Güncelleme MIUI 9 Global Kararlı Güncellemesi (02.11.2017)

iNaaaaN

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
inan
Cihazım
mi 5
Konular
0
Merhaba arkadaşlar bir sorunum var ve yanıtlayan olursa çok memnun olurum.Miui 9 kararlı güncellemesini yaptıktan sonra, hiçbir zaman takılma konusunda sıkıntı yaşamadığım telefonumda kasmalar meydana geliyor.Bu çoklu çekirdeklerin çalışmamasından kaynaklı olabilir mi acaba? Bu konuda ne yapmalıyım? Şimdiden teşekkürler.

kikiemre61

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
mi Note 2
Konular
6
Arkadaşlar bir arkadaş yardımıyla mi note 2 miui 9 kararlı sürümünü indirip güncellemeyi denedim manuel fakat güncelleme doğrulanamadı hatası verdi , note 2 miui 9 kararlı sürümü yükleme şansım varmı manuel bir şekilde yanlız beta sürümü olmucak.

hiboz

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hiboz
Cihazım
12 lite
Meslek
muallim
Konular
3
Arkadaşlar telefonun Mİ5 ve şuan MIUI 7.2.8.0.0 stable sürümünde ve yeni güncellemeyi almadı.Güncelleme gelmeme sebebini yazar mısınız ne yapmam gerek yardım edin.
Sizin telefonda sahte çin romu yüklü. Hepsiburada satıyordu bu telefonları. Çözüm: boatloader kilidini kaldırıp bilgisayar üzerinden miflash programı ile yeniden rom kuracaksınız. Sitenin yardım bölümde detaylı anlatım var nasıl yapıldığına dair

nefhumx

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Zeynal
Cihazım
Mi 5X
Konular
0
Arkadaş neden mi 5x için global sürüm gelmiyor

nerfet45

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammet
Cihazım
Mi5s
Konular
0
arkadaşlar yaklaşık iki aydır mi 6 kullanıyorum gayet memnunum bir kaç sorum olacaktı bilgi sahibi arkadaşlara ;bu ekran yansıtma işi nasıl oluyor biri anlatırsa sevinirim ,birde 8 oreo güncellemesi ne zaman gelir bilgisi olan var mı?

syprinus

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Tolga
Cihazım
Mi 5S 4/128
Konular
9
arkadaşlar yaklaşık iki aydır mi 6 kullanıyorum gayet memnunum bir kaç sorum olacaktı bilgi sahibi arkadaşlara ;bu ekran yansıtma işi nasıl oluyor biri anlatırsa sevinirim ,birde 8 oreo güncellemesi ne zaman gelir bilgisi olan var mı?

Ekran yansıtacağınız tv,miracast destekliyor ve telefon ile aynı wifi ağına bağlı ise,telefon da ayarlar diğer kısmından kablosuz ekrandan tv yi görüp bağlan demeniz yeterli olur...

Oreo için ise daha miui 9 hala alamamış bir mi 5s kullanıcısı olarak çok bekleriz düşüncesindeyim.

SeRDaRSvS

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serdar
Cihazım
İphone 4s
Konular
3
Bu miui 9 un geleceği yok Manuel kurmak istiyorum konu sahibi 2 tane link paylaşmış birisi recovery diğeri fastboot hangisini indirmeliyim
Ben direk telefondan indirip güncelleyici ile güncellemek istiyorum telefonu yedeklemeye gerek duymadan yardımcı olursanız sevinirim
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

harunserefli

miui ayrıcalıktır:)
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
harun
Cihazım
mi5s
Meslek
MODALİFE
Konular
38
recovery sürümünü indireceksiniz

MI 5s Miuipro 9.1.3.0 Stabil

SeRDaRSvS

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serdar
Cihazım
İphone 4s
Konular
3

hepyeke

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Konular
10
Herkese iyi günler. Kullanmış olduğum mi 5 cihazım birden bire ahize sorunu vermeye başladı. Karşı tarafın sesi hemen hemen hiç gelmiyor. Kulaklıkla konuşabiliyorum diğer türlü duyamıyorum. Çözüm öneriniz var mı?
hocam bende de aynı sorun vardı.ahizeyi temizlemeyi deneyin toplu iğne ile sorun çözülecektir.

Üst Alt