Rom [Miui7] [N900] Samsung Galaxy Note3

mertingen

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mert
Cihazım
mi mix 256gb
Konular
22
note 3 miui7 rom yüklü.
paylaş dediğim zaman dosyaları en altta küçücük çıkıyor ikonlar. herkeste böyle mi acaba?

Ekli dosyalar

• Screenshot_2015-09-09-13-22-26.png
    Screenshot_2015-09-09-13-22-26.png
    1 MB · Görüntüleme: 70

alkazam07

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Konular
17
Bende de böyle çok sorun etmedim ama çözüme kavuşursa güzel olur birde google play store da yeterli alan bulunamadı hatası düzelirse harika olur

SM-N900 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

alkazam07

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Konular
17
Artık şu note 3 google play sorununa bi çözüm bulabilecek bilir kişi çıkabilir mi ortaya

SM-N900 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

otoritec

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Konular
0
Stok a dönmek zorunda kaldım ;((

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

otoritec

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Konular
0
arkadaşlar gapps ile ilgili gelişme var mı? stoktayım ama pusuda bekliyorum güzel haberler bekliyorum. iyi akşamlar

erencaner

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Konular
0
arkadaşlar download sorunsuz gapps ve wifi ve 3g üzerinden kullanılabilen sorunsuz gps için miui 7'de miui6'da olduğu gibi gapps 5.7.10 paketini ve ekteki fix'i kullandım. şu an sorunsuz oldu miui 7. herkese bu ikiliyi tavsiye ederim. miui 6 için fix'i hazırlayan haqanguven'e teşekkür ederim. gapps'in 5.7.10 sürümünü nette bulabilirsiniz. yoksa şayet ben tekrar girdiğimde yüklemeye çalışırım.

miui v7 note 3 için en sorunsuz, denenmiş çözüm: gapps 5.7.10 + ekteki fix.

Ekli dosyalar

• Google_Play_Fix4_Deneme[Mod].zip
    1 MB · Görüntüleme: 476

otoritec

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Konular
0
arkadaşlar download sorunsuz gapps ve wifi ve 3g üzerinden kullanılabilen sorunsuz gps için miui 7'de miui6'da olduğu gibi gapps 5.7.10 paketini ve ekteki fix'i kullandım. şu an sorunsuz oldu miui 7. herkese bu ikiliyi tavsiye ederim. miui 6 için fix'i hazırlayan haqanguven'e teşekkür ederim. gapps'in 5.7.10 sürümünü nette bulabilirsiniz. yoksa şayet ben tekrar girdiğimde yüklemeye çalışırım.

miui v7 note 3 için en sorunsuz, denenmiş çözüm: gapps 5.7.10 + ekteki fix.
Çok teşekkür ederim. Deneyeceğim tapatalktan giriyorum rica etsem gapps ı da paylaşabilir misiniz

SM-G9250 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

erencaner

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Konular
0
hocam buyrun burada 5.7.10. önce temiz miui v7'yi yükleyin wipe'ları yüklemeden önce ve sonra yapın. önce gapps'ı kurup telefonu açın sonra tekrar girip fix'ini kurun. dili bu arada ingilizce yaparak ilerledim ben. philiz touch recovery kullanıyorum ayrıca.

Çok teşekkür ederim. Deneyeceğim tapatalktan giriyorum rica etsem gapps ı da paylaşabilir misiniz

SM-G9250 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

mertingen

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mert
Cihazım
mi mix 256gb
Konular
22
inanmıyorum yaaaa vallah billahi oldu. temiz kurulum yapmadan direk kurdum ikisini çalıştı. çok çok teşekkür ediyorum.

şimdi diğer sorunumu söylemek istiyorum. tv ye video veya müzik aktaramıyorum. telefon tv yi görüyor görüntü iletilmiş gibi gösteriyor ama görüntü wifi üzerinden tv ye gitmiyor. youtube görüntüleri gidiyor onda bir sorun yok. ama kendi müzik ve video uygulamasında sorun var.

bir de kendi vide uygulaması çince....

erencaner

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Konular
0
hocam çalıştığına çok sevindim. ben de uzun ugraslar ve haqanguven 'in desteğiyle en uzun soluklu cozum olarak bunu bulmustum. samsung tv ve ses sistemi var bende. deneyeyim dedim samsung airtrack olarak gördü ve ses sistemine telefonun kendi muzik uygulamasından müzik aktardım su an calıyor. ama tv bluetooth'undan bişey yapmıyor gibi gorunuyor.

inanmıyorum yaaaa vallah billahi oldu. temiz kurulum yapmadan direk kurdum ikisini çalıştı. çok çok teşekkür ediyorum.

şimdi diğer sorunumu söylemek istiyorum. tv ye video veya müzik aktaramıyorum. telefon tv yi görüyor görüntü iletilmiş gibi gösteriyor ama görüntü wifi üzerinden tv ye gitmiyor. youtube görüntüleri gidiyor onda bir sorun yok. ama kendi müzik ve video uygulamasında sorun var.

bir de kendi vide uygulaması çince....

Üst Alt