Rehber OnePlus VoLTE - VoWifi / Oneplus 8 Serisi Desteklenmektedir

• Konbuyu başlatan Zenex
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 130
  • Görüntüleme 20K

Zenex

Zirveye Doğru
Onursal Yönetici
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
OnePlus 7T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

burada pdc cihazı görüyor port olarak yazıyor. Ona tıklayınca 5-6 saniye bekliyor ve bu hatayı veriyor.
Konuyu okumamış veya anlamamışsınız, pdc ile işlemi yapamayanlar için dosya paylaştım bu konuda.

Osmnipekk

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Devlet Memuru
Konular
64
Konuyu okumamış veya anlamamışsınız, pdc ile işlemi yapamayanlar için dosya paylaştım bu konuda.
onu da denedim olmuyor. One plus 8 pro da açıyorum volteyi böyle olmuyor kendi cihazım 8t bunda hiçbir şekilde yapamıyorum.

Zenex

Zirveye Doğru
Onursal Yönetici
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
OnePlus 7T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62
onu da denedim olmuyor. One plus 8 pro da açıyorum volteyi böyle olmuyor kendi cihazım 8t bunda hiçbir şekilde yapamıyorum.
Oneplus 8 ve üstünde dosyalar düzgün çalışmamakta evet. Elimde cihaz olmadığından oneplus 8 serisi için geliştirme yapamamaktayım.

Osmnipekk

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Devlet Memuru
Konular
64
Oneplus 8 ve üstünde dosyalar düzgün çalışmamakta evet. Elimde cihaz olmadığından oneplus 8 serisi için geliştirme yapamamaktayım.
pro da olup bunda neden olmadığını çözemedim. Yöntem aynı yöntem pdc, ikiside And 11. Araştırmaya devam yapacak bşy yok. Teşekkürler.

caylakbenjamin

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yavuz
Cihazım
Oneplus 7t pro
Konular
0
Konuda "Buraya kadar her şey By.TRabZonLu™ hocamızın konusuyla aynıdır." yazınca PDC kısmına kadar nedenini bilmediğim bir şekilde oradan devam ettim. :D Dediğiniz adımlarda ki yanlışları düzelttim ve şuan OnePlus 7 Pro Android 11 sürümü ve Türk Telekom Operatöründe sorunsuz kullanmaktayım.
Ellerinize Sağlık Yes~~
Merhaba hocam oneplus 7t pro (turkcell) kullanıyorum. Bugün itibari ile android 11 güncellemesi yaptım ve volte vowifi gitti :( Hangi aşamaya kadar Sn. By.TRabZonLu™ 'nun işlemlerini yapıp oradan Sn. Zenex 'in adımlarına geçmeliyim? Yanlış bir şey yapmak istemiyorum malum yeni telefonlar bu kadar pahalı iken, yardımcı olabilir iseniz çok memnun olurum. Saygılarımla.

Zenex

Zirveye Doğru
Onursal Yönetici
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
OnePlus 7T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62
Merhaba hocam oneplus 7t pro (turkcell) kullanıyorum. Bugün itibari ile android 11 güncellemesi yaptım ve volte vowifi gitti :( Hangi aşamaya kadar Sn. By.TRabZonLu™ 'nun işlemlerini yapıp oradan Sn. Zenex 'in adımlarına geçmeliyim? Yanlış bir şey yapmak istemiyorum malum yeni telefonlar bu kadar pahalı iken, yardımcı olabilir iseniz çok memnun olurum. Saygılarımla.
PDC ye kadar işlemleri yapıp pdc ye geçtiğinizde benim dosya ile işlemi sonlandırıyorsunuz

caylakbenjamin

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yavuz
Cihazım
Oneplus 7t pro
Konular
0
PDC ye kadar işlemleri yapıp pdc ye geçtiğinizde benim dosya ile işlemi sonlandırıyorsunuz
Hocam pdc ye kadar diyince siz (9. adım yani) ben by trabzonlunun pdc'ye kadar olan bütün adımlarını yaptım. (ilk 8 adım) Bu kodu ''setprop sys.usb.config diag,serial_cdev,rmnet,adb'' da yazdım yalnız telefonum açılış ekranın takılı kaldı hiçbir şekilde geçmiyor atlamıyor nasıl ilerleyebilirim acaba?

Zenex

Zirveye Doğru
Onursal Yönetici
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
OnePlus 7T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62
Hocam pdc ye kadar diyince siz (9. adım yani) ben by trabzonlunun pdc'ye kadar olan bütün adımlarını yaptım. (ilk 8 adım) Bu kodu ''setprop sys.usb.config diag,serial_cdev,rmnet,adb'' da yazdım yalnız telefonum açılış ekranın takılı kaldı hiçbir şekilde geçmiyor atlamıyor nasıl ilerleyebilirim acaba?
Eğer pdc de benim konudaki hata resmini alıyorsanız benim dosyayı çalıştırınız. Cihaz açılır. Eğer volte aktif olmazsa sadece arama uygulamasında kodla port aktif edip dosyayı çalıştırın

caylakbenjamin

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yavuz
Cihazım
Oneplus 7t pro
Konular
0
Eğer pdc de benim konudaki hata resmini alıyorsanız benim dosyayı çalıştırınız. Cihaz açılır. Eğer volte aktif olmazsa sadece arama uygulamasında kodla port aktif edip dosyayı çalıştırın
Hocam dediğiniz gibi oldu çok şükür cihaz açıldı. Teşekkür ederim. Şimdi *#801# yaptıktan sonra

Engineer Mode Toggle kapalı
Serial kapalı
full port switch kapalı
rndis diag switch kapalı

bunlardan hangisini açık yapmalıyım?

Olaylara biraz uzağım basit sorular soruyor isem lütfen kusura bakmayın.

Zenex

Zirveye Doğru
Onursal Yönetici
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
OnePlus 7T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62
Hocam dediğiniz gibi oldu çok şükür cihaz açıldı. Teşekkür ederim. Şimdi *#801# yaptıktan sonra

Engineer Mode Toggle kapalı
Serial kapalı
full port switch kapalı
rndis diag switch kapalı

bunlardan hangisini açık yapmalıyım?

Olaylara biraz uzağım basit sorular soruyor isem lütfen kusura bakmayın.
Yazılımdan yazılma fark etse de rndis veya engineer mode toogle işinizi görecektir. Pc de driverların kurulu olması gereklidir

Üst Alt