Rom [Miui7] [N900] Samsung Galaxy Note3

alkazam07

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Konular
17
Allah razı olsun kardeşim çok hayır duası aldın

SM-N900 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

csknky

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Csknky
Cihazım
N9000Q
Konular
0
iyi günler bende bir kaç gün önce miui 7 rom ( Version: 5.9.18) kullanmaya başladım çok memnunum fakat arada google play storedan bişey indirirken yada güncellerken cihaz kapanıp açılır gibi oluyor. tam olarakta kapanmıyor aslında açılışta çıkan samsung logosu çıkıyor sonra geri açılıyor. birde barkod okuyucu çalışımyor program açılıyor ama kameradan görüntü alamıyor. Bu ve benzer problem yaşayıp çözenler var mı ? Yardımcı olursanız sevinirim.

erencaner

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Konular
0
iyi günler bende bir kaç gün önce miui 7 rom ( Version: 5.9.18) kullanmaya başladım çok memnunum fakat arada google play storedan bişey indirirken yada güncellerken cihaz kapanıp açılır gibi oluyor. tam olarakta kapanmıyor aslında açılışta çıkan samsung logosu çıkıyor sonra geri açılıyor. birde barkod okuyucu çalışımyor program açılıyor ama kameradan görüntü alamıyor. Bu ve benzer problem yaşayıp çözenler var mı ? Yardımcı olursanız sevinirim.

hocam bu sorunları ben hiç yasamadım temiz bir kurulum yap istersen wipe'ları vs. yaparak. philiz touch tavsiye ederim recovery olarak da.

csknky

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Csknky
Cihazım
N9000Q
Konular
0
temiz kurulum yaptım kapanma proplemi şu anda yok gibi görünüyor ama barkod okuyucu çalışmıyor. twrp kullanıyorum recovery olarak daha önce cwm kullandım onda da barkod okuyucu çalışmıyordu açılıyor ama kameradan görüntü almıyor. philiz touchlada bi deneyim

csknky

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Csknky
Cihazım
N9000Q
Konular
0
hocam bu sorunları ben hiç yasamadım temiz bir kurulum yap istersen wipe'ları vs. yaparak. philiz touch tavsiye ederim recovery olarak da.
temiz kurulum yaptım kapanma proplemi şu anda yok gibi görünüyor ama barkod okuyucu çalışmıyor. twrp kullanıyorum recovery olarak daha önce cwm kullandım onda da barkod okuyucu çalışmıyordu açılıyor ama kameradan görüntü almıyor. philiz touchlada bi deneyim. kullandığınız philiz touch linkini atarsanız sevinirim

Son düzenleme:

erencaner

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Konular
0
temiz kurulum yaptım kapanma proplemi şu anda yok gibi görünüyor ama barkod okuyucu çalışmıyor. twrp kullanıyorum recovery olarak daha önce cwm kullandım onda da barkod okuyucu çalışmıyordu açılıyor ama kameradan görüntü almıyor. philiz touchlada bi deneyim. kullandığınız philiz touch linkini atarsanız sevinirim

hocam ben de miui 5'te ve 6'da hem cwm hem twrp ile irili ufaklı sorunlar yaşayınca araştırdım ve en uygun recovery'nin philiz touch recovery olduğunu gördüm. uzun zamandır telefonumda sadece philiz touch yüklü. bununla denemeni özellikle tavsiye ederim, iyice wipe'ları yaparak. hatta menüsünde install a clean rom gibi bir ayar var onu seçince otomatik olarak wipe'ları yapıyor bu recovery. bununla bir dene, sorunun büyük ihtimal çözülür gibi geliyor.

erencaner

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Konular
0

csknky

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Csknky
Cihazım
N9000Q
Konular
0
haqanguven ana başlığa bu iki linki ekleyelim mi? benden sonra kullananlarda da sonuç olumlu, forum kullanıcıları direkt sorunsuz olarak kullanmaya başlayabilsin miui 7'lerini?

Gapps 5.7.10

Download hatasını çözen fix.
http://forum.miuiturkiye.net/dosyalar/google_play_fix4_deneme-mod-zip.597/

peki barkod okuyucu için bir fix dosyası ya da bir çözüm mevcutmu herşey tamam düzgün çalışıyor ama barkod okuyucuyuu halledemedim . progdam açılıyor ama kamerayı kullanamıyor barkod okuyucuda muhtemelen kamera erişim izinlerinde sıkıntı var ama izinler bölümündede görünmüyor barkod okuyucu. yardımcı olursanız sevinirim

haqanguven

нεя güη αчηι şεчℓεя
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
346
Miuinin kendi barkon okuyucusu Samsung kamerası ile uyumlu değil herhalde o yüzden oluyordur. Farklı bir barkon okuyucu uygulaması kurun ve onda deneyin.

Üst Alt