Duyuru MIUI Türkiye Fotoğraf Yarışması Sonuçları

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
Site Kurucusu
MIUI Expert
Forum Uzmanı
MIUI Sever
SMS Onaylı
Emre
Cihazım
Mi Note 2
Merhaba arkadaşlar,

Bu ay başında başlatarak 20 Eylülde katılımları sona eren MIUI Türkiye Fotoğraf yarışmamızın kazananları belli oldu. İlgili konu : Yarışma - [MADALYA] MIUI Türkiye Fotoğraf Yarışması

Öncelikle yarışmamıza sponsor olan cepport 'a, juri üyelerimiz ft81 , msy ve aLLMeTaLLiCa 'ya çok teşekkürler.

Tüm jüri üyelerimizi fazlasıyla zorlayan harika fotoğraflar vardı. Gerçekten karar vermek hepimiz için çok zor oldu. Evet ilk 3 için belirli bir sıralama yaptık fakat çok çok beğenmemize rağmen sıralamaya alamadığımız pek çok fotoğraf bulunuyor. Bunların içinden bazılarını ise sizlere göstermemek, isimlerini anmamak büyük haksızlık olacaktı. Bu nedenle 3.lük ödülümüzü birden fazla arkadaşımıza paylaştırmak daha uygun göründü. Her neyse daha fazla uzatmadan hemen kazananlarımızı açıklayalım :)

Kazananlar

Forum Yarışması

1. Mi5s telefonu ile çekmiş olduğu duvar kağıdı tadındaki fotoğrafı ile @clonetrooper Onurcan Yaman

Forum 1.jpg

2. olan arkadaşımız ise @orbit68 Oral Erlat. Kendisi yarışmamıza iki ayrı fotoğrafı ile katıldı ve bizler hangisini seçeceğimize karar veremedik bu nedenle her ikisini de buraya ekliyorum.

Forum 2.jpg Forum 21.jpg

3.lerimiz ise Mi5s Plus'ı ve muhteşem makro çekimi ile @Dr.Freeman Okan Çömlek, Mi5 Prime ile destansı bir manzara yakalayan @methan1453 Ahmet Orhan ve Mi5s'i ile her iki fotoğrafı ile de harikalar yaratan (keşke ilk fotoğrafıta resmi bozan o kafalar olmasaymış...) @nedimvtnsvr Nedim Vatansever oldu.

Forum3.jpg Forum 31.jpg Forum32.jpg

Bu linki görmek için izniniz yok Giriş yap veya üye ol.
yarışmasında ise daha önce de belirttiğimiz üzere bizlerin bir müdahalesi olmadı. Kimin fotoğrafı daha fazla beğeni almış ise o kazandı. O yüzden benim için çok rahat oldu :D Keşke sadece
yarışmasına katılan arkadaşlarımız forum yarışmasına katılsalardı. Resimleri incelerken nasıl bu kadar az beğeni alı diyerek şaşırdığım çok fazla fotoğraf oldu... :(

Facebook üzerindeki yarışmamızda en çok beğeni alan fotoğraflar ise

1.

Face1.jpg

2.

Face 2.jpg

3.

Face 3.jpg

Yedek Kazanan :

Face4.jpg

Yalnız burada şöyle bir durum var... 2. olan Oral Erlat arkadaşımız forum yarışmasında da dereceye girdi. Sadece tek bir yarışmada derece yapılabileceği için kendisinden bir seçim yapmasını rica edeceğiz. Eğer ki facebook yarışmasını seçer ise forum yarışmamızın üçüncülerinden biri ikinci, eğer forum yarışmasını seçer ise yedek kazanımız dereceye girecek.

Kazanan arkadaşlarımızı tebrik ediyorum. Lütfen ödüllerinizi almak için bana özel mesaj ile ulaşın arkadaşlar :)

Son düzenleme:

msy

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Semih
Cihazım
Mi 6 (Yknda)
Öncelikle sonuçlar hayırlı olsun. Tüm katılan arkadaşların ellerine sağlık. Kazanan arkadaşları gönülden kutluyorum. Fotoğraflar gerçekten güzeldi. Seçmekte çok zorlandık. Tüm juri üyelerine teşekkür ediyorum ayrıca yarışmamıza sponsor olan cepport a da teşekkürlerimi sunuyorum. Birdaha ki yarışmada görüşmek üzere. İyi forumlar.

