak yapıyordum reboot işlemini bunuda eklerseniz eğer diğer arkadaşlar içinde bilgi olsun :) rom bu arada çok iyimiş son güncellemeyi alıyorum şu anda teşekkürler

Bllckr

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bilal
Cihazım
Mi6
Konular
1
Iki gündür romu kullanıyorum ancak dün gece bir şey fark ettim arandığımda telefon karşı taraf için çalıyor gibi olmasına rağmen ben hiçbir çağrı almadım ve birkaç kere olmuş bu. Aynı sorunu gözlemleyen oldu mu acaba ? trojan009

trojan009

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Engin
Cihazım
Mİ 6
Meslek
Rüzgar Türbini Tek
Konular
6
Iki gündür romu kullanıyorum ancak dün gece bir şey fark ettim arandığımda telefon karşı taraf için çalıyor gibi olmasına rağmen ben hiçbir çağrı almadım ve birkaç kere olmuş bu. Aynı sorunu gözlemleyen oldu mu acaba ? trojan009
Temiz kurulum yaparak tekrar deneyin hocam bizde sorun yok şuanlık

babataz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Barış
Cihazım
Mi 6
Konular
2
Hocam link tekrardan gitmiş headbang~~

unal1807

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ünal
Cihazım
Mi mix 2
Konular
9
Hocam s.a eu rom kullanıyorum şuan twrp arian yüklü bu romu dediklerinizi yapıp yükledim ama telefon açılışta twrpye geri giriyor baslamiyor.simdi sorum
dahilih hafızayı wipe yapmıyorum ondan olabilir mi?
2global rom yükleyip onun üstüne mi bu romu yukliyim ?

alley29

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ali
Cihazım
mi 5s plus
Konular
0
link kırık sanırım 404 hatası veriyor

spoiler

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erol
Cihazım
Mi6
Konular
0
rom un sitesi bu ancak saldırılar vardı o yüzden muhtemel şu an açılmıyor. rus uşakları da bu siteyi takip ediyor

ayrıca benim önerim official son sürüm olan ayrıca caf sürüm olan daha da stabil olan romu kullanmanız. (20190604 tarihli)

bunun geliştiricisi işlerinden dolayı geliştirmeyi bıraktığından mi6 pixel experience sitesinden kaldırıldı ancak bu çin sitesi romun güncel sürümlerini bulup yüklüyor. geliştiricisi kimdir bilgim yok şahsen.

Üst Alt