Sohbet müthiş bir tavsiye..

talhacker

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Talha
Cihazım
Xiaomi 13T
Konular
21
Sakin olun gerilmeyin dostlar herkes basmış birbirinin yorumlarına kırmızı surat :D konuyuda çok uzatmaya gerek yok altı üstü bi rom atılcak cihaza yazılımsal problem yani :D Xiaomiye gelince xiaomi kraldır ben bu markayı varya ağzımda gevelerim... apple ve samsung gazabından kurtulduk heryere dükkan mağaza açmışlar eleman çalıştırıp tüm vergi ve giderleri bize kitliyolar xiaomi napıyor bombe gibi cihazlar üretip garantiymiş dükkan mağazaymış çokta umursamıyor takılıyo kafasına göre giggle~~

A.BayramKorkmaz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Xiaomi
Cihazım
MI 9 Lite
Meslek
Elektrik Teknikeri
Konular
36
Sakın xiaomi almayın....
AZ.MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ SIFIR...

Alemin akıllısı sizsiniz değilmi . En pahalı Afyon/Samsun gibi markalar varken öyle xiaomi almanın ne alemi var , ama bizde kafa ne arar . Redmi Note 5A aldım , neyse gaza geldim Mi 8 Se aldım , biraz zamandan sonra aptallık ettim gittim Mi 9 Lite aldım. Üstüne birde durduk yerde Amazfit Verge aldım.
Velhasıl safın önde gideniyiz. clap~~

kondolff

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
yiğit
Cihazım
mi 6
Konular
2
Sizin sorununuz neye tepki vermeyi bilmemek ile alakalı. Sakın xiaomi almayın nedir Allah aşkına. Sorun yaşamış olmanız gayet normal. Ve görünen resimler ile servisin yaptığı yazılım yükseltme işleminden kaynaklı Bi sorun yaşıyorsunuz. Art niyetli yazdığınızı düşünüyorum. Kusura bakmayın. Başlığı değiştirmeniz de fayda var.
bu yorum için sizi kınıyorum.zira sizin gibi derken beni tanımadan hakkımda hukum vermişsiniz.super bır beyine gerek yok elbette yazılımsal.burada onemli olan çok beğendiğim bir telefonun satış sonrası hızmetlerdeki ciddiyetsiz tutumu..bır urun ıkı defa aynı hatadan servise gider ve hiç bir şey yapılmadan dönermi? aynı şey sizinde başınıza gelse bu yorumu başkası yapsa elbette hoşunuza gitmez. başlık dikkat cekici olabilir ama içeriğinde ve verdiğim yanıtlarda bır markanın servis hizmetindeki ciddiyetsizliğine dikkat çekilmiş ve bu konu hakkında paylaşımlarda bulunulmuştur.ben hiç kimsenin uşağı olmadım olmamda..burada tecrübe ve düşüncemi paylaştım.beğenir yada beğenmezsiniz ..kimseyi töhmet altında bırakmayın lütfen.....kimsenin kalemşörlüğünü de yapmayı uygun bulmam....
Çok geçmiş olsun öncelikle. Büyük talihsizlik olmuş. Fakat bunu Xiaomi ye yuklememek lazım. Ayni sorun samsung da veya iphone da da olabilirdi. Şanssızlık yani. Fakat size katılıyorum ki xiaominin garanti servisi pek verimli değil. Umarım sorunu halledebilirsiniz.

Redmi K20 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
çok teşekkür ederim...aynı fikirdeyim ancak diğer markaların servis hizmetleri daha ıyı.. ben sıkı bır xiaomi hayranıyım..keşke servisi bu kadar berbat olmasa...ama mail ile dönüş yaptılar umarım ilgilenirler...

Üst Alt