Son düzenleme:

Erenimo

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Eren
Cihazım
MI 5S Plus
sponsorumuza, jüri üyelerimize ve tüm katılımcılarımıza teşekkür ediyorum kazanan arkadaşları da tebrik ederim.
Tamam bu bir yarışma elbet kazanan tebrik edilir, ve ediyorum
Ama bence olması gereken jüri hakem heyeti değil de tüm Forum üyelerinin puanlama sistemi şeklinde olmalıydı ...
facebook yarışması dediğiniz gibi sonuçlandı

msy

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Semih
Cihazım
Mi 6 (Yknda)
Ama bence olması gereken jüri hakem heyeti değil de tüm Forum üyelerinin puanlama sistemi şeklinde olmalıydı ...
Birdaha ki yarışmada öyle yapmayı planlıyoruz. İyi forumlar.

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
Site Kurucusu
MIUI Expert
Forum Uzmanı
MIUI Sever
SMS Onaylı
Emre
Cihazım
Mi Note 2
Facebook yarışmasında üyelerin beğenileri forum yarışmasında ise jüri sistemi uygulandı hocam :)

chatin_62

Süper Üye
Yönetici
Co-Admin
Moderatör
MIUI Expert
Premium Üye
Forum Uzmanı
MIUI Sever
SMS Onaylı
Çetin
Cihazım
MiMix2/MiNt2
Meslek
Bilgi Teknolojileri
Yerden yere vurulan Mi cihazları ile muhteşem şeyler çıkmış ortaya. Bu da gösteriyor ki sadece cihaz değil çekim de çok önemli.

Sent from my Mi Note 2 using Tapatalk

aLLMeTaLLiCa

Aaaaaaaaa1
Forum Uzmanı
MIUI Sever
SMS Onaylı
...........1
Cihazım
...........1
Meslek
Veri Giriş ( sekreter )
Katılan Herkese Teşekkürlerimi sunuyorum . Kazananlar arkadaşlara ayrı ayrı Teşekkür Ederim. Güzel Fotoğraflar clap~~ özelliklede Onurcan Yaman clap~~ Wallpaper uzerine çalışmış olması. yn~~

Son düzenleme:

golgeadamm

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
21 Ekim 2014
Kazanan arkadaşları tebrik ediyorum. Keşke tüm katılımcıların fotoğrafları yayınlansa da, bir Mi Albüm oluşturulsa. Hem forum zenginleşmiş olur, hem de kamera hakkında kuşkusu olanlara karar sürecinde faydası olur. Nacizane önerim.

aLLMeTaLLiCa

Aaaaaaaaa1
Forum Uzmanı
MIUI Sever
SMS Onaylı
...........1
Cihazım
...........1
Meslek
Veri Giriş ( sekreter )
Kazanan arkadaşları tebrik ediyorum. Keşke tüm katılımcıların fotoğrafları yayınlansa da, bir Mi Albüm oluşturulsa. Hem forum zenginleşmiş olur, hem de kamera hakkında kuşkusu olanlara karar sürecinde faydası olur. Nacizane önerim.
Önerinizi Düşüneceğiz Teşekkürler :$

clonetrooper

Yeni Üye
MIUI Sever
Yeni Üye
Acemi Üye
SMS Onaylı
Onurcan
Herşey için teşekkürler, elimizdekiler bana göre yarı prof. makineler sayılır yapabileceklerimiz sınırsız aynı bu konudaki ya da facebooktaki güzel fotoğraflar gibi, kazananları tebrik ediyorum.

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
Site Kurucusu
MIUI Expert
Forum Uzmanı
MIUI Sever
SMS Onaylı
Emre
Cihazım
Mi Note 2
Herşey için teşekkürler, elimizdekiler bana göre yarı prof. makineler sayılır yapabileceklerimiz sınırsız aynı bu konudaki ya da facebooktaki güzel fotoğraflar gibi, kazananları tebrik ediyorum.
Biz de sizi tebrik ediyoruz hocam :)

nedimvtnsvr

Bursaspor
Aktif Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Nedim
Cihazım
mi5s
Meslek
MAKİNA OPERATORU
Merhaba arkadaşlar,

Bu ay başında başlatarak 20 Eylülde katılımları sona eren MIUI Türkiye Fotoğraf yarışmamızın kazananları belli oldu. İlgili konu : Yarışma - [MADALYA] MIUI Türkiye Fotoğraf Yarışması

Öncelikle yarışmamıza sponsor olan cepport 'a, juri üyelerimiz ft81 , msy ve aLLMeTaLLiCa 'ya çok teşekkürler.

