Rom [Miui7] [N900] Samsung Galaxy Note3

csknky

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Csknky
Cihazım
N9000Q
Konular
0
Miuinin kendi barkon okuyucusu Samsung kamerası ile uyumlu değil herhalde o yüzden oluyordur. Farklı bir barkon okuyucu uygulaması kurun ve onda deneyin.
teşekkür ederim bende başka barkod okuyucu kurmuştum ama erencaner bey hiç sorun yaşamadığını söylemişti o nedenle çözümü var demekki diye düşündüm.

csknky

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Csknky
Cihazım
N9000Q
Konular
0
hocam ben de miui 5'te ve 6'da hem cwm hem twrp ile irili ufaklı sorunlar yaşayınca araştırdım ve en uygun recovery'nin philiz touch recovery olduğunu gördüm. uzun zamandır telefonumda sadece philiz touch yüklü. bununla denemeni özellikle tavsiye ederim, iyice wipe'ları yaparak. hatta menüsünde install a clean rom gibi bir ayar var onu seçince otomatik olarak wipe'ları yapıyor bu recovery. bununla bir dene, sorunun büyük ihtimal çözülür gibi geliyor.

n900 yada n9000q için official philiz touch yok bildiğim kadarıyla kullandığınız philiz touchın adını yazar ya da linkini atarsanız sevinirim. teşekkür ederim

haqanguven

нεя güη αчηι şεчℓεя
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
346
O zaman ondan açıklama bekleyelim. Ben cihazımı sattım. bende şuan note3 cihaz olmadığı için deneyemiyorum

alihaydar2003

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
haydar
Konular
0
Bu romu 4.4.2 üzerine mi kuracağız yoksa direk bu romumu kuruyoruz?

erencaner

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Konular
0
n900 yada n9000q için official philiz touch yok bildiğim kadarıyla kullandığınız philiz touchın adını yazar ya da linkini atarsanız sevinirim. teşekkür ederim

olmaz olur mu bendeki n9000q (n900 ile aynı zaten) philiz touch kullanıyorum aylardır. mesela burada da bahsediliyor.

otoritec

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Konular
0
Official Phil touch hiçbir zaman olmadı zaten. Sadece n900 e uygun Phil touch versiyonları olabiliyor.
olmaz olur mu bendeki n9000q (n900 ile aynı zaten) philiz touch kullanıyorum aylardır. mesela burada da bahsediliyor.

SM-G9250 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

rayhorn

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
sercan
Konular
1
arkadaşlar selamı aleyküm bu romu indirdim 3 kez sayfası üzerinden ve ben flashlayamadım malesefki dosyası eksik gösteriyor nasıl yapabilirim anlatacak bir arkadaşıımız varmıdır

Üst Alt