Sohbet Okul müdürünü şikayet etmek.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

veliazak

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Veli
Cihazım
Redmi Note 4X
Konular
10
Bir söz;

"Öğretmenin kral olduğu zaman öğrenciydik, öğrencinin kral olduğu dönemde öğretmeniz"

8=)

* * *

Şikayet etiğin müdürün değeri umarım gelecek yıllarda vicdanını rahatsız etmez.

EyuphanBey

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eyüphan
Cihazım
Redmi Note 7
Meslek
Öğrenci
Konular
21
Dostum bende lise 2'ye gidiyorum ve LGS için aynı düşünceleri bende yaşadım hocalar not zoruyla ödev yaptırıyorlardı her zaman zorluyorlardı bizi falan fakat bunun değerini ileriki yıllarda anlayacaksın LGS başarın senin için çok önemli eğitim hayatında öyle ayrıca müdürün bir çıkarı yok sonuçta oda sizin iyiliğiniz için yapmış :) (LGS'ye girilien ilk senede girdim)

mned

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
nedim
Cihazım
Redmi 10C
Konular
1
İfadeler,anlatış,cümlelerin yerinde kullanılışı ve yazılanlara verilen cevaplara baktığımda bir mizansen olarak algıladım olayı,14 yaşındaki bir çocuğun tarzı değil bu, birisi güzel kafalıyor milleti haha--

technix

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Teknisyen
Cihazım
Xiaomi Mi A3
Konular
13
Öneriniz için teşekkür ederim Cimere şikayette bulundum yaşım sorulmadı.

Mi 9 SE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
CİMER "çocuk oyuncağı" olmuş demek.

Sorun sende değil, sana akıl veren büyüklerinde. Şimdi sen de onlara akıl ver: "Sizi haftada kırkbeş saatten fazla çalıştıran işverenlerinizi CİMER'e ve BİMER'e şikayet ediniz." de. Sonuç alamazsanız şikayetlerinizi mütemadiyen tekrarlayın, diye de ilave ediver. Bakalım onlar senin kadar cesur davranabilecekler mi.

Başarılar diliyorum.

Sefa B.

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sefa
Cihazım
Xiaomi
Konular
16
Konuyu açan kişi şikayetçi olmak denen yasal hakkını nasıl kullanabileceği hakkında bilgi istiyor. Ama her gelen(çoğu)fikrini söylüyor. Herkes fikrini söylese bu konu uzar gider(ki uzamış da). Benim de bir fikrim var ama paylaşmaya lüzum görmüyorum. Herkes kendince haklıdır. Herkesin farklı düşünceleri de olabilir. Bu gayet normal.

Yardım edecekseniz edin arkadaşa. Herkes fikrini paylaşsa konu müge anlı ya esra erol a döner. Sözüm bir kişiye değil, kimse alınmasın.

Benim fikrim herkesin fikrini paylaşmaması gerektiği ve yardım isteyene yardımcı olunması. Fikirlerinizi değil bilgilerinizi paylaşın. Fikriniz değil bilginiz sorulmuş.

Son düzenleme:

hms19

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hms
Cihazım
redmi 7a
Konular
3
Bu işde bir iş var, ben müdürün tarafındayım

Hamzaomi

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Hamza
Cihazım
Mi8
Konular
0
Baskıcı zihniyetteki insanlar kendini nasılda belli ediyor. Müdür olacak şahıs öğrenciye silah çekip zorla ders çalıştırsa iyiliği için yapıyor diyecekler utanmasalar. Babaları kendilerini hoşlanmadıkları birileri ile evkendirecegi vakit çocuğum ben senin iyiliğin için onunla evlenmeni istiyorum dese isyan bayrağını çekip babalarına karşı gelecek tipler gelmiş zorba bir müdürü haklı buluyor. Gerçi atalarımız boşuna dememiş bozacının şahidi şıracı diye.

Çirkin kral

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet Can
Cihazım
Mi Max 2
Konular
28
Baskıcı zihniyetteki insanlar kendini nasılda belli ediyor. Müdür olacak şahıs öğrenciye silah çekip zorla ders çalıştırsa iyiliği için yapıyor diyecekler utanmasalar. Babaları kendilerini hoşlanmadıkları birileri ile evkendirecegi vakit çocuğum ben senin iyiliğin için onunla evlenmeni istiyorum dese isyan bayrağını çekip babalarına karşı gelecek tipler gelmiş zorba bir müdürü haklı buluyor. Gerçi atalarımız boşuna dememiş bozacının şahidi şıracı diye.
Şakaysa komik şaka değilse daha da komik giggle~~:D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt