Rom [Miui7] [N900] Samsung Galaxy Note3

kiko60

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Serkan
Cihazım
Galaxy Note3
Konular
0
Stabil bir klavye var mı herşeyiyle tam olan?

peyer9

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Fırat
Konular
2
TouchPal klavye kullanıyorum samsung s4 i9500 miui 5.9.5 ile kullanıyorum bir sıkıntı yok çok stabil. Samsung klavyesindrn daha iyi diyebilirim.

alkazam07

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Konular
17
Xda konusuna bak orada apk var. O apk ile bütün google uygulamalarını yükleyebilirsin.
apk olarak da yükledim aynı hata başka gapps de kurdum aynı hata başka bir çözümü olmalı yada romda aynı sıkıntıyı yaşayan var mı ?

mertingen

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mert
Cihazım
mi mix 256gb
Konular
22
Ben de yeni kurdum. Gayet seri çalışıyor. Gappsde bellek sorunu hatası veriyor. Mobogenie uygulamasını kurdum oradan indiriyorum herşeyi. Google hizmetleri durduruldu hatası bende de veriyor. Bir de ekranın üstünde bir göz ikonu var. Onu kapatmayı bulamadım. Sd kartta müzikleri dinliyebiliyorum. Bir sıkıntı yok

mertingen

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mert
Cihazım
mi mix 256gb
Konular
22
bir de bildirim çubuğunu aşağı doğru indirdiğimde altının şeffaf olarak görünmesi gerekiyor ama şeffaf değil siyah görünüyor. bunun ayarı nereden yapılıyor

mertingen

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mert
Cihazım
mi mix 256gb
Konular
22
bir de bildirim çubuğunu aşağı doğru indirdiğimde altının şeffaf olarak görünmesi gerekiyor ama şeffaf değil siyah görünüyor. bunun ayarı nereden yapılıyor
aynı şekilde klasörler gruplanmış klasörleri açınca da arkaplan flu şeffaf modda görünmüyor

haqanguven

нεя güη αчηι şεчℓεя
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
346

mertingen

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mert
Cihazım
mi mix 256gb
Konular
22
miuisystem apk sını nerden bulcam. bunu anlatan başka bir link varsa atabilir misin? bu arada bildirimi aşağı indirdiğim zaman dikkat ettim de çok az bişi görünüyor. ama çok az varla yok arasında. bunun azaltılıp çoğaltılan bir yeri var mıdır?

haqanguven

нεя güη αчηι şεчℓεя
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
346
miuisystem apk sını nerden bulcam. bunu anlatan başka bir link varsa atabilir misin? bu arada bildirimi aşağı indirdiğim zaman dikkat ettim de çok az bişi görünüyor. ama çok az varla yok arasında. bunun azaltılıp çoğaltılan bir yeri var mıdır?
O zaman şefaflık açık. Duvcar kağıdından kağıdına değişir ve ışığı çok kısmış iseniz az görünmesi normaldir

Üst Alt