Tüm jüri üyelerimizi fazlasıyla zorlayan harika fotoğraflar vardı. Gerçekten karar vermek hepimiz için çok zor oldu. Evet ilk 3 için belirli bir sıralama yaptık fakat çok çok beğenmemize rağmen sıralamaya alamadığımız pek çok fotoğraf bulunuyor. Bunların içinden bazılarını ise sizlere göstermemek, isimlerini anmamak büyük haksızlık olacaktı. Bu nedenle 3.lük ödülümüzü birden fazla arkadaşımıza paylaştırmak daha uygun göründü. Her neyse daha fazla uzatmadan hemen kazananlarımızı açıklayalım :)

Kazananlar

Forum Yarışması

1. Mi5s telefonu ile çekmiş olduğu duvar kağıdı tadındaki fotoğrafı ile @clonetrooper Onurcan Yaman

2. olan arkadaşımız ise @orbit68 Oral Erlat. Kendisi yarışmamıza iki ayrı fotoğrafı ile katıldı ve bizler hangisini seçeceğimize karar veremedik bu nedenle her ikisini de buraya ekliyorum.

3.lerimiz ise Mi5s Plus'ı ve muhteşem makro çekimi ile @Dr.Freeman Okan Çömlek, Mi5 Prime ile destansı bir manzara yakalayan @methan1453 Ahmet Orhan ve Mi5s'i ile her iki fotoğrafı ile de harikalar yaratan (keşke ilk fotoğrafıta resmi bozan o kafalar olmasaymış...) @nedimvtnsvr Nedim Vatansever oldu.

yarışmasında ise daha önce de belirttiğimiz üzere bizlerin bir müdahalesi olmadı. Kimin fotoğrafı daha fazla beğeni almış ise o kazandı. O yüzden benim için çok rahat oldu :D Keşke sadece
yarışmasına katılan arkadaşlarımız forum yarışmasına katılsalardı. Resimleri incelerken nasıl bu kadar az beğeni alı diyerek şaşırdığım çok fazla fotoğraf oldu... :(

Facebook üzerindeki yarışmamızda en çok beğeni alan fotoğraflar ise

1.

2.

3.

Yedek Kazanan :

Yalnız burada şöyle bir durum var... 2. olan Oral Erlat arkadaşımız forum yarışmasında da dereceye girdi. Sadece tek bir yarışmada derece yapılabileceği için kendisinden bir seçim yapmasını rica edeceğiz. Eğer ki facebook yarışmasını seçer ise forum yarışmamızın üçüncülerinden biri ikinci, eğer forum yarışmasını seçer ise yedek kazanımız dereceye girecek.

Kazanan arkadaşlarımızı tebrik ediyorum. Lütfen ödüllerinizi almak için bana özel mesaj ile ulaşın arkadaşlar :)
İlk fotoğrafta fotoğrafı bozan kafalar demişsiniz ama tam anlamadım benim fotodamıydı:)

MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
Site Kurucusu
MIUI Expert
Forum Uzmanı
MIUI Sever
SMS Onaylı
Emre
Cihazım
Mi Note 2
İlk fotoğrafta fotoğrafı bozan kafalar demişsiniz ama tam anlamadım benim fotodamıydı:)

Hocam harika bir şelale fotoğrafı vardı. Fotoğrafın sol alt köşesinde ise maalesef kadraja iki kişi girmişti ve fotoğrafın tüm büyüsünü bozmuşlardı. Ben sizin fotoğrafınızdı diye hatırlıyorum ama yanılıyor da olabilirim...

nedimvtnsvr

Bursaspor
Aktif Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Nedim
Cihazım
mi5s
Meslek
MAKİNA OPERATORU
Hocam harika bir şelale fotoğrafı vardı. Fotoğrafın sol alt köşesinde ise maalesef kadraja iki kişi girmişti ve fotoğrafın tüm büyüsünü bozmuşlardı. Ben sizin fotoğrafınızdı diye hatırlıyorum ama yanılıyor da olabilirim...
Yok başka bi arkadaş sanırım benim diğer fotoğrafım şuydu

cepport

Aktif Üye
Aktif Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Cepport
Cihazım
Xiaomi
Kazanan arkadaşların hediyeleri hazırlandı yarın gönderilecek arkadaşlar bilginiz olsun

Üst Alt

Sevgili Xiaomi Sever!

Sitemizdeki reklamların görüntülenmesini engellediğinizi tespit ettik.

Lütfen sitemizi istisna listesine ekleyin veya AdBlock'u devre dışı bırakın.

Sitemizde ki tüm kaynaklar ÜCRETSİZ olarak sizlere sunulmaktadır bize destek olmak için engellemeyi kaldırınız

Anlayışınız ve desteğiniz için teşekkür ederiz!