Rehber [MT Manager] Mtz Düzenleme Aracı

Sekko

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sercan
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
129
Merhabalar değerli forum.miuiturkiye ailesi.

Size MT Manager adlı uygulamayı tanıtacağım.
Bu uygulama ile ;
- Tema .mtz dosyalarını açabilir
-Tema dosyalarını parçalamadan istediğiniz değişikliği yapabilir
-İki temadan birbirine veri akışı yapabilir (png vb)
-Xml belgelerini açıp düzenleyebilir ( Kod ekle kod sil kod değiştir)
-Apk dosyalarını görüntüleyebilir ve temanız için gerekli PNG yada kodları açabilir ve dışarı yada temanızı alabilirsiniz
-Root browser olarak kullanıp diğer rootla çalışan dosya yöneticilerinin yaptığı işleri yapabilir
-Root izinlerini düzenleyebilir ( r w r r)
-Bilgisayardaki 7zipin yapamadığı zıp içerisindeki PNG resimlerinin önizlemesini görebilirsiniz vb. Kapsamlı bir uygulamadır .

Öncelikle linkten uygulamamızı indiriyoruz.

Güncel Sürüm 2.9.0 :

2.9.0

2.8.4 Sürüm :

2.8.3 Sürüm :

2.7.3 Sürüm :

2.7.1 Sürüm:

İçindekiler

Öncelikle bizi ekranın ortasından bu şekilde bölünmüş bir sayfa karşılayacak iki tarafta dosya yöneticisi olacak.

Düzenlemek istediğimiz temaların dosya adreslerini bulacağız ve zip görüntüleyici ile açacağız. Bunu com. ile başlayan dosyalarımız içinde böyle yapacağız.

Eklemek istediğiniz şeyin üzerine uzun basıp ekle derseniz diğer temaya eklenecektir.

İçindeki eklenti ile rahatça xml dosyalarını görüntüleyebilir ve değiştirebiliriz.

Root dosya yöneticisi olarak kullanabilirsiniz

İyi günlerde kullanın

Moderatör tarafında düzenlendi:

KaizenTR

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
.
Cihazım
.
Meslek
.
Konular
37
Merhabalar değerli forum.miuitürkiye.net ailesi.
Görüyorum ki açtığımız rehber konulardan sonra tema istekleri azaldı herkes kendi temasını kendi yapma çabası içerisinde, bu yönde yardım mesajları alıyoruz ve bu bizi mutlu ediyor. Daha önce size androidde zarchiver uygulaması ile tema içerisindeki bölümleri ayrıştırma birleştirme ile ilgili bir konu ile gelmiştim. Şimdi ilerletiyorum ve ayrıştırma yapmadan direk olarak temalar üzerinde değişiklik yapabileceğiniz ve bir temadaki bir bölümü, png dosyasını yada xml dosyasını diğer temaya direk uygulayabileceğiniz, düzenleyebileceğiniz MT Manager adlı uygulamayı tanıtacağım.

Ellerinize sağlık güzel bir heyecan

Üst Alt