Profil mesajları Son aktivite Gönderiler Hakkında

• Hocam çok basit bir istekte bulunacağım, Redmi Note 5 32/3 modelini alacağım ama fiaytın dolarda dolayı artması biraz beni üzdü. Acaba bu modeli 1550 civarından satışa sunabilir misiniz, hem dolarda biraz düştü.
    redmi note 4 alıcam global olanı. 4.5 g desteği tam olarak var mı 800 mhz destekliyor mu? adaptör türkiyeye uygun mu yoksa dönüştürülü mü gönderiyorsunuz . bir de global beta rom şeklinde mi geliyor yoksa global kararlı olarak mı beta da sorun falan olur diye.
    cepport
    cepport
    800 mhz uyumlu efendim, Global Kararlı ile geliyor.
    Mi Mix2'yi kvk garantili olarak sunabilir misiniz? Çok teşekkür ederim şimdiden. Güvendiğim tek firma sizsiniz ama delta'ya güvenmediğim için almak istemiyorum pek. Umarım kısa sürede görürsünüz ve Mi Mix2 yide kvk garantili olarak sunarsınız, teşekkürler :)
    cepport
    cepport
    Şuan için bu yönde bir çalışmamız maalesef yok efendim, kusura bakmayın.
    newsong30
    newsong30
    Hadi be :/ Delta'ya hiç güvenemyiroum, siz ne düşünüyorsunuz? Bu arada mi7 nezaman çıkacak?
    cepport
    cepport
    Olası bir problemde aracı oluruz efendim. MI7 için foruma soru sormanız daha isabetli cevap almanızı sağlayacaktır.
    Urun almak istiyorum toptan veya perakende fiyatlar neler watsaptan ulaşabilir misiniz teşekkürler 5419342941
    cepport
    cepport
    cepportteknoloji@gmail.com adresine mail atabilirsiniz efendim.
    İyi akşamlar 2 gün önce mağazanızdan mi note 3 siparişi verdim bugün geldi ama telefonun ekranında yada arka kapağında, kamerasında koruyucu jletin yok ve kutuda çizikler mevcut bu normalmi?
    cuma indirimlerinden önce n11 indirimlerinde aldığımız note 4 global versiyon telefonun halen delta garantisi yok görünüyor, seridemi sorun var banamı denk geldi?
    cepport
    cepport
    Delta ile görüşüldü efendim bu hafta çözülmüş olacak problem
    Merhabalar bir konu hakkında sorum olacaktı bilgi sahibi iseniz yardımcı olabilirmisiniz?
    Mi max telefon aldım cepportdan,sorum cihaz bluetootla eşleşme yapmıyor.Bunun bir yolu varmı bilmediğim?
    cepport
    cepport
    Neyle eşleşmiyor efendim?
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…
Üst Alt