Duyuru MIUI Türkiye Fotoğraf Yarışması Sonuçları

'Forum Yarışmaları ve Etkinlikler' forumunda cantara tarafından 24 Eylül 2017 tarihinde açılan konu

1. Tapatalk kullanıcılarının sitemize erişiminde sorun yaşaması durumunda sitemize tarayıcı üzerinden girerek gizlilik politikası ve kullanım koşullarını kabul etmesi gerekmektedir.
  1. #1 cantara, 24 Eylül 2017
    Son düzenleme: 24 Eylül 2017
    Merhaba arkadaşlar,

Bu ay başında başlatarak 20 Eylülde katılımları sona eren MIUI Türkiye Fotoğraf yarışmamızın kazananları belli oldu. İlgili konu : Linkleri Görebilmek İçin Üye Olmanız Gerekmektedir.Üye Olmak İçin Tiklayın...

Öncelikle yarışmamıza sponsor olan cepport 'a, juri üyelerimiz ft81 , msy ve aLLMeTaLLiCa 'ya çok teşekkürler.

Tüm jüri üyelerimizi fazlasıyla zorlayan harika fotoğraflar vardı. Gerçekten karar vermek hepimiz için çok zor oldu. Evet ilk 3 için belirli bir sıralama yaptık fakat çok çok beğenmemize rağmen sıralamaya alamadığımız pek çok fotoğraf bulunuyor. Bunların içinden bazılarını ise sizlere göstermemek, isimlerini anmamak büyük haksızlık olacaktı. Bu nedenle 3.lük ödülümüzü birden fazla arkadaşımıza paylaştırmak daha uygun göründü. Her neyse daha fazla uzatmadan hemen kazananlarımızı açıklayalım :)

Kazananlar

Forum Yarışması

1. Mi5s telefonu ile çekmiş olduğu duvar kağıdı tadındaki fotoğrafı ile @clonetrooper Onurcan Yaman

Forum 1.jpg

2. olan arkadaşımız ise @orbit68 Oral Erlat. Kendisi yarışmamıza iki ayrı fotoğrafı ile katıldı ve bizler hangisini seçeceğimize karar veremedik bu nedenle her ikisini de buraya ekliyorum.

Forum 2.jpg Forum 21.jpg

3.lerimiz ise Mi5s Plus'ı ve muhteşem makro çekimi ile @Dr.Freeman Okan Çömlek, Mi5 Prime ile destansı bir manzara yakalayan @methan1453 Ahmet Orhan ve Mi5s'i ile her iki fotoğrafı ile de harikalar yaratan (keşke ilk fotoğrafıta resmi bozan o kafalar olmasaymış...) @nedimvtnsvr Nedim Vatansever oldu.

Forum3.jpg Forum 31.jpg Forum32.jpg

Linkleri Görebilmek İçin Üye Olmanız Gerekmektedir.Üye Olmak İçin Tiklayın... yarışmasında ise daha önce de belirttiğimiz üzere bizlerin bir müdahalesi olmadı. Kimin fotoğrafı daha fazla beğeni almış ise o kazandı. O yüzden benim için çok rahat oldu :D Keşke sadeceLinkleri Görebilmek İçin Üye Olmanız Gerekmektedir.Üye Olmak İçin Tiklayın... yarışmasına katılan arkadaşlarımız forum yarışmasına katılsalardı. Resimleri incelerken nasıl bu kadar az beğeni alı diyerek şaşırdığım çok fazla fotoğraf oldu... :(

Facebook üzerindeki yarışmamızda en çok beğeni alan fotoğraflar ise

1. Linkleri Görebilmek İçin Üye Olmanız Gerekmektedir.Üye Olmak İçin Tiklayın...Linkleri Görebilmek İçin Üye Olmanız Gerekmektedir.Üye Olmak İçin Tiklayın...

Face1.jpg

2. Linkleri Görebilmek İçin Üye Olmanız Gerekmektedir.Üye Olmak İçin Tiklayın...

Face 2.jpg

3. Linkleri Görebilmek İçin Üye Olmanız Gerekmektedir.Üye Olmak İçin Tiklayın...

Face 3.jpg

Yedek Kazanan : Linkleri Görebilmek İçin Üye Olmanız Gerekmektedir.Üye Olmak İçin Tiklayın...

Face4.jpg

Yalnız burada şöyle bir durum var... 2. olan Oral Erlat arkadaşımız forum yarışmasında da dereceye girdi. Sadece tek bir yarışmada derece yapılabileceği için kendisinden bir seçim yapmasını rica edeceğiz. Eğer ki facebook yarışmasını seçer ise forum yarışmamızın üçüncülerinden biri ikinci, eğer forum yarışmasını seçer ise yedek kazanımız dereceye girecek.

