Rehber [MT Manager] Mtz Düzenleme Aracı

Sekko

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sercan
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
129
Hocam öncelikle ellerinize sağlık. Rootsuz çalışıyor mu bu uygulama? Global sürüm kullanıyorum. Bir de bu uygulamayla telefonumun varsayılan temasının ikonlarını büyütüp küçültebilir miyim?
Rootsuz çalışır , root ile root browser olarak da çalışır. Bu uygulama ile varsayılan temanın ikonlarini büyütüp kucultemezsiniz. Mtz uzantılı bir temayı düzenleyebilirsiniz. Fakat global sürüm olduğu için varsayılan temaya geri dönecektir.

pektasch

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oğuzhan
Cihazım
Xiaomi Mi 9T
Konular
53
Rootsuz çalışır , root ile root browser olarak da çalışır. Bu uygulama ile varsayılan temanın ikonlarini büyütüp kucultemezsiniz. Mtz uzantılı bir temayı düzenleyebilirsiniz. Fakat global sürüm olduğu için varsayılan temaya geri dönecektir.
Teşekkürler. Mesela varsayılan temayı mtz haline çevirip düzenlesek olur mu?

Sekko

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sercan
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
129
Teşekkürler. Mesela varsayılan temayı mtz haline çevirip düzenlesek olur mu?
Tamam da mtzyi düzenleyip tekrar yüklemek istediğinizde ya 3. Parti hatası alırsınız yada bir süre sonra varsayılana tekrar geri döner

pektasch

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oğuzhan
Cihazım
Xiaomi Mi 9T
Konular
53
Tamam da mtzyi düzenleyip tekrar yüklemek istediğinizde ya 3. Parti hatası alırsınız yada bir süre sonra varsayılana tekrar geri döner
Anladım hocam bu konularda pek bir bilgim yok ondam sordum hocam teşekkür ederim.

sefir

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
safahat
Cihazım
redmi note 7
Konular
0
süper emeğine sağlık teşekkürler

Metin

(:
Premium Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin Çınar
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
131
Tema yaparken kullandığımız renk kodlarını bulabileceğimiz bir site önerebilir misniz?
Ben Google amca üstünden bakınıyorum ama sürekli farklı farklı çıkıyor, deniyorum olmuyor.. FF ile başlaması gerekiyor mu bu kodların, çünkü çok farklı kodlar var.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Sekko

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sercan
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
129
Tema yaparken kullandığımız renk kodlarını bulabileceğimiz bir site önerebilir misniz?
Ben Google amca üstünden bakınıyorum ama sürekli farklı farklı çıkıyor, deniyorum olmuyor.. FF ile başlaması gerekiyor mu bu kodların, çünkü çok farklı kodlar var.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Ff ile başlayan kodlara ,kodunuz a90a2e ise örnek ffa90a2e yazacaksınız. #00000000 ve #ffffffff görünmez yani tam şeffaf kodlardir ama #000000 ve #ffffff siyahı ve beyazı temsil eder . Yani 8 haneli kodlarda hafif şeffaflık vermiş oluyorsunuz renge 6 haneli kodlar ise rengin tam karşılığında görüntü verir

ertndrsn

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ertan
Cihazım
Poco X3 NFC
Meslek
Öğrenci
Konular
76
Bu uygulama bilgisayardan bile rahat bir kullanım sunuyor. Az önce "Olmaz zaten ama..." diye öylesine ".sh" uzantılı bir dosyayı düzenlemeyi denedim. Onu bile düzenleyebildim. Bulunmaz nimet gerçekten.

bymcs

вчmcs
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
MCS
Cihazım
Mi 8
Konular
11
Bu uygulama bilgisayardan bile rahat bir kullanım sunuyor. Az önce "Olmaz zaten ama..." diye öylesine ".sh" uzantılı bir dosyayı düzenlemeyi denedim. Onu bile düzenleyebildim. Bulunmaz nimet gerçekten.
Ben de açılmıyor hocam android sürümünüz kaç?

Üst Alt