Rom [Miui7] [N900] Samsung Galaxy Note3

teknolojibaronu

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Baron
Cihazım
Note 3-Ace 2
Konular
0
Müzik sorunu olduğunu okuyana kadar kurmak içimde vardı ama şimdi hevesim kaçtı :/ wipe'siz rom kurmam. Teşekkürler fikirlerin için. Gapps olarak sitede mevcut mu? Tapatalk üzerinden bakıyorum foruma.

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

teknolojibaronu

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Baron
Cihazım
Note 3-Ace 2
Konular
0
Ben şuan kullanıyorum bu sürüm kesinlikle muazzam olmuş ama samsung klavyeyi yükleyemedim keşke oda olsaymış. Systemden yüklemeyi denedim ama olmadı başka bir yöntem bilen varsa yardımcı olabilir mi? Teşekkürler.

otoritec

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Konular
0
Ben şuan kullanıyorum bu sürüm kesinlikle muazzam olmuş ama samsung klavyeyi yükleyemedim keşke oda olsaymış. Systemden yüklemeyi denedim ama olmadı başka bir yöntem bilen varsa yardımcı olabilir mi? Teşekkürler.
Selam ben lg g3 klavyesi kullanıyorum recovery den flaslayarak... Gapps ile ilgili durum nedir ve müzik player da sıkıntı var mı teşekkürler.

SM-N900 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

teknolojibaronu

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Baron
Cihazım
Note 3-Ace 2
Konular
0
Selam ben lg g3 klavyesi kullanıyorum recovery den flaslayarak... Gapps ile ilgili durum nedir ve müzik player da sıkıntı var mı teşekkürler.

Spotify kullanıyorum ama google müzik çalar denedim sd karttaki müzikleri okumadı. Kendi müzik çalarında hepsi vardı. Onun dışında samsung klavye olmayışı eksiği dışında bir sorun görmedim. Mobil veride ısınmaması beni baya şaşırttı. Google play işini xda konusunda ki talimatlara göre hallettim.

teknolojibaronu

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Baron
Cihazım
Note 3-Ace 2
Konular
0
Ben yanlışıkla geri ve menü tuşlarının titreşimini kapattım nasıl tekrar aktif edebilirim? Teşekkürler.

sw33tking

Offical Developer
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer Faruk K
Cihazım
Redmi 6 Pro
Meslek
Technician
Konular
90
Ben yanlışıkla geri ve menü tuşlarının titreşimini kapattım nasıl tekrar aktif edebilirim? Teşekkürler.

Ayarlar > Tuş Ayarları İçerisinde olması Lazım Orda Değilse, Ayarla > Sesler ve Titreşim Ayarlarındadır.

alkazam07

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Konular
17
gapps bulan oldu mu

otoritec

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Konular
0
Arada bir çıkan durduruldu hatasıyla kullanmaya devam ediyorum sabırsızlıkla stabil gapps bekliyorum

Üst Alt