Kazanan arkadaşlarımızı tebrik ediyorum. Lütfen ödüllerinizi almak için bana özel mesaj ile ulaşın arkadaşlar :)

Codered, PURE, devrimseven60 ve 6 kişi daha bunu beğendi.
  2. Jüri üyelerine ayrı ayrı teşekkür ediyor ve geçmiş olsun diyorum ve kazananların her birini tebrik ediyorum

methan1453, suatsari, Erenimo ve 2 kişi daha bunu beğendi.
  3. #3 msy, 24 Eylül 2017
    Öncelikle sonuçlar hayırlı olsun. Tüm katılan arkadaşların ellerine sağlık. Kazanan arkadaşları gönülden kutluyorum. Fotoğraflar gerçekten güzeldi. Seçmekte çok zorlandık. Tüm juri üyelerine teşekkür ediyorum ayrıca yarışmamıza sponsor olan cepport a da teşekkürlerimi sunuyorum. Birdaha ki yarışmada görüşmek üzere. İyi forumlar.

methan1453, suatsari, Erenimo ve 2 kişi daha bunu beğendi.
  4. Tamam bu bir yarışma elbet kazanan tebrik edilir, ve ediyorum
    Ama bence olması gereken jüri hakem heyeti değil de tüm Forum üyelerinin puanlama sistemi şeklinde olmalıydı ...

5. sponsorumuza, jüri üyelerimize ve tüm katılımcılarımıza teşekkür ediyorum kazanan arkadaşları da tebrik ederim.
    facebook yarışması dediğiniz gibi sonuçlandı

6. Birdaha ki yarışmada öyle yapmayı planlıyoruz. İyi forumlar.

methan1453, suatsari, brusk ve 1 kişi daha bunu beğendi.
  7. Katılan herkese teşekkürler, kazanan arkadaşları tebrik ediyorum clap~~

Skorpi, Erenimo ve msy bunu beğendi.
  8. Kazanan arkadaşları tebrik ediyorum. Ayrıca yüklenen her bir fotoğraf birbirinden güzel. Tüm arkadaşlarımızın eline sağlık... clap~~clap~~clap~~

suatsari, Skorpi, msy ve 1 kişi daha bunu beğendi.
  9. Facebook yarışmasında üyelerin beğenileri forum yarışmasında ise jüri sistemi uygulandı hocam :)

msy bunu beğendi.
  10. Yerden yere vurulan Mi cihazları ile muhteşem şeyler çıkmış ortaya. Bu da gösteriyor ki sadece cihaz değil çekim de çok önemli.

Sent from my Mi Note 2 using Tapatalk

Skorpi, suatsari, msy ve 1 kişi daha bunu beğendi.
  11. #11 aLLMeTaLLiCa, 24 Eylül 2017
    Katılan Herkese Teşekkürlerimi sunuyorum . Kazananlar arkadaşlara ayrı ayrı Teşekkür Ederim. Güzel Fotoğraflar clap~~ özelliklede Onurcan Yaman clap~~ Wallpaper uzerine çalışmış olması. yn~~

Skorpi, brabbit, suatsari ve 2 kişi daha bunu beğendi.
  12. Kazanan arkadaşları tebrik ediyorum. Keşke tüm katılımcıların fotoğrafları yayınlansa da, bir Mi Albüm oluşturulsa. Hem forum zenginleşmiş olur, hem de kamera hakkında kuşkusu olanlara karar sürecinde faydası olur. Nacizane önerim.

msy ve Skorpi bunu beğendi.
  13. Önerinizi Düşüneceğiz Teşekkürler :$

devrimseven60 ve msy bunu beğendi.
  14. Herşey için teşekkürler, elimizdekiler bana göre yarı prof. makineler sayılır yapabileceklerimiz sınırsız aynı bu konudaki ya da facebooktaki güzel fotoğraflar gibi, kazananları tebrik ediyorum.

15. Biz de sizi tebrik ediyoruz hocam :)

msy bunu beğendi.
  16. Nereye atacağımı bilemedim görmenizi istedim xiaomi mi5s ile yavaş çekimle çekildi geniş çekim lens takılı

ezioTD ve cantara bunu beğendi.
  17. Korku Filmlerinde Kullanılabilir :) clap~~ Gayet Başarılı

msy ve kenanhabil bunu beğendi.
  18. İlk fotoğrafta fotoğrafı bozan kafalar demişsiniz ama tam anlamadım benim fotodamıydı:)

MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

19. Hocam harika bir şelale fotoğrafı vardı. Fotoğrafın sol alt köşesinde ise maalesef kadraja iki kişi girmişti ve fotoğrafın tüm büyüsünü bozmuşlardı. Ben sizin fotoğrafınızdı diye hatırlıyorum ama yanılıyor da olabilirim...

myasins, nedimvtnsvr ve msy bunu beğendi.
  20. Yok başka bi arkadaş sanırım benim diğer fotoğrafım şuydu[​IMG]

MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

21. #21 msy, 29 Eylül 2017
    Son düzenleme: 29 Eylül 2017
    Başka arkadaş hocam.

nedimvtnsvr bunu beğendi.
  22. Bu fotoğraf. myasins isimli arkadaşı diyorsunuz sanırım cantara hocam. [​IMG]

myasins ve nedimvtnsvr bunu beğendi.
  23. Kazanan arkadaşların hediyeleri hazırlandı yarın gönderilecek arkadaşlar bilginiz olsun

Erenimo ve msy bunu beğendi.
  24. Kusura bakmayın ben yanlış hatırlamışım :(

nedimvtnsvr ve msy bunu beğendi.
  25. Yarışmaya geç kaldım :) 3 fotoğrafa hdr eklendi biraz :))

nedimvtnsvr, oruba, msy ve 1 kişi daha bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş

Yükleniyor...