Sohbet müthiş bir tavsiye..

ironman34

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Iron man
Cihazım
Note8 pro
Konular
1
note 7 deki arama menusu note8 de yok .
iki hattan hangisi ile arayacağını seçme menusu note7 deki guzel ve tercih edilen ama note 8 de saçma sapan menu kullanmışlar.
ben asusta 6 senedir kullanıyordum , note 8 de yok nefret ettim telefondan resmen alalı 1 hafta oldu satışa koydum .
Adamlar note 7 de kullandığı menuyu note 8 de kullanmıyor.

kondolff

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
yiğit
Cihazım
mi 6
Konular
2
Durduruldu hatasından dolayı servise verilen ürün ilk defa duydum. Bende de mi6 var 3 yıl olcak neredeyse. İlk 6 ay hariç kalan yıllarda hep custom rom kullandım bir sürü rom denedim. ROM larda problem olduğundan değil sadece başka deneyimler edinmek için bunu yaptım. Tlf hala taş gibi. Ama bu demek değil ki servisler iyi iş yapıyor. Ben tlf servise hiç vermedim. Donanımsal bir problem yaşamazsam zaten vermem de. Hele hele durduruldu hatası yüzünden servise vermek çok mantıksız. Hiç bilmiyorsam bilen bi arkadaşıma yaptırırım format işini yine de servise bu problemden dolayı vermem.
ıkı turlu defalarca format attım ..ama rom işini hiç bilmiyorum....

veliazak

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Veli
Cihazım
Redmi Note 4X
Konular
10
Xiaomi, ucuz etin yahnisidir... Ne kadar çok para verilirse o kadar çok ucuz etten yapılmış yahni sahibi olursunuz... Xiaomi, neredeyse haftalık olacak derecede telefon modeli çıkartıyor ve satıyor, piyasanın doymaması için ucuza satıyor ve telefonların ömrünü kısa tutuyor ki, çıkardığı her telefon satılsın.

Genel olarak memnun kalmak için, teknik bilginiz yoksa Xiaomi'ye çok para vermeyin, güncellemeyin, garantili telefona fazlasıyla para ödemeyin ki, ucuzluğun etkisi ortaya çıkmaya başladığında, canınız sıkılmasın... ;)

zaferturk

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
zafer
Cihazım
mi max 3
Meslek
işçi
Konular
11
O değilde "mekanik bakım" nedir ya!!
>>Servis raporu yapılanlar :
1> batarya yağı =tamam
2> lcd ekran antifiriz seviye tamamlama =tamam
3 >power tuş hidroliği = tamam
4 > kamera rodajlama =tamam

Metin

(:
Premium Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin Çınar
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
131
Xiaomi, ucuz etin yahnisidir... Ne kadar çok para verilirse o kadar çok ucuz etten yapılmış yahni sahibi olursunuz... Xiaomi, neredeyse haftalık olacak derecede telefon modeli çıkartıyor ve satıyor, piyasanın doymaması için ucuza satıyor ve telefonların ömrünü kısa tutuyor ki, çıkardığı her telefon satılsın.

Genel olarak memnun kalmak için, teknik bilginiz yoksa Xiaomi'ye çok para vermeyin, güncellemeyin, garantili telefona fazlasıyla para ödemeyin ki, ucuzluğun etkisi ortaya çıkmaya başladığında, canınız sıkılmasın... ;)
Ah şu arayüzü olmasa çekilecek dert değil, MIUI başa bela hocam :D

Ersinasil

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ersin
Cihazım
Mi 9t
Konular
19
Xiaomi candır gerisi heyecandır. Kullandığım hiçbir mi telefonda sorun yaşamadım. Daha dogrusu ufak tefek yazılımsal sorunları da kendim hellttim. İlkokul düzeyinde Android bilgi yeterli. Facebook durduruldu hatası aldığı için almayın aldırmayın bir kitle ile karşı karşıyayız :D:D:Dfacepalm~~facepalm~~

Cemre Hanım

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
cemre
Cihazım
xiaomi mi max 3
Konular
10
Sakın xiaomi almayın....
Xiaomi almayın ,alırsanızda dua edin arıza yapmasın. Yaklaşık 2 ay süreyle 3 defa onarıma giden cihaz yine arızalı geldi. 3 uncu seferinde değişim talep ettik ama yazılım sorunundan yolladığım cihaza mekanik bakım yapıp geri yollamışlar hata ve arızalar halen devam etmekte..kvk garantili diye aldık ama onarım istanbulda xiaomi ye bağlı bir yerde yapılıyormuş.3 üncü defa sında değişim talep ettim kvk uzerinden ama mekanık bakım yapıldı diye aynı şekilde geri yollanmış.
lim bu firma benim mi 6 mı berbat etti.iletişim yolu kapalı .muattap yok..XİAOMİ FİRMASININ SATIŞ SONRASI HİZMETLERİ YOK .YANI YOK DENECEK KADAR AZ.MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ SIFIR...
Çok geçmiş olsun öncelikle. Büyük talihsizlik olmuş. Fakat bunu Xiaomi ye yuklememek lazım. Ayni sorun samsung da veya iphone da da olabilirdi. Şanssızlık yani. Fakat size katılıyorum ki xiaominin garanti servisi pek verimli değil. Umarım sorunu halledebilirsiniz.

Redmi K20 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

veliazak

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Veli
Cihazım
Redmi Note 4X
Konular
10
Ah şu arayüzü olmasa çekilecek dert değil, MIUI başa bela hocam :D
Ben ne aldığımı/kullandığımı bildiğim için gül gibi geçinip gidiyoruz... Bildiğimin dışına çıkarsa, bir kez daha düşünürüm... Anam değil babam değil sonuçta... :D

macar

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
mi max2
Meslek
SMMM
Konular
0
Bence xiaomi almayın açıklaması çok ağır üstelik kendi formunda. Kimsenin kimseye sorulmadıkça almayın gibi bir açıklama yapması yanlıştır. Formda bakıyorum da... Romu,... Romu falan feşmekanı, onu yükle bunu kaldır. Eee bu Allah yapısı değil kardeşim. Ben 18 aydır max 2 kullanıyorum hiç bir sorun yaşamadım. Kendi verdiği yazılım haricinde (global stabl) hiç bir rom Ram her neyse yüklemedim.

Üst Alt