Rehber OnePlus VoLTE - VoWifi / Oneplus 8 Serisi Desteklenmektedir

• Konbuyu başlatan Zenex
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 130
  • Görüntüleme 20K

Kingztanbul

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Tekin
Cihazım
Oneplus 8T
Konular
0
Hayır sıfır cihazdı. Açtım kurulumu yaptık, hattı taktım volte geldi. Ben de çok şaşırdım

şanslısınız o zaman hocam. cihaz büyük ihtimal pdc'deki modem ayarlarından biri ile eşleştirdi şansa o şekilde volte vowifi açık geldi :)

veya plaka atan arkadaş eli değmişken volte vowifi ayarını da yaptı öyle gönderdi

aors

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Abdulkadir
Cihazım
Mi8 SE
Konular
44
şanslısınız o zaman hocam. cihaz büyük ihtimal pdc'deki modem ayarlarından biri ile eşleştirdi şansa o şekilde volte vowifi açık geldi :)

veya plaka atan arkadaş eli değmişken volte vowifi ayarını da yaptı öyle gönderdi
Muhtemelen ikinci dediğiniz, çünkü samimi arkadaşım halletti plaka işini :)

ozdemirserdar

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mi8
Cihazım
Mi8
Konular
2
3 ve 4. Adımlarınız yanlış. 3. Adımda 801 den engineer Mode toogle açıp 5. Adımdaki dosyayı çalıştormalısınız. Ftm modla diag komutuyla ilgili bilgi yok konuda onları neden yaptınız anlamadım.
trabzonlu hocamın emegine saglık işlemleri bende uyguladım ama beceremedim sizin 3. 4. adım yanlıştan hareket ederek enginer mode toogle açtım sonra 5.a adımdakini açtım işlemleri yaptı yeniden başladı 2 simde vodafone wowifi geldi acaba diyorum turkcel hat takıp toogle açıp gene 5. adımdakini açsam turkcelede gelirmi çünkü pdc ne yaptımsa açamadım çok teşekkür ederim
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

trabzonlu hocamın emegine saglık işlemleri bende uyguladım ama beceremedim sizin 3. 4. adım yanlıştan hareket ederek enginer mode toogle açtım sonra 5.a adımdakini açtım işlemleri yaptı yeniden başladı 2 simde vodafone wowifi geldi acaba diyorum turkcel hat takıp toogle açıp gene 5. adımdakini açsam turkcelede gelirmi çünkü pdc ne yaptımsa açamadım çok teşekkür ederim sizede cihaz 7 pro

Son düzenleme:

Kingztanbul

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Tekin
Cihazım
Oneplus 8T
Konular
0
Muhtemelen ikinci dediğiniz, çünkü samimi arkadaşım halletti plaka işini :)

hayırlı insanmış o zaman :) öbür türlü oneplus'da bir ilk olurdu Türkiye'de hattın takar takmaz volte vowifi hazır gelme durumu :)

ersinchoo

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ersin
Cihazım
oneplus 7t
Konular
0
7t türktelekom sonuç başarısız telefon ile bütün aşamaları yapıyorum cmd de işlemleri yapıyorum ve sihirli dosya acıyorum telefon açılıp kanıyor ama volte aktif olmuyor

Zenex

Zirveye Doğru
Onursal Yönetici
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
OnePlus 7T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62
7t türktelekom sonuç başarısız telefon ile bütün aşamaları yapıyorum cmd de işlemleri yapıyorum ve sihirli dosya acıyorum telefon açılıp kanıyor ama volte aktif olmuyor
Operatör tarafından volte servisiniz açık olmalı.

ersinchoo

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ersin
Cihazım
oneplus 7t
Konular
0
Operatör tarafından volte servisiniz açık olmalı.
acık operatörden de android 10 da kullanıyordum internette bulduğum bütün yöntemleri denedim 10 iken sıkıntısız oluyordu fakat 11 geçtim olmuyor

ersinchoo

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ersin
Cihazım
oneplus 7t
Konular
0
Hallettim çok şükür CMD kim yazdıysa Allah razı olsun :D fazladan işlem yapıyormuşum *#801# engineer mode toggle acıp CMD açmamız yeterliymiş konunun başında by trabzonlu ile işlemler aynı PDC kısmına geldiğinde CMD acın dediği için öteki işlemleri de gereksiz yere yapıyormuşum

Üst